Krajský přebor mládeže v rapid šachu Havířov 2020 Kat. HD12

OrganizátorTJ Slovan Havířov, SVČ Asterix, KM VV MKŠS
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJozef Valenčík /326372/
Hlavní rozhodčíDavid Šimon /382736/
Deputy ArbiterJozef Valenčík /326372/
RozhodčíRoman Červenka /306436/; Tomáš Pavlíček /337803/
Bedenkzeit2*15 min + 5 sec per move
MístoHavířov
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/02/08
Ø ELO turnaje1159
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace08.02.2020 14:37:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 91

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, HD18
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení/Výsledky

5. Kolo Datum kola 2020/02/08 Hodina 12:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
112Osina Jaromír 13294 0 - 14 Zemek Antonín 133610
27Sikorová Jana 1414 ½ - ½ Vaněk Jakub 14656
31Buchta Bartoloměj 16103 1 - 0 Šigut Ondřej 15364
45Matusík Ondřej 14923 1 - 03 Baier Patrik 110024
544Říman David 03 0 - 13 Roček Lukáš 13409
611Kusyn Oliver 13343 1 - 03 Říman Natan 045
723Prokop Matěj 11013 0 - 13 Filipová Vanesa 126715
819Roček Matyáš 1164 0 - 1 Juračák David 16002
913Létal Jonáš 1316 0 - 1 Ziakas Damián 13628
103Bartečková Denisa 15462 1 - 02 Porubčan Antonín 109825
1132Bednář Filip 02 0 - 12 Krótki Lukáš 127414
1227Očko Nikolas 10932 0 - 12 Sobek David 125416
1317Bitta Ondřej 12122 0 - 12 Lacková Ludmila 109626
1433Böhmová Anežka 02 0 - 12 Siudová Veronika 118218
1542Pleský Maxim 02 1 - 02 Veselý František 116020
1621Malik Vojtěch 11572 0 - 12 Přibyl Zdeněk 104731
1752Zinglar Martin 02 1 - 02 Chodura Michal 114822
1843Polák Jakub 02 0 - 1 Ozorovský Jindřich 041
1928Vrba Jan 1092 ½ - ½1 Hudecz David 035
2047Stavárek Marek 01 0 - 11 Cicvárek Štěpán 106730
2136Kennedy Ingrid 01 1 - 01 Toman Petr 049
2248Štix Vítek 01 1 - 01 Kunc Matěj 037
2338Kunc Ondřej 01 1 - 01 Veselá Rozálie 050
2439Lang Martin 0½ 0 - 11 Zdralek David 051
2540Neděla Aleš 0½ 0 - 1½ Cymorek Karel 034
2646Snížek Antonín 00 1 volno
2729Golec Matyáš 10740 0 nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, tiráž