Krajský přebor mládeže v rapid šachu Havířov 2020 Kat. HD12

OrganizátorTJ Slovan Havířov, SVČ Asterix, KM VV MKŠS
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJozef Valenčík /326372/
Hlavní rozhodčíDavid Šimon /382736/
Deputy ArbiterJozef Valenčík /326372/
RozhodčíRoman Červenka /306436/; Tomáš Pavlíček /337803/
Bedenkzeit2*15 min + 5 sec per move
MístoHavířov
Výpočet ratinguElo národní
Datum2020/02/08
Ø ELO turnaje1159
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace08.02.2020 14:37:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 91

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, HD18
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení/Výsledky

4. Kolo Datum kola 2020/02/08 Hodina 11:15

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
110Zemek Antonín 13363 1 - 03 Buchta Bartoloměj 16101
24Šigut Ondřej 15363 ½ - ½3 Sikorová Jana 14147
312Osina Jaromír 13293 1 - 0 Létal Jonáš 131613
46Vaněk Jakub 1465 1 - 02 Bartečková Denisa 15463
518Siudová Veronika 11822 0 - 12 Matusík Ondřej 14925
68Ziakas Damián 13622 ½ - ½2 Roček Matyáš 116419
79Roček Lukáš 13402 1 - 02 Porubčan Antonín 109825
826Lacková Ludmila 10962 0 - 12 Kusyn Oliver 133411
914Krótki Lukáš 12742 0 - 12 Prokop Matěj 110123
1015Filipová Vanesa 12672 1 - 02 Polák Jakub 043
1116Sobek David 12542 0 - 12 Říman David 044
1224Baier Patrik 11002 1 - 02 Bitta Ondřej 121217
1345Říman Natan 02 1 - 0 Vrba Jan 109228
1441Ozorovský Jindřich 0 0 - 1 Juračák David 16002
1520Veselý František 11601 1 - 01 Kennedy Ingrid 036
1637Kunc Matěj 01 0 - 11 Malik Vojtěch 115721
1722Chodura Michal 11481 1 - 01 Kunc Ondřej 038
1849Toman Petr 01 0 - 11 Očko Nikolas 109327
1931Přibyl Zdeněk 10471 1 - 01 Štix Vítek 048
2050Veselá Rozálie 01 0 - 11 Bednář Filip 032
2151Zdralek David 01 0 - 11 Böhmová Anežka 033
2235Hudecz David 01 0 - 11 Pleský Maxim 042
2334Cymorek Karel 0½ 0 - 11 Zinglar Martin 052
2430Cicvárek Štěpán 10670 1 - 00 Snížek Antonín 046
2540Neděla Aleš 00 ½ - ½0 Lang Martin 039
2647Stavárek Marek 00 1 volno
2729Golec Matyáš 10740 0 nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, tiráž