Ziacka liga v sachu Kosice 19.rocnik 5.turnaj 8.2.2020

Posledná aktualizácia 08.02.2020 13:57:54, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaZLD KE 2019/2020 1.turnaj, ZLD KE 2019/2020 2.turnaj, ZLD KE 2019/2020 3.turnaj, ZLD KE 2019/2020 4.turnaj, ZLD KE 2019/2020 5.turnaj
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por.č.TMenoTypFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 
17Szaszak LukasB11SVK1120Cis Premium6,529,527,06
21Koska JiriNSVK1521Sk Bls Bardejov6,529,527,06
326Bodor LeoB14SVK1000Lucenec6,026,023,06
453Novysedlak SamuelB14SVK1000Sk Lipany5,527,522,05
519Volohda AlexB14SVK1036Sachy Reinter5,031,024,05
643Koos TobiasB14SVK1000Cis Premium5,029,522,05
72Kacmarik AdamB11SVK1370Tj Slavia Pu Presov5,028,523,05
811Hudak MichalB11SVK1109Sachy Reinter Kosice5,028,523,05
93Seliga FilipB14SVK1362Kosice, CVC Orgovanova 55,028,022,05
1020Hudakova NinaG14SVK1030Sachy Reinter Kosice5,028,020,05
1125Andrejko JurajB11SVK1000Sachy Reinter Kosice5,028,020,05
1213Mazak RyanB08SVK1108Tj Slavia Kosice5,024,022,05
1316Ziman DamianB11SVK1088Tj Slavia Pu Presov5,021,520,05
1421Gobl FabianB11SVK1015Sachy Reinter Kosice5,020,519,05
1515Burdza LukasB14SVK1101Kosice, CVC Orgovanova 54,525,519,04
1610Marcin RichardNSVK1112Tj Slavia Pu Presov4,523,513,04
1747Lukac TomasB14SVK1000Cis Premium4,523,016,03
184Gyori SamuelB14SVK13261. Sk Kosice4,029,017,04
1963Tatalak NikolasB14SVK1000Lucenec4,028,019,04
2023Adamova PatriciaG14SVK1000Moldava n/B4,026,519,04
2161Strakova AdrianaG14SVK1000Cis Premium4,026,019,04
2237Jozefik AlexB14SVK1000Lucenec, ZS M.R. Stefanika4,026,016,04
235Ropovik SamuelB11SVK1149Druzstevna Pri Hornade, ZS4,025,516,04
2431Gay LukasB11SVK1000Sachy Reinter Kosice4,024,515,04
256Kriska AlexanderB11SVK1137Sachy Reinter4,023,517,04
2666Tumidalsky JozefB14SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov4,023,015,04
2756Sec AdrianB14SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov4,022,514,04
2812Vojcek RadkoB14SVK1109Sk Stropkov+svidnik4,021,017,04
2930Ernst PeterB14SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov4,019,014,04
308Marcinkova LydiaG11SVK1117Tj Slavia Pu Presov4,018,513,04
3114Cabak MatejB11SVK1103Sachova akademia pesiaci Sabinov3,524,514,53
3229Dubovska LeaG11SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 53,523,515,53
3355Rokosna PatriciaG11SVK1000Sachovy klub Sabinov3,522,515,53
3454Pruska FilipNSVK1000Kosice, CVC Orgovanova 53,522,513,02
3517Polackova EvaG11SVK1071Sk Stropkov+svidnik3,521,014,03
3632Gondekova EmmaG08SVK1000Plavec, ZS s MS3,520,514,53
379Cabakova AdelaG11SVK1114Sachova akademia pesiaci Sabinov3,520,512,53
3818Krajnakova MartinaG11SVK1039Tj Slavia Pu Presov3,519,513,53
3951Misenko SimonB14SVK1000Sk Lipany3,027,017,03
4060Spisak PeterB14SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 53,025,016,03
4146Lazarova DominikaG14SVK1000Cis Premium3,025,011,03
4233Hegedus PatrikB14SVK1000Moldava n/B3,023,013,03
4342Kollar DavidB11SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov3,022,011,03
4434Hominda MarekB14SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 53,022,010,03
4524Ammer ErikB11SVK1000Kosice, ZS Hroncova3,021,014,03
4667Tverdak DamianB08SVK1000Sachy Reinter Kosice3,021,012,02
4736Janotik MichalB11SVK1000Lucenec, ZS M.R. Stefanika3,021,011,03
4838Kasarda AdamB14SVK1000Sk Stropkov+svidnik3,021,010,52
4935Hricko SebastianB11SVK1000Presov, ZS Kupelna3,020,510,03
5064Tirko MartinB11SVK1000Sropkov, CZS sv. Petra a Pavla3,018,59,02
5159Solar TomasB14SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov3,018,57,02
5252Muller TomasB08SVK1000Sachy Reinter Kosice3,016,57,03
5322Cukerova LiviaG11SVK1005Sachovy Klub Sabinov2,524,512,52
5462Sudik RobertB11SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 52,519,510,02
5540Kollar AdrianB11SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov2,024,59,02
5648Lukacin SimonB11SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 52,023,010,02
5749Maricak DamianB08SVK1000Kosice, CVC Orgovanova 52,022,511,02
5839Klema DavidB08SVK1000Sachy Reinter Kosice2,021,59,02
5944Korcek DorianB11SVK1000Sachy Reinter Kosice2,020,56,02
6041Kollar BenjaminB08SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov2,020,07,02
6157Sec LukasB08SVK1000Sachova akademia pesiaci Sabinov2,018,55,01
6228Dlugos LucasB08SVK1000Sachovy Klub Sabinov2,018,07,02
6358Slivkova EmmaG08SVK1000Sachovy Klub Sabinov2,018,07,02
6465Tirkova KristinaG08SVK1000Strpkov, CZS sv. Petra a Pavla1,518,05,50
6545Lanik AdamB11SVK1000Tj Slavia Pu Presov1,517,03,51
6650Michalsky SimonB08SVK1000Sachovy Klub Sabinov1,017,03,00
6727Burdza MatusB11SVK1000Kosice, ZS SNP 1041,016,52,00

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories