Logged on: Gast
Servertime 02.05.2024 23:38:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
OÖ 1. Klasse Nord
Zadnja izmjena12.05.2007 11:34:42, Creator/Last Upload: Heinz Herzog
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Abd El Fatah Reda Fadel
EGY
2094
2
Aschauer Guenther
AUT
2020
3
Arnreiter Hubert
1814
4
Hoechtel Harald
1756
5
Resch Ludwig
1726
6
Schiefermueller Sebastian
1724
7
Riegler Gerhard
1717
8
Fuchs Roland
1712
9
Spitzl Robert
AUT
1707
10
Pichler Ronald
1698
11
Gahleitner Johannes
1688
12
Niedermayr Josef
1668
13
Haider Johannes
1661
14
Hackl Johannes
1660
15
Mayr Josef
1656
16
Dullinger Christian
1653
17
Hauder Josef
1647
18
Schober Michael
1637
19
Zauner Leopold
1633
20
Harrer Ernst
1625
21
Kaltenbach Wilhelm
1621
22
Wittenberger Stefan Mag.
1619
23
Siehs Wolfram Mag.
1617
24
Almanstorfer Horst
1613
25
Miesbauer Oskar
1602
26
Chuop Sareth
1601
27
Scherrer Hubert
1601
28
Wartner Herbert
1599
29
Ebner Gernot
1596
30
Schwarzl Sepp
1594
31
Hoetzendorfer Simon
1591
32
Poeschl Otmar
1582
33
Reisinger Konrad
1580
34
Stubenvoll Werner
1569
35
Humer Paul
1556
36
Wolfsteiner Michael
1556
37
Stierberger Guenther
1550
38
Humer Guenther
1548
39
Pichler Franz
1540
40
Steinkellner Franz
1535
41
Hartl Volker
1529
42
Hoellinger Dietmar
1526
43
Gfellner Gerold
1522
44
Mayr Dietmar
1522
45
Woess Rupert
1518
46
Bayer Hermann
1516
47
Matzka Alfred
1513
48
Penz Manfred
1500
49
Fiala Josef DI.
1499
50
Keplinger Heinrich
1493
51
Markschlaeger Manfred
1490
52
Straub Guenther
1485
53
Schleiffelder Stefan
1475
54
Schober Peter
1474
55
Moser Franz
1461
56
Bremstaller Herbert
1452
57
Kienesberger Franz
1449
58
Reichl Benjamin
1441
59
Kulik Michal
1435
60
Perndorfer Thomas
1431
61
Reisinger Robert
1430
62
Luger Bernhard
1428
63
Schoenbauer Hermann
1427
64
Lanzerstorfer Gerhardt
1424
65
Schatzl Herbert
1423
66
Czech Alfred
1421
67
Weishuber Reiner
1421
68
Brandstaetter Roland Sen.
1414
69
Wolfmayr Albert
1414
70
Kaltenberger Andi
1411
71
Hetzmannseder Markus
1405
72
Feizlmayr Reinhold
1404
73
Bublik Edgar DI.
1397
74
Lehner August
1394
75
Gfellner Josef
1393
76
Sallfert Alfred
1382
77
Lehner Daniel
1361
78
Schober Hermann
1361
79
Niederhametner Josef
1349
80
Reiter Hermann
1349
81
Gruenzweil Manfred
1348
82
Priesner Cornelia
1344
83
Leitner Stefan
1314
84
Steinmayr David
1306
85
Hartl Jochen
1281
86
Zimmer Hans-Peter
1278
87
Dornetshuber Werner
1263
88
Neumueller Klemens
1262
89
Lehner Josef
1261
90
Mair Josef
1252
91
Woess Helmut
1214
92
Humer Stefan
1200
93
Woess Guenther
1200
94
Zoebl Christoph
1200
95
Veit Martin
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead