Fase Prèvia C. Catalunya edats 2020, Camp de Tarragona SUB-12

Darrera actualització07.03.2020 20:12:26, Creador/Darrera càrrega: ruben morales medel

Selecció del torneigsub8, Sub10, Sub12
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 6 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

1. Ronda El 2020/02/15 A les 15:30

T.Núm.NomTipusEloPts. ResultatPts. NomTipusEloNúm.
11Domene Mulyukov Alexander S1220530 1 - 00 Aloy Rayo Neus S12142030
231Ferrer Fuster Adriàn S1214200 0 - 10 Ferre Cebrian Guifre S1218282
33De La Torre Regadera Pol S1217390 1 - 00 Ibarz Guasch Jan S12141932
433Ariste Rodriguez Biel S1214140 0 - 10 Tabuenca Munuera Gerard S1216434
55Bergaretxe Gavalda Unai S1215340 1 - 00 Saldaña Portella Eric S12141234
635Del Hallazgo Grau Arnau S1214110 1 - 00 Portal Salvat Roger S1215007
78Nolla Castro Ivan S1214920 0 - 10 Mestre Carcelle Marti S12140736
837Mora Foix Marc S1214070 0 - 10 Domene Mulyukova Catarina S1214909
910Sero Angles Nil S1214850 1 - 00 Buqueras Sanjurjo Leo S12138838
1039Merino Gallardo David S1213740 1 - 00 Navarro Bullo Santiago S12147611
1112Gallego Torre Iker S1214680 0 - 10 Milla Domenech Laia S12137240
1241Espinosa Carbó David S1213690 1 - 00 Fernandez Pombal Roberto S12146413
1314Navarro Gallardo Sara S1214640 - - +0 Marti Matas Jan S12136942
1443Salvat Gimenez Ferran S1213660 + - -0 Aguado Fonts Kevin S12146015
1516Sabate Benito Gerard S1214600 0 - 10 Moya Serra Arnau S12135844
1645Lara Fernandez Guillem S1213540 + - -0 Estebanell Aguilo Albert S12145617
1718Baget Florido Leire S1214480 1 - 00 Pallares Sole Pau S12135446
1847Vallve Fortuny Lluc S1213500 1 - 00 Ramos Ramon Gerard S12144819
1920Torres Marzal Anaïs S1214400 0 - 10 Sanchez Sedo Jana S12134948
2049Armora Daura Anna S1213440 1 - 00 Fidalgo Galofré Marc S12143621
2122Arbo Olmos Guifre S1214350 1 - 00 Martí Martinez Marc S12133450
2251Besora Ciupe Xavier S1213080 0 - 10 Verge Balada Sergi S12143223
2324Baquedano Padilla Bruno S1214280 1 - 00 Garcia Barrio Álex S12130552
2453Norberto González Marc S1213040 1 - 00 Baquedano Padilla Sofia S12142825
2526Garcia Baules Joan S1214280 - - +0 Ferrer Fuster Àlex S12130254
2655González Ceresuela Guifré S1212920 0 - 10 Pulido Pedrosa Eric S12142827
2728Van Der Linde Cas S1214280 1 - 00 Saber-Pacha Sah Ismael S12127556
2857Guimera Sales Arnau S1212700 0 - 10 Rodriguez Antequera Biel S12142429
2958Ferrete Estudillo Nil S1212560 1 bye
306Sole Robert Roger S1215020 0 Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, Impressió