CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS - 2020 FASE TERRES DE L'EBRE - SUB-10Darrera actualització29.02.2020 13:29:13, Creador/Darrera càrrega: Josep M. Camell Jane
Alphabetical list all groups
Núm. | | Nom | Elo | Club/Ciutat | Nom |
1 | | Adell Roso Mariel | 1321 | Ruy Lopez, Club Escacs | SUB-12 |
2 | | Alcoletge Perez Èric | 1296 | La Rapita | SUB-8 |
3 | | Alvear Palacios Delzen | 1242 | Masdenverge C.E. | SUB-10 |
4 | | Baset Querol Ian | 1296 | Amposta C.E. | SUB-8 |
5 | | Bayerri Vidal Aina | 1684 | Masdenverge C.E. | SUB-12 |
6 | | Bel Franch Isolda | 1289 | Amposta C.E. | SUB-10 |
7 | | Biosca Cid Elisenda | 1367 | Amposta C.E. | SUB-12 |
8 | | Bru Faiges Bega | 1366 | L'ampolla, Club Escacs | SUB-12 |
9 | | Calduch Oudinot Marc | 1384 | Ruy Lopez, Club Escacs | SUB-12 |
10 | | Cervera Ferreres Alex | 1383 | Ruy Lopez, Club Escacs | SUB-10 |
11 | | Chavarria Llambrich Paula | 1284 | Amposta C.E. | SUB-8 |
12 | | Colas Conde Iker | 1436 | Masdenverge C.E. | SUB-12 |
13 | | Cruelles Adell Liam | 1228 | La Rapita | SUB-8 |
14 | | Falco Belmonte Biel | 1198 | Amposta C.E. | SUB-8 |
15 | | Ferre Obrados Climent | 1261 | Amposta C.E. | SUB-8 |
16 | | Fontanet Tomas Unai | 1260 | Amposta C.E. | SUB-8 |
17 | | Gaitan Roda Didac | 1292 | Peo Vuit, C.E. | SUB-12 |
18 | | Gomez Boria Marc | 1254 | La Rapita | SUB-8 |
19 | | Gonzalez Rodriguez Biel | 1326 | Peo Vuit, C.E. | SUB-12 |
20 | | Iranzo Veloso Pablo | 1464 | Ruy Lopez, Club Escacs | SUB-12 |
21 | | Jordana Nagera Pol | 1682 | Amposta C.E. | SUB-10 |
22 | | Jordana Nagera Miquel | 1280 | Amposta C.E. | SUB-8 |
23 | | Jornet Nicolau Claudia | 1348 | Amposta C.E. | SUB-10 |
24 | | Marsal Calvet Josep | 1484 | Amposta C.E. | SUB-10 |
25 | | Martin Esbri Angel | 1428 | Riu Senia, Club Escacs | SUB-10 |
26 | | Mestre Boonrod Eloi | 1411 | Peo Vuit, C.E. | SUB-12 |
27 | | Miro Garcia Julia | 1674 | Amposta C.E. | SUB-10 |
28 | | Mompel Ferruz Xavier | 1729 | Tortosa C.E. | SUB-10 |
29 | | Monllau Paredes Joel | 1296 | Peo Vuit, C.E. | SUB-12 |
30 | | Navarro Masip Lazaro | 1406 | Amposta C.E. | SUB-12 |
31 | | Navarro Zabala Marti | 1384 | La Rapita | SUB-10 |
32 | | Pastor Castellà Jon | 1288 | La Rapita | SUB-8 |
33 | | Perolada Segui Marc | 1206 | Amposta C.E. | SUB-8 |
34 | | Pinent Adell Alex | 1288 | Amposta C.E. | SUB-8 |
35 | | Porres Ferré Ian | 1602 | Amposta C.E. | SUB-12 |
36 | | Princep Garcia Biel | 1370 | Peo Vuit, C.E. | SUB-12 |
37 | | Rico Blasco Marc | 1315 | Riu Senia, Club Escacs | SUB-12 |
38 | | Roca Reverte Aleix | 1549 | La Rapita | SUB-12 |
39 | | Ruiz-Herrera Esteller Martin | 1364 | Riu Senia, Club Escacs | SUB-10 |
40 | | Safont Alburquerque Marc | 1437 | Masdenverge C.E. | SUB-12 |
41 | | Sala Martin Guillem | 1732 | Amposta C.E. | SUB-10 |
42 | | Sanchez Vacova Alejandro | 1569 | Amposta C.E. | SUB-10 |
43 | | Segarra Rosales Eric | 1436 | Masdenverge C.E. | SUB-12 |
44 | | Serra Mestre Marta | 1548 | Amposta C.E. | SUB-10 |
45 | | Sierra Monforte Sebastian | 1337 | Riu Senia, Club Escacs | SUB-12 |
46 | | Sola Vicente Ian | 1276 | L'Ampolla | SUB-8 |
47 | | Tallada Serret Gerard | 1312 | Amposta C.E. | SUB-8 |
48 | | Teply Koutsky David | 1835 | Ruy Lopez, Club Escacs | SUB-12 |
49 | | Termens Comellas Bernat | 1434 | Peo Vuit, C.E. | SUB-12 |
50 | | Tomàs Aguado Josep | 1213 | Ce Masdenverge | SUB-8 |
51 | | Tomas Castell Eloi | 1319 | Masdenverge C.E. | SUB-10 |
52 | | Trullenque Ferré Aina | 1097 | Amposta C.E. | SUB-12 |
53 | | Vargas Ordoñez Paloma | 1284 | Amposta C.E. | SUB-8 |
54 | | Vidal Sales Martina | 1284 | Amposta C.E. | SUB-8 |
55 | | Vinuesa Sorli Paula | 1383 | Ruy Lopez, Club Escacs | SUB-10 |
56 | | Zafra Bono Elsa | 1635 | Ruy Lopez, Club Escacs | SUB-12 |
|
|
|
|