Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:16:26
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
2020 AZE Chess Championship Preliminary Tournament U12
Son yeniləmə31.01.2020 10:11:10, Müəllif/Son yükləmə: Guliyev_Shaig
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Cütlənmələr/mövqe
8. Tur da 2020/01/30 da 10-00
Bo.
No.
Ad
Rtg
Pts.
Nəticə
Pts.
Ad
Rtg
No.
1
31
Ismikhanli Raul
2000
6½
½ - ½
6
Abasov Yusif
1578
1
2
5
Rustamov Rustam
1383
5
1 - 0
5½
Shikhalizada Murad
1393
4
3
11
Mansurov Nijat
1263
5
1 - 0
5
Abdullabayli Rajab
1284
10
4
15
Hashimov Ilgar
1221
5
0 - 1
5
Bashirli Vahid
1255
12
5
42
Gahramanov Vagif
1600
5
1 - 0
5
Ganbarli Huseyn
1225
14
6
6
Aghali Nahid
1361
4½
0 - 1
5
Babayev Tunar
1111
20
7
2
Gabulov Ilkin
1570
4½
1 - 0
4½
Baghirov Baghir
2000
30
8
26
Hasanov Rza
1091
4½
1 - 0
4½
Abdullayev Jahid
1300
7
9
17
Rzayev Zahir
1181
4½
0 - 1
4½
Babayev Zaur
1293
8
10
13
Hajialiyev Islam
1241
4½
1 - 0
4½
Novruzlu Rahman
1600
57
11
3
Asadov Huseyn
1433
4
1 - 0
4½
Bakirli Omar Elnur
0
65
12
19
Jabbarli Vagif
1153
4
0 - 1
4
Khalilov Azad
1160
18
13
32
Nazaraliyev Zahid
2000
4
1 - 0
4
Gasimov Ali
1600
43
14
37
Safarov Farid
1800
4
+ - -
4
Hasanov Ali
1600
44
15
47
Huseynov Huseyn Natig
1097
4
1 - 0
3½
Guliyev Yunus
1109
21
16
16
Nuri Tunjay
1213
3½
0 - 1
3½
Afandiyev Abdusalam
1006
27
17
22
Azizov Ulvi
1101
3½
1 - 0
3½
Mammadov Ahmed
1600
53
18
24
Mammadov Ilknur
1098
3½
1 - 0
3½
Aliyev Teyyub
1600
40
19
45
Hasanov Murad
1600
3½
0 - 1
3½
Abbasov Subhan
1600
38
20
54
Mammadov Elshad
1600
3½
1 - 0
3
Gojayev Osman
1800
34
21
9
Alizada Fuad
1285
3
1 - 0
3
Karimov Kamal
1600
51
22
62
Asadov Jan
1400
3
0 - 1
3
Huseynov Huseyn Tural
1800
25
23
49
Jafarli Mahammad
1600
3
0 - 1
3
Aliyev Yagub
2000
29
24
55
Muslumlu Aykhan
1600
3
- - +
3
Hashimli Aghamehdi
1600
46
25
63
Hasanli Ildirim
1400
3
1 - 0
3
Ismayilov Khalid
1600
48
26
33
Fatullayev Asaf
1800
2½
1 - 0
2½
Kazimov Farid
1600
52
27
36
Safarli Sadig
1800
2½
½ - ½
2½
Manafli Veysal
1800
35
28
50
Karimov Ilkin
1600
2
1 - 0
2
Allahverdili Azar
1600
41
29
28
Karimov Shovkat
1006
2
1 - 0
1½
Safarov Tunar
1600
58
30
59
Safiyev Aykhan
1600
2
1 - 0
1½
Aliyev Ramal
1600
39
31
60
Suleymanov Nahid
1600
1½
1
bye
32
23
Mahamajanov Gurban
1098
0
0
Cütlənməyib
33
56
Nahmatli Amin
1600
0
0
Cütlənməyib
34
61
Abbasli Zamig
1400
1½
0
Cütlənməyib
35
64
Jafarzada Shahin
1400
1
0
Cütlənməyib
36
66
Husiyev Murad
0
0
0
Cütlənməyib
37
67
Husiyev Polad
0
0
0
Cütlənməyib
38
68
Mammadli Mahammad
0
0
0
Cütlənməyib
39
69
Shahverdiyev Zaur
0
2
0
Cütlənməyib
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri