Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:38:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
2020 AZE Chess Championship Preliminary Tournament U10
Son yeniləmə31.01.2020 10:01:00, Müəllif/Son yükləmə: Guliyev_Shaig
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Cütlənmələr/mövqe
3. Tur da 2020/01/26 da 16-00
Bo.
No.
Ad
Rtg
Pts.
Nəticə
Pts.
Ad
Rtg
No.
1
1
Shakaraliyev Elchin
1424
2
0 - 1
2
Gurbanov Huseyn
1099
11
2
2
Hasanov Ramal
1300
2
1 - 0
2
Gahramanli Allahyar
1600
24
3
9
Mammadli Turan
1123
2
0 - 1
2
Hashimli Muhammad
1202
3
4
10
Mehdizade Ilgar Elshad
1102
2
0 - 1
2
Jafarli Aziz
1169
5
5
12
Ahmadov Ilknur
1087
2
0 - 1
2
Aliyev Ilgar
1141
7
6
4
Mahmudov Oruj
1181
1½
0 - 1
1½
Abdullayev Murad
1600
21
7
6
Ahmadli Nihad
1166
1½
1 - 0
1½
Seyidli Mirsaleh
1800
20
8
39
Salmanli Mirali
1600
1½
0 - 1
1½
Mammadov Rashid
1800
19
9
8
Maharramli Aykhan
1130
1
1 - 0
1
Ibrahimzade Anar
1600
28
10
29
Imanov Akbar
1600
1
½ - ½
1
Mirzayev Turan
1067
13
11
31
Malikzade Habil
1600
1
0 - 1
1
Aghakarimov Emin
1029
14
12
16
Rzayev Rahil
2000
1
0 - 1
1
Mammadov Abulfat
1600
32
13
18
Guluzada Emil
1800
1
0 - 1
1
Namazov Kanan
1600
34
14
22
Adigozalov Fazil
1600
1
0 - 1
1
Zeynalov Ali Elchin
1400
47
15
41
Aghayev Orkhan
1400
1
0 - 1
1
Aliyev Kenan
1600
23
16
27
Ibadov Sahib
1600
1
1 - 0
1
Salmanov Mugaddas
0
49
17
35
Rasulov Alikhan
1600
1
1 - 0
½
Geyisli Yusif
1400
44
18
42
Aghazada Bilal
1400
0
0 - 1
0
Hamidzade Murad
1600
26
19
45
Heydarli Telman
1400
0
1 - 0
0
Rajili Farid
1600
36
20
37
Safaraliyev Elnur
1600
0
1 - 0
0
Ibishzada Ahmad
1400
46
21
48
Jafarov Ballish
0
0
1 - 0
0
Abbasli Huseyn
1400
40
22
15
Ahmadov Raul
2000
½
0
Cütlənməyib
23
17
Aghayev Musa
1800
0
0
Cütlənməyib
24
25
Guluyev Nijat
1600
0
0
Cütlənməyib
25
30
Mahmudov Ilham
1600
0
0
Cütlənməyib
26
33
Mehdiyev Shamsaddin
1600
0
0
Cütlənməyib
27
38
Salamov Namig
1600
0
0
Cütlənməyib
28
43
Badalov Osman
1400
0
0
Cütlənməyib
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri