Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Unileasing Open 2011, Betonové stavby Open B

Poslední aktualizace11.07.2011 10:32:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2 
11Ružička VáclavCZE1997ŠK Kladno7,549,040,50
211Jánská JitkaCZE1817ŠK Sokol Klatovy7,051,539,00
38Haderka KarelCZE1868Tatran Litovel7,049,037,50
42Kovář PetrCZE1994TJ Slavoj Dvorec6,556,038,75
55Váchal JosefCZE1910TJ Sokol Postřekov6,553,036,00
626Strnad JakubCZE1738Sokol Praha-Kobylisy6,549,535,25
73Kepka MiloslavCZE1982TJ ČZ Strakonice6,546,031,25
818Vavroušek PetrCZE1770TJ Spartak Choceň6,545,031,25
914Pýchová NelaCZE1793TJ Spartak Vlašim6,050,532,00
1015Kovář VáclavCZE1790TJ Slavoj Dvorec6,049,029,50
1120Sova ZdeněkCZE1755ŠK Sokol Klatovy6,048,031,50
1219Strašlipka JiříCZE1758ŠK Teplice6,046,527,50
1316Vacek JosefCZE1785Sokol Tábor6,046,028,50
1417Čekan PetrCZE1779TJ Slavoj Dvorec6,045,028,25
1521Zika VáclavCZE1748ŠK Teplárna Praha-Malešice6,044,529,25
1612Mejzr JanCZE1805Šachklub města Dobrovice6,044,529,00
1723Bodický MichalCZE1745SK Pyrit Příbram6,044,528,25
1813Nisztuk MichalPOL1796Slupsk6,044,528,00
1943Kocandová MartinaCZE1667ŠK Sokol Klatovy5,550,027,50
2027Kopřiva MartinCZE1728Sokol Domažlice5,549,528,75
214Folta JaroslavCZE1932ŠK Global Sokolov5,548,026,50
2236Skalný PetrCZE1685Šachklub města Dobrovice5,547,025,75
2353Hochman JanCZE1595SK Pyrit Příbram5,546,024,75
246Perík AloisCZE1881TJ Mariánské Hory5,544,526,75
257Chmelík LadislavCZE1868Šachklub města Dobrovice5,543,525,25
2632Novák LukášCZE1708ŠACHklub Tábor5,542,525,00
2722Bezdíček MilošCZE1745ŠK 64 Brno5,542,524,75
2833Vytácek MartinCZE1699Sokol Buštěhrad5,542,522,50
2910Muzikář MartinCZE1833ŠK Sokol Vyšehrad5,542,024,25
3031Žbánek JanCZE1712SK Pyrit Příbram5,540,021,75
3152Odehnalová AndreaCZE1617ŠACHklub České Budějovice5,536,519,25
3230Odehnalová LeonaCZE1716ŠACHklub Tábor5,053,029,00
3349Nový JanCZE1631ŠK Přeštice5,048,525,00
3434Vnouček PavelCZE1697ŠK Teplice5,048,522,50
3551Hurdzan TomášCZE1622ŠK Sokol Klatovy5,048,024,75
3646Lešetický VladimírCZE1655ŠK Přeštice5,045,522,50
3737Bainhofner JiříCZE1683ŠK Smíchov Praha5,045,022,00
3844Voršilka JiříCZE1666SK OAZA Praha5,044,520,75
3925Kadlec AdamCZE1738ŠK Vyšehrad5,044,020,75
409Lener JaroslavCZE1854ŠK Praha-Smíchov5,043,521,50
41103Mykiska AntonínCZE1000ŠK Sokol Vyšehrad5,042,022,50
4238Novotný PetrCZE1682Šachklub města Dobrovice5,041,518,75
4328Zoufalý PetrCZE1722Baník HEXION Sokolov5,041,019,50
4447Mareška DanielCZE1639TJ Slavoj Dvorec5,040,019,75
4542Vaško PavelCZE1672TJ Bohemians Praha5,040,019,00
4635Lorenc DavidCZE1686ŠK Líně4,547,023,25
4762Žilavý JanCZE1500ŠACHklub Tábor4,546,522,25
4869Fürbacher Milan ml.CZE1384ŠK Sokol Klatovy4,545,021,00
4964Macner JanCZE1476ŠK Sokol Klatovy4,544,017,25
5072Sadil JanCZE1365ŠK KDJS Sedlčany4,542,518,25
5159Pařízek VojtechCZE1526Sokol Praha-Kobylisy4,542,017,75
5260Steinbauer FilipCZE1516ŠACHklub České Budějovice4,542,017,00
5345Zimovčák ZdeněkCZE1659TJ Praha-Pankrác4,542,016,25
5466Nuc KryštofCZE1468QCC České Budějovice, sportovní klu4,540,516,25
5524Brázda AntonínCZE1738ŠK UNION Louny4,540,019,75
5663Dolanský LukášCZE1479ŠACHklub Tábor4,540,016,00
5754Štross FrantišekCZE1575DDM Praha 64,538,516,25
5889Šustr DominikCZE1250ŠACHklub Tábor4,538,017,50
5973Knotek PetrCZE1364ŠACHklub Tábor4,537,014,25
6041Köchert BedřichCZE1673ŠK Teplice4,536,516,50
6187Zeman MatyášCZE1250QCC České Budějovice, sportovní klu4,536,516,25
6258Fouček ŠimonCZE1536SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn4,535,515,50
6361Horák MartinCZE1504Sokol Český Brod4,049,520,00
6439Tejček BohumilCZE1677Baník HEXION Sokolov4,048,519,00
6574Fürbacher Milan st.CZE1358nereg.4,042,016,50
6655Kuba MilanCZE1555SK Pyrit Příbram4,042,015,25
6767Novák MartinCZE1460QCC České Budějovice, sportovní klu4,042,015,00
68Miesbauer JanCZE1411ŠACHklub Písek4,042,015,00
6957Kalista RadekCZE1543ŠK Sokol Klatovy4,041,014,25
7075Jedlička PavelCZE13544,040,515,75
7140Šilhavý JosefCZE1677USK Praha4,040,015,00
7250Žák JiříCZE1627TJ Slovan Velvary4,039,515,25
7365Sokolovská JitkaCZE1474ŠK Teplárna Praha-Malešice4,039,013,25
7488Zlámaná AnnaCZE1250Klub šachistů Říčany 19254,037,015,25
75107Strnad JiříCZE1000TJ Slavoj Dvorec4,035,513,75
7670Rybín JanCZE1383ŠACHklub Tábor4,035,513,25
7781Doležalová LadaCZE1301ŠACHklub Tábor4,035,513,00
7878Macner DavidCZE1337ŠK Sokol Klatovy4,035,512,75
7980Havelka JonášCZE1308QCC České Budějovice, sportovní klu4,033,512,00
8076Helebrand FrantišekCZE1340TJ Spartak Vlašim3,538,512,25
8156Obršál JosefCZE1549ŠK Teplice3,538,510,75
8248Simon JanCZE1632ŠK Týn nad Vltavou3,537,511,00
8371Štech PavelCZE1372QCC České Budějovice, sportovní klu3,537,010,25
84100Kovář MichalCZE1000TJ Slavoj Dvorec3,535,012,75
8582Žilavá KateřinaCZE1294ŠACHklub Tábor3,534,010,00
8691Švanda OndřejCZE1250TJ Štefanydes Polička3,533,09,00
8779Holy FilipCZE1334TJ Sokol Plzeň-Letná3,531,59,50
88101Lhotský Zdeněk ml.CZE1000SK OAZA Praha3,529,07,75
8977Koucha Maryam AminaCZE1337ŠK Sokol Klatovy3,528,09,00
90102Lhotský Zdeněk st.CZE1000SK OAZA Praha3,037,512,25
9184Mykiska VojtěchCZE1250ŠK Sokol Vyšehrad3,036,09,75
9297Zimmermann LadislavCZE1100Šachklub města Dobrovice3,034,010,25
9386Vilímová JulieCZE1250Klub šachistů Říčany 19253,032,010,75
94104Mykiska MartinCZE1000ŠK Sokol Vyšehrad3,030,58,00
9583Králová JosefínaCZE1250TJ Praha-Pankrác3,030,06,25
96108Zlámaná TáňaCZE1000Klub šachistů Říčany 19253,028,05,00
9795Tůmová AnnaCZE1100ŠACHklub Tábor2,537,59,75
9894Mykiska MojmírCZE1100ŠK Sokol Vyšehrad2,536,08,25
9999Bosák VladimírCZE1000ŠACHklub Písek2,533,57,25
10093Kadlec JaroslavCZE1100ŠACHklub České Budějovice2,531,57,50
10185Polanský Adam LubošCZE1250Chess Most2,530,04,75
102105Rejthar JanCZE1000ŠK Sokol Klatovy2,525,54,50
10396Zeman LukášCZE1100QCC České Budějovice, sportovní klu2,033,06,25
10490Šustr MartinCZE1250ŠACHklub Tábor2,027,53,50
10592Boučková AnnaCZE1100Sokol Praha-Kobylisy2,026,04,00
10698Švanda AdamCZE1100TJ Štefanydes Polička2,026,03,50
10729Pechát JosefCZE1718TJ Košutka Plzeň o.s.1,536,56,75
108106Rejthar KarelCZE1000nereg.1,527,52,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable