3. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 14, PdŠS - Mistrovice

Poslední aktualizace25.01.2020 15:29:58, Creator/Last Upload: czech republic licence 7

Výběr turnajeHD14, HD16
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14Váňa JakubCZE14202222 ŠK Polabiny, z.s.6,00,531,034,0
23Večeř MartinCZE1430TJ Lanškroun6,00,528,030,5
31Bouška JiříCZE16002222 ŠK Polabiny, z.s.5,50,030,533,5
46Jun RobertCZE1379TJ CHS Chotěboř5,50,029,030,5
52Starý VojtěchCZE15992222 ŠK Polabiny, z.s.5,50,026,029,5
68Jun RostislavCZE1355TJ CHS Chotěboř5,00,025,528,5
715Lána VincentCZE1208TJ Lanškroun5,00,023,525,5
810Pešek Martin JakubCZE1309ŠO Hlinsko4,50,029,531,0
913Pokorný JiříCZE1236TJ Lanškroun4,50,028,029,5
109Bártová LeonaCZE1320TJ Slovan Moravská Třebová4,50,026,028,5
117Sysrová EliškaCZE1357TJ Spartak Letohrad4,50,024,527,0
1225Fousek PetrCZE1062TJ CHS Chotěboř4,00,026,529,5
1312Macan TomášCZE1258Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.4,00,024,527,0
1414Holásek TomášCZE1224Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.4,00,023,525,0
1516Knízner MichalCZE1179TJ Sokol Nekoř4,00,022,524,0
1622Sysr VojtěchCZE1079TJ Spartak Letohrad4,00,021,021,5
175Brázda ZdeněkCZE1412ŠK Svitavy4,00,019,020,5
1819Tyč KarelCZE1105Šachový spolek Železné hory4,00,017,518,0
1923Zahradník ViktorCZE1077ŠO Hlinsko3,50,024,526,0
2026Bouška JonášCZE1046ŠO Hlinsko3,50,023,024,5
2118Kalousová EvaCZE1127TJ Lanškroun3,50,022,525,0
2217Krupička FilipCZE1129TJ CHS Chotěboř3,50,021,523,0
2311Urban StanislavCZE1273TJ Štefanydes Polička3,50,021,022,5
2431Hejč JakubCZE0TJ Lokomotiva Česká Třebová3,00,025,028,5
2527Vágnerová EliškaCZE1029ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald3,00,024,025,5
2621Zucha IljaCZE1098SK Žamberk3,00,023,025,5
2728Mík TomášCZE1000Žamberk3,00,022,524,0
2824Suchodol LukášCZE1076ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald3,00,020,521,0
2938Teplá EmaCZE0ŠO Hlinsko3,00,019,521,0
3037Škobrtal LukášCZE0TJ Lokomotiva Česká Třebová3,00,016,518,0
3129Rous LukášCZE1000Kunvald3,00,015,517,0
3232Ingr JosefCZE0ŠK Svitavy3,00,015,016,5
3339Václavíková AdrianaCZE0ŠK Svitavy2,50,026,530,0
3420Kubíček OndřejCZE1100TJ Sokol Nekoř2,50,021,522,0
3535Růžička VítCZE0Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.2,50,017,518,0
3641Žák JakubCZE0ŠO Hlinsko2,00,022,525,5
3734Pernica JakubCZE0ŠK Svitavy2,00,019,020,5
3833Kozák ŠimonCZE0TJ Lokomotiva Česká Třebová2,00,019,020,0
3936Šafář AdamCZE0TJ Štefanydes Polička2,00,018,520,5
4030Rousová BarboraCZE1000Kunvald1,50,018,018,5
4140Zeman ŠimonCZE0TJ Spartak Letohrad1,00,018,019,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, tiráž