3rd Fujairah Endurance Blitz - Category 2

Təşkilatçı(lar)Fujairah Chess & Culture Club
FederasiyaUnited Arab Emirates ( UAE )
Turnir direktoruAlhalak, Mohammad (SYR) 7607032
Baş hakimAbdulrahim, Mahdi (UAE) IA, FI, IO, SI
Nəzarət vaxtı3 min + 2 sec
Keçirilmə yeriHotel Novotel Fujairah
Reytinq hesablanmasıBeynəlxalq reytinq
Tarix2020/01/25 a(ə) 2020/01/26
Reytinq-Ø1476
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə26.01.2020 14:53:50, Yaradan/Son yükləmə: fujairah chess club

Turnir seçimiBlitz Category-1, Blitz Category-2, Blitz Category-3
Parametrlər Turnir detalları yoxdur, bayraq yoxdur , Turnir təqvimi ilə link
Komandanın ümumi görünüşüIND, KUW, MAD, PHI, PLE, POL, RUS, SUD, SYR, UAE
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Bütün qrupların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
9 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama, Turnir cədvəlində başlanğıc sıralama
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9/9 , Cütlənməyib
Son turdan sonra sıralamaTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Başlanğıc sıralama

No. AdFideIDFEDRtgTip
1
Dimarucut Francis Erwin5209277PHI1980
2
Cayaba John Vincent5201926PHI1968
3
Zayed Ali Al-Hamed9303340UAE1954
4
Gorski Piotr1112651POL1945
5
Matutina Mark5203066PHI1887
6
Delloro Noli5218047PHI1857
7
FMAhmed Fareed9303677UAE1843
8
Rafee Mohd Hayel7603126SYR1838
9
Hamad Essam9313397UAE1820U16
10
Devnani Kush45093806IND1792U18
11
Portuguese Bret Michael Prudenc5224560PHI1792
12
Pervakov Oleg34368124RUS1768S50
13
Romanov Maksim54145023RUS1747U16
14
Mamantuc Ibrahim Jr.5235910PHI1736
15
Ali Abdulaziz9304347UAE1729
16
WCMAl Maamari Wafia Darwish9305734UAE1675U18
17
Shanya Mishra46656065IND1652U18
18
Hamad Bader9313095UAE1628U16
19
Charida Alaa.7610076SYR1625
20
Salem Ahmed Salem9307796UAE1625U18
21
CMMohamed Saeed Laily9314946UAE1610U16
22
Murad Abdulla9300970UAE1606
23
Raji Sayel Abu Azizah11503327PLE1574U14
24
CMKhalifah Khaled9312552UAE1553U14
25
Altaher Saeed Tarek9304045UAE1545U20
26
AIMSidharth Balaji Sridharan45002789IND1542U16
27
AIMVishal Choudary B46660852IND1532U14
28
Abdulrahim Salem9308946UAE1522U18
29
Ghaith Ahmed9316574UAE1502U16
30
Abdulrahman Mohammad Al Taher9310258UAE1498U14
31
Nagoor Khani Rawther Abumon45070903IND1454
32
WFMAl Kalbani Wadima9304541UAE1447U20
33
Nawaf Ali Al-Mansoori9315756UAE1412U18
34
Khaled Tarek Altaher9307575UAE1406U14
35
Manjee Parth13101587MAD1350
36
Zayed Sultan Al Taher9310592UAE1350U14
37
Saeed Omar9311025UAE1288
38
Muhammed Faizal K T45045356IND1237
39
Haikal Mohammed M7604939SYR1221S50
40
Haj Bakri Abd Algouni.7609876SYR1215
41
Alzaid Zaid383266891KUW1196
42
Yahya Shuaib Al Kaff9322701UAE1174U14
43
Alhomsi Mohamed Moaz.7609485SYR1086
44
Abdulla Mohamed Al Hammadi9323333UAE1051U16
45
Prapti Prakash Hegde25723758IND1015U14
46
Akhil Renjith33355410IND0U14
47
Ali Abdulaziz Alabdouli9320253UAE0U14
48
Cortez Kristine Joy5255384PHI0
49
Panuev Vadim55628117RUS0S65
50
Pletnev Dmitry Vl.55631592RUS0S50
51
Salim Saeed Alkindi9325867UAE0U16
52
Selivanov Andrei44148690RUS0S50
53
Yousif Eltayeb El Mahadi Bakheet12205850SUD0U14
Advertisement