Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

KSŹD KHŚS 2020 - VÝCHOD

Poslední aktualizace15.02.2020 13:57:04, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Abecední seznam hráčů

Čís.JménoFideIDRtgFEDDružstvoŠach.
1Archlebová Eva0CZEJiskra Jaroměř C5
2Archlebová Iva1081CZEJiskra Jaroměř C4
3Archlebová Stela237270391377CZEJiskra Jaroměř C1
4Banas Ondřej1039CZEPanda Rychnov D5
5Bažant František237349221065CZEPanda Rychnov D3
6Bělobrádek Jakub0CZEJiskra Jaroměř C7
7Bělobrádek Vojtěch0CZEJiskra Jaroměř C6
8Bém Jáchym0CZEJiskra Jaroměř B5
9Čančara Filip0CZEPanda Rychnov F5
10Částek Zdeněk0CZEJiskra Jaroměř D8
11Čepelák Jan0CZEJiskra Jaroměř C10
12Dostálek Patrik237045601164CZEPanda Rychnov E3
13Dřízal Jan0CZEJiskra Jaroměř D5
14Dřízal Tomáš1092CZEJiskra Jaroměř D3
15Dušánek Michal237210221537CZEPanda Rychnov E2
16Dvořák Milan237349061061CZEPanda Rychnov F3
17Dvořák Vojtěch1052CZEPanda Rychnov F4
18Ficenec Natanael0CZEDDM Třebechovice B13
19Friedrich Pavel3943351264CZEJiskra Jaroměř D2
20Havlík Danny0CZEJiskra Jaroměř B8
21Hetfleischová Elen3992131267CZEPanda Rychnov F1
22Hlavatý Libor1060CZEPanda Rychnov D6
23Houšť Bartoloměj0CZEJiskra Jaroměř B9
24Jandík Marek1100CZEPanda Rychnov D7
25Jarešová Vendula237251920CZEJiskra Jaroměř C3
26Jirouch Štěpán0CZETJ Náchod B6
27Kapuciánová Nela0CZEDDM Třebechovice B16
28Karafiát Jan0CZEDDM Třebechovice B15
29Klabzuba Jan1100CZEPanda Rychnov F6
30Klempíř Pavel0CZEJiskra Jaroměř B6
31Knopp Nicolas0CZEJiskra Jaroměř C8
32Korityák Antonín237139411225CZEJiskra Jaroměř B1
33Korityák Vojtěch1054CZEJiskra Jaroměř B3
34Kovář Martin0CZEPanda Rychnov E8
35Krautschneider Daniel Jan237260081369CZEPanda Rychnov E1
36Kroulík Štěpán237254601234CZEPanda Rychnov D2
37Kroulík Václav237254781575CZEPanda Rychnov D1
38Kumpošt Pavel3992211336CZEPanda Rychnov F2
39Lesák David237108451114CZEJiskra Jaroměř B2
40Luciak Petr0CZETJ Náchod B3
41Lukášek Martin0CZEJiskra Jaroměř D11
42Macoun Hubert0CZEPanda Rychnov D8
43Majoros Kamil237139760CZEDDM Třebechovice B8
44Majoroš Matěj237378400CZEDDM Třebechovice B9
45Marxová Šárka237018621252CZEJiskra Jaroměř D1
46Mencl Michal237285820CZEDDM Třebechovice B3
47Moravec Matěj1067CZEJiskra Jaroměř D6
48Pilný Vojtěch0CZEPanda Rychnov F7
49Plucnar Matyáš1021CZEPanda Rychnov E5
50Poslt Filip0CZEJiskra Jaroměř C11
51Príbojský Šimon0CZEJiskra Jaroměř D4
52Prokeš Antonín Karl0CZEJiskra Jaroměř D9
53Rajskup Kryštof0CZEPanda Rychnov F8
54Reschel Josef1059CZEDDM Třebechovice B7
55Řezníček Přemysl237274891332CZEJiskra Jaroměř C2
56Škrdla David0CZEPanda Rychnov D9
57Šmejdová Adéla237274970CZETJ Náchod B8
58Šmejdová Kateřina237274540CZETJ Náchod B4
59Šmejdová Michaela237274621171CZETJ Náchod B2
60Snopek Jan237349141086CZEPanda Rychnov D4
61Souček Jiří0CZEDDM Třebechovice B10
62Staňo Adam0CZEPanda Rychnov E4
63Švarc Jan0CZEJiskra Jaroměř B11
64Švarcová Beata0CZEJiskra Jaroměř B10
65Tauchman Martin1055CZEJiskra Jaroměř D10
66Uhlířová Mariana1049CZEJiskra Jaroměř D7
67Urbánek Šimon0CZEDDM Třebechovice B11
68Vancl Leoš0CZEPanda Rychnov E10
69Vlček Vítězslav237379051115CZETJ Náchod B5
70Vlček Vojtěch237286471559CZETJ Náchod B1
71Zima Andreas Otakar0CZETJ Náchod B7
72Zolman Darek0CZEJiskra Jaroměř C9
73Zolman Ondrej1100CZEJiskra Jaroměř B4
74Zolman Teodor0CZEJiskra Jaroměř B7
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, tiráž