Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 05:54:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Kiirmaleturniir „Vinni Välk“
Son yeniləmə29.01.2020 14:41:56, Müəllif/Son yükləmə: Peep Narusberg
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Cütlənmələr/mövqe
7. Tur da 2020/01/18 da 14:40
Bo.
No.
Ad
Rtg
Pts.
Nəticə
Pts.
Ad
Rtg
No.
1
3
GM
Volodin Aleksandr
2505
5
½ - ½
5½
IM
Seeman Tarvo
2452
4
2
9
Pedoson Georg Aleksander
2334
5
0 - 1
5
GM
Kulaots Kaido
2595
2
3
11
FM
Haitin Ilja
2315
5
0 - 1
5
FM
Chukavin Kirill
2433
5
4
7
IM
Shishkov Andrei
2391
4½
1 - 0
4½
Vaher Eino
2138
16
5
1
GM
Turov Maxim
2628
4½
1 - 0
4
IM
Krupenski Juri
2426
6
6
18
Andrijashkin Deniss
2087
4
1 - 0
4
Šarankov Grigori
2351
8
7
19
Hermlin Yllar
2079
4
0 - 1
4
Dubrovin Robert
2321
10
8
21
Pagar Kalev
2040
4
½ - ½
4
CM
Puusepp Kaimar
2247
12
9
23
Smorodkin Kirill
1994
4
1 - 0
4
FM
Narva Jaan
2186
14
10
17
Garber Vjatseslav
2097
4
1 - 0
4
Avchijev Edgar
2002
22
11
13
MK
Siemer Tambet
2225
3½
1 - 0
3½
Videvik Edik
1759
35
12
34
Poom Mati
1798
3½
0 - 1
3½
WIM
Tsiganova Monika
2047
20
13
25
Jarvet Juri
1933
3½
1 - 0
3½
Verhni Vladimir
1917
26
14
38
Staub Madis
1737
3½
0 - 1
3
WIM
Bashkite Viktoria
2167
15
15
36
Zarovski Mihail
1753
3
0 - 1
3
Narusberg Peep
1969
24
16
40
Smorodkin Andrey
1710
3
0 - 1
3
Abramov Roman
1904
27
17
44
Jaksin Aleksandr
1629
3
0 - 1
3
Vaino Einar
1874
28
18
29
Dunajev Nikolai
1861
3
1 - 0
3
Titov Sergey
1711
39
19
45
Oim Mikk Kaarel
1611
3
½ - ½
3
Snitsarenko Igor
1848
30
20
31
Virro Toomas
1832
3
1 - 0
3
Shvedov Andrei
1645
43
21
47
Lilleorg Tõnu
1564
3
0 - 1
3
Novikov Sergei
1827
32
22
33
Nazarov Vladislav
1818
3
1 - 0
3
Gasparella Michael
1298
56
23
69
Trankmann Ain
0
3
1 - 0
2½
Snitsarenko Ilja
1425
53
24
58
Laeks Loore
1274
2½
0 - 1
2½
Bitkova Elizavetta
1750
37
25
42
Kobin Ain
1648
2½
0 - 1
2
Kalvet Tonu
1693
41
26
59
Kuum Henri
1122
2
0 - 1
2
Veitsurs Ervins
1611
46
27
48
Rahusalu Riho
1553
2
1 - 0
2
Kikkas Daniel
1290
57
28
63
Leht Karl-Eerik
1013
2
0 - 1
2
Domoskanov Ivan
1523
49
29
64
Laaspere Leino
0
2
0 - 1
2
Nossov Boris
1506
51
30
52
Panfilov Sergei
1476
2
1 - 0
2
Dmitrijeva Laura-Valeria
1092
60
31
54
Priks Ossi
1419
2
½ - ½
2
Riar Krish
0
68
32
61
Klement Marten
1087
1
0 - 1
1½
Laeks Taavi
1518
50
33
67
Puskar Henry-Robert
0
1
0 - 1
1
Kuzmina Oleksandra
1330
55
34
65
Laeks Grete
0
1
1 - 0
1
Poolamets Helis
0
66
35
62
Kuddi Johannes Peeter
1070
1
1
bye
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri