Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:01:03
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
O pohár Generálního ředitele TŽ
Poslední aktualizace18.01.2020 14:54:09, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
Klub/Místo
1
Černý Martin
CZE
1010
Gymnázium ČT
2
Holotňáková Michaela
CZE
1010
Gymnázium Třinec
3
Holotňák Milan
CZE
1008
ZŠ Slezská
4
Veit Marek
CZE
1008
PSP Vendryně
5
Filipek Henryk
CZE
1007
PSP Jablunkov
6
Mitrenga Pavel
CZE
1007
ZŠ Vendryně
7
Škulcová Adéla
CZE
1007
Gymnázium Třinec
8
Zielina Vojtěch
CZE
1007
Gymnázium Třinec
9
Adamczyk František
CZE
1006
PSP Bystřice
10
Bobek Sebastian
CZE
1006
PSP G. Przeczka
11
Burdová Alice
CZE
1006
Gymnázium Třinec
12
Cymorek Karel
CZE
1006
ZŠ Koperníkova
13
Folwarczny Theodor
CZE
1006
Církevní ZŠ
14
Gazur Dominik
CZE
1006
PSP Jablunkov
15
Chodura Michal
CZE
1006
Gymnázium Třinec
16
Koky Gabriel
CZE
1006
PSP Bukovec
17
Kukuczka Jan Pawel
CZE
1006
PSP Vendryně
18
Malik Vojtěch
CZE
1006
ZŠ Bystřice
19
Sikorová Jana
CZE
1006
Gymnázium Třinec
20
Tomanek Max
CZE
1006
PSP Jablunkov
21
Topalidisová Tereza
CZE
1006
ZŠ Slezská
22
Cicvárek Štěpán
CZE
1005
ZŠ Smilovice
23
Cymorek Alexandr
CZE
1005
ZŠ Koperníkova
24
Golec Matyáš
CZE
1005
ZŠ Smilovice
25
Koterlová Tonia
CZE
1005
ZŠ Karpentná
26
Kotovych Ivan
CZE
1005
ZŠ Koperníkova
27
Kręželok Kristian
CZE
1005
PSP Bukovec
28
Lipus Marek
CZE
1005
PSP Bystřice
29
Niedoba Tomasz
CZE
1005
PSP Bukovec
30
Puczok Karol
CZE
1005
PSP Bukovec
31
Puszkar Dominik
CZE
1005
ZŠ Nebory
32
Stoklásek Jan
CZE
1005
MZŠ Hnojník
33
Žmijová Karolina
CZE
1005
PSP G. Przeczka
34
Czudek Ondřej
CZE
1004
ZŠ Zátopkových
35
Duda Dominik
CZE
1004
ZŠ Písek
36
Gazur David
CZE
1004
PSP Bukovec
37
Chlebek Timotej
CZE
1004
PSP Hnojník
38
Kaszperydesová Klára
CZE
1004
ZŠ Oldřichovice
39
Koky Jonasz
CZE
1004
PSP Bukovec
40
Krišicová Neli
CZE
1004
ZŠ P. Bezruče
41
Lysek Jan
CZE
1004
ZŠ Kaštanová
42
Macošek Alex
CZE
1004
JMZŠ
43
Němec Vojtěch
CZE
1004
ZŠ Oldřichovice
44
Puczok Roman
CZE
1004
PSP Bukovec
45
Rakowski Tomáš
CZE
1004
MZŠ Hnojník
46
Raszková Pavlína
CZE
1004
ZŠ P. Bezruče
47
Sikora Jan
CZE
1004
ZŠ Bystřice
48
Skibiński Vítek
CZE
1004
ZŠ Zátopkových
49
Sobek Mikuláš
CZE
1004
ZŠ Koperníkova
50
Szotkowski Matěj
CZE
1004
ZŠ P. Bezruče
51
Šiška Antonín
CZE
1004
ZŠ Slezská
52
Tacina Sebastian
CZE
1004
PSP G. Przeczka
53
Tuckwell Finnley
CZE
1004
ZŠ Nebory
54
Wantulová Zuzana
CZE
1004
ZŠ Koperníkova
55
Boff Ondra
CZE
1003
ZŠ Zátopkových
56
Bojko Štěpán
CZE
1003
ZŠ Písek
57
Cieńciała Filip
CZE
1003
PSP Vendryně
58
Chodurová Eva
CZE
1003
ZŠ Smilovice
59
Kaderka Matěj
CZE
1003
ZŠ Hnojník
60
Kiedroń Krystian
CZE
1003
PSP Vendryně
61
Koždoň Marek
CZE
1003
ZŠ Bystřice
62
Lacek Vít
CZE
1003
ZŠ Vendryně
63
Lipowski Josef
CZE
1003
PSP Bukovec
64
Nieslanik Tomáš
CZE
1003
ZŠ Písek
65
Nytra Tadeáš
CZE
1003
ZŠ Kanada
66
Puczok Adam
CZE
1003
PSP Bukovec
67
Rotter Dominik
CZE
1003
ZŠ Bystřice
68
Sojka Matyáš
CZE
1003
ZŠ Písek
69
Siostrzonek Tereza
CZE
1003
ZŠ Smilovice
70
Toman Gabriel
CZE
1003
ZŠ Oldřichovice
71
Walek Daniel
CZE
1003
PSP Bystřice
72
Cymorková Alžběta
CZE
1002
ZŠ Koperníkova
73
Kaszperydes Oliver
CZE
1002
ZŠ Oldřichovice
74
Kotásek Tobiáš
CZE
1002
ZŠ Oldřichovice
75
Krišica Lukáš
CZE
1002
ZŠ P. Bezruče
76
Noga Antonín
CZE
1002
ZŠ P. Bezruče
77
Paseka Petr
CZE
1002
ZŠ Zátopkových
78
Petráková Barbora
CZE
1002
ZŠ Bukovec
79
Pindur Antonín
CZE
1002
ZŠ Písek
80
Podermański Jakub
CZE
1002
ZŠ Hnojník
81
Szuscik Viktor
CZE
1002
ZŠ Oldřichovice
82
Biedrawa An Tuan
CZE
1001
ZŠ Slezská
83
Branc Rostislav
CZE
1001
ZŠ Vendryně
84
Hruboň Alexandr
CZE
1001
ZŠ Vendryně
85
Ježowicz Mathias
CZE
1001
ZŠ P. Bezruče
86
Jopek Matěj
CZE
1001
ZŠ Koperníkova
87
Kedzior Marek
CZE
1001
ZŠ Slezská
88
Kolář Ladislav
CZE
1001
PSP Hrádek
89
Kostka Michael
CZE
1001
ZŠ Koperníkova
90
Kotovych Kiril
CZE
1001
ZŠ Koperníkova
91
Kuliš Antonín
CZE
1001
ZŠ Oldřichovice
92
Pustówková Eliška
CZE
1001
ZŠ Oldřichovice
93
Sajdok Jonáš
CZE
1001
ZŠ Koperníkova
94
Šinalová Aneta
CZE
1001
ZŠ Dolní Lomná
95
Tacinová Laura
CZE
1001
PSP G. Przeczka
96
Toman Filip
CZE
1001
ZŠ Oldřichovice
97
Troszok Adam
CZE
1001
PSP G. Przeczka
98
Urbanczyk Jonáš
CZE
1001
MZŠ Hnojník
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž