CHESS LADY 2020 Poslední aktualizace15.02.2020 07:21:18, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 94
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 4 | | Dvořáková Olga | CZE | 1530 | Spartak Adamov | 6,5 | 0,5 | 25 |
2 | 5 | | Šulcová Tereza Radmila | CZE | 1396 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 6,5 | 0,5 | 21,5 |
3 | 7 | | Hosová Sandra | CZE | 1379 | Sokol Buštěhrad | 5 | 0 | 25 |
4 | 3 | | Králová Gabriela | CZE | 1549 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 5 | 0 | 22,5 |
5 | 1 | | Tůmová Anna | CZE | 1739 | ŠACHklub Tábor z.s. | 5 | 0 | 22 |
6 | 13 | | Žilavá Anežka | CZE | 1223 | ŠACHklub Tábor z.s. | 5 | 0 | 21 |
7 | 15 | | Šťávová Markéta | CZE | 1163 | TJ Náměšť n/Oslavou | 5 | 0 | 20,5 |
8 | 6 | | Zemanová Nikola | CZE | 1387 | ŠACHklub Tábor z.s. | 5 | 0 | 19 |
9 | 14 | | Janoušková Adéla | CZE | 1205 | ŠK Líně | 5 | 0 | 19 |
10 | 17 | | Kubátová Běta | CZE | 1072 | ŠK Kuřim, z.s. | 4,5 | 0 | 22 |
11 | 19 | | Mácová Markéta | CZE | 1025 | ŠACHklub Tábor z.s. | 4 | 0 | 20,5 |
12 | 10 | | Černá Miriam | CZE | 1326 | SK Petřín Plzeň | 4 | 0 | 20,5 |
13 | 12 | | Šťávová Helena | CZE | 1235 | TJ Náměšť n/Oslavou | 4 | 0 | 18,5 |
14 | 8 | | Dudková Josefína | CZE | 1345 | TJ Jawa Brodce | 4 | 0 | 18 |
15 | 16 | | Havelková Beáta | CZE | 1103 | QCC České Budějovice | 4 | 0 | 18 |
16 | 11 | | Veverková Dorota | CZE | 1281 | Sokol Tábor | 4 | 0 | 17,5 |
17 | 22 | | Müllerová Karina Nela | CZE | 1000 | ŠK Spartak Čelákovice | 4 | 0 | 17 |
18 | 21 | | Kaplanová Dominika | CZE | 1000 | ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. | 4 | 0 | 17 |
19 | 18 | | Janoušková Eliška | CZE | 1048 | ŠK Líně | 4 | 0 | 16 |
| 20 | | Kubátová Ema | CZE | 1016 | ŠK Kuřim, z.s. | 4 | 0 | 16 |
21 | 2 | | Vavřínková Anna | CZE | 1591 | Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. | 3,5 | 0 | 22 |
22 | 23 | | Nechvátalová Eva | CZE | 1000 | Šachová akademie VŠTE, z.s. | 3,5 | 0 | 18,5 |
23 | 9 | | Rybáčková Lucie | CZE | 1328 | Gambit Jihlava | 3,5 | 0 | 18 |
24 | 24 | | Jandová Zuzana | CZE | 1000 | ŠK Spartak Čelákovice | 3 | 0 | 18,5 |
25 | 32 | | Hujerová Melisa | CZE | 1000 | ŠACHklub Tábor z.s. | 3 | 0 | 18,5 |
26 | 28 | | Štanderová Natálie | CZE | 1000 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 0 | 17,5 |
27 | 34 | | Bártová Hana | CZE | 1000 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 0 | 16,5 |
28 | 29 | | Engelthalerová Šárka | CZE | 1000 | ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. | 3 | 0 | 16 |
29 | 25 | | Šťávová Lucie | CZE | 1000 | TJ Náměšť n/Oslavou | 3 | 0 | 15,5 |
30 | 26 | | Žilavá Lucie | CZE | 1000 | ŠACHklub Tábor z.s. | 3 | 0 | 14,5 |
31 | 41 | | Plíhalová Oldřiška | CZE | 1000 | DDM Milevsko | 3 | 0 | 14 |
32 | 31 | | Celarová Adéla | CZE | 1000 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 0 | 14 |
33 | 37 | | Koutná Simona | CZE | 1000 | Sokol Zaječice | 2,5 | 0 | 11,5 |
34 | 27 | | Škarydová Eliška | CZE | 1000 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 0 | 18 |
35 | 40 | | Pekárková Karin | CZE | 1000 | ŠK Olympia České Budějovice, z.s. | 2 | 0 | 15 |
36 | 33 | | Barborová Tereza | CZE | 1000 | Šachový spolek Bechyně | 2 | 0 | 14 |
37 | 30 | | Satrapová Anna | CZE | 1000 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 0 | 13,5 |
38 | 35 | | Hladíková Karin | CZE | 1000 | ŠACHklub Tábor z.s. | 2 | 0 | 13 |
39 | 38 | | Krupková Lenka | CZE | 1000 | ŠACHklub Tábor z.s. | 2 | 0 | 12,5 |
40 | 36 | | Kadlecová Samantha | CZE | 1000 | ŠACHklub Tábor | 1,5 | 0 | 11,5 |
41 | 39 | | Majbová Viktoria | CZE | 1000 | DDM Milevsko | 1 | 0 | 12,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: points (game-points) Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
|
|
|
|