Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
14Dvořáková OlgaCZE1530Spartak Adamov6,50,525
25Šulcová Tereza RadmilaCZE13962222 ŠK Polabiny, z.s.6,50,521,5
37Hosová SandraCZE1379Sokol Buštěhrad5025
43Králová GabrielaCZE15492222 ŠK Polabiny, z.s.5022,5
51Tůmová AnnaCZE1739ŠACHklub Tábor z.s.5022
613Žilavá AnežkaCZE1223ŠACHklub Tábor z.s.5021
715Šťávová MarkétaCZE1163TJ Náměšť n/Oslavou5020,5
86Zemanová NikolaCZE1387ŠACHklub Tábor z.s.5019
914Janoušková AdélaCZE1205ŠK Líně5019
1017Kubátová BětaCZE1072ŠK Kuřim, z.s.4,5022
1119Mácová MarkétaCZE1025ŠACHklub Tábor z.s.4020,5
1210Černá MiriamCZE1326SK Petřín Plzeň4020,5
1312Šťávová HelenaCZE1235TJ Náměšť n/Oslavou4018,5
148Dudková JosefínaCZE1345TJ Jawa Brodce4018
1516Havelková BeátaCZE1103QCC České Budějovice4018
1611Veverková DorotaCZE1281Sokol Tábor4017,5
1722Müllerová Karina NelaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice4017
1821Kaplanová DominikaCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4017
1918Janoušková EliškaCZE1048ŠK Líně4016
20Kubátová EmaCZE1016ŠK Kuřim, z.s.4016
212Vavřínková AnnaCZE1591Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.3,5022
2223Nechvátalová EvaCZE1000Šachová akademie VŠTE, z.s.3,5018,5
239Rybáčková LucieCZE1328Gambit Jihlava3,5018
2424Jandová ZuzanaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3018,5
2532Hujerová MelisaCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.3018,5
2628Štanderová NatálieCZE1000TJ Spartak Vlašim3017,5
2734Bártová HanaCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod3016,5
2829Engelthalerová ŠárkaCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3016
2925Šťávová LucieCZE1000TJ Náměšť n/Oslavou3015,5
3026Žilavá LucieCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.3014,5
3141Plíhalová OldřiškaCZE1000DDM Milevsko3014
3231Celarová AdélaCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod3014
3337Koutná SimonaCZE1000Sokol Zaječice2,5011,5
3427Škarydová EliškaCZE1000TJ Spartak Vlašim2018
3540Pekárková KarinCZE1000ŠK Olympia České Budějovice, z.s.2015
3633Barborová TerezaCZE1000Šachový spolek Bechyně2014
3730Satrapová AnnaCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod2013,5
3835Hladíková KarinCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.2013
3938Krupková LenkaCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.2012,5
4036Kadlecová SamanthaCZE1000ŠACHklub Tábor1,5011,5
4139Majbová ViktoriaCZE1000DDM Milevsko1012,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž