Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
14Dvořáková OlgaCZE1530Spartak Adamov6,50,525,0
25Šulcová Tereza RadmilaCZE13962222 ŠK Polabiny, z.s.6,50,521,5
37Hosová SandraCZE1379Sokol Buštěhrad5,00,025,0
43Králová GabrielaCZE15492222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,022,5
51Tůmová AnnaCZE1739ŠACHklub Tábor z.s.5,00,022,0
613Žilavá AnežkaCZE1223ŠACHklub Tábor z.s.5,00,021,0
715Šťávová MarkétaCZE1163TJ Náměšť n/Oslavou5,00,020,5
86Zemanová NikolaCZE1387ŠACHklub Tábor z.s.5,00,019,0
914Janoušková AdélaCZE1205ŠK Líně5,00,019,0
1017Kubátová BětaCZE1072ŠK Kuřim, z.s.4,50,022,0
1119Mácová MarkétaCZE1025ŠACHklub Tábor z.s.4,00,020,5
1210Černá MiriamCZE1326SK Petřín Plzeň4,00,020,5
1312Šťávová HelenaCZE1235TJ Náměšť n/Oslavou4,00,018,5
148Dudková JosefínaCZE1345TJ Jawa Brodce4,00,018,0
1516Havelková BeátaCZE1103QCC České Budějovice4,00,018,0
1611Veverková DorotaCZE1281Sokol Tábor4,00,017,5
1722Müllerová Karina NelaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice4,00,017,0
1821Kaplanová DominikaCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,00,017,0
1918Janoušková EliškaCZE1048ŠK Líně4,00,016,0
20Kubátová EmaCZE1016ŠK Kuřim, z.s.4,00,016,0
212Vavřínková AnnaCZE1591Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.3,50,022,0
2223Nechvátalová EvaCZE1000Šachová akademie VŠTE, z.s.3,50,018,5
239Rybáčková LucieCZE1328Gambit Jihlava3,50,018,0
2424Jandová ZuzanaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,00,018,5
2532Hujerová MelisaCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.3,00,018,5
2628Štanderová NatálieCZE1000TJ Spartak Vlašim3,00,017,5
2734Bártová HanaCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,00,016,5
2829Engelthalerová ŠárkaCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,00,016,0
2925Šťávová LucieCZE1000TJ Náměšť n/Oslavou3,00,015,5
3026Žilavá LucieCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.3,00,014,5
3141Plíhalová OldřiškaCZE1000DDM Milevsko3,00,014,0
3231Celarová AdélaCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,00,014,0
3337Koutná SimonaCZE1000Sokol Zaječice2,50,011,5
3427Škarydová EliškaCZE1000TJ Spartak Vlašim2,00,018,0
3540Pekárková KarinCZE1000ŠK Olympia České Budějovice, z.s.2,00,015,0
3633Barborová TerezaCZE1000Šachový spolek Bechyně2,00,014,0
3730Satrapová AnnaCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,00,013,5
3835Hladíková KarinCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.2,00,013,0
3938Krupková LenkaCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.2,00,012,5
4036Kadlecová SamanthaCZE1000ŠACHklub Tábor1,50,011,5
4139Majbová ViktoriaCZE1000DDM Milevsko1,00,012,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement