Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 00:42:15
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
XXXVII JUEGOS DEPORTIVOS ZARAGOZA INDIVIDUAL INFANTIL
Last update 23.01.2020 10:50:56, Creator/Last Upload: FEDERACIÓN ARAGONESA DE AJEDREZ (65)
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
Rtg
sex
Club/City
1
Galstyan David
1829
El Olivar
2
Lorente Melcon Nicolas
1792
Helios
3
Munoz Valles Jorge
1775
El Olivar
4
Garcia Acin Pablo
1740
Ibercaja
5
Gimenez Sanchez Leo
1696
Marcos Frechin
6
Dolz Barea Guillermo
1679
Ibercaja
7
Ignacio Lopez Anahi
1664
w
Marcos Frechin
8
Lopez Micone Ezequiel
1656
Ibercaja
9
Salete Sanchez Victor
1652
El Olivar
10
Blancas Llopis Ciro
1640
El Olivar
11
Lopez Micone Nicolas
1626
Ibercaja
12
Costa Gutierrez Marta
1576
w
El Olivar
13
Ferrer Armale Alejandro
1568
Ibercaja
14
Miranda Herrera Marta
1565
w
Bibiloteca Rey
15
Ruiz Fernandez Daniel
1560
St. Casablanca
16
Palacio Lalaguna Jorge
1557
Ibercaja
17
Gordo Escalada Fernando
1551
Monsalud
18
Satue Caceres Gael
1550
Cuarteajedrez
19
Martin Enriquez Peio
1545
Ibercaja
20
Aznar Samper Adrian
1542
El Pilar Maristas
21
Hernandez Bolea Jorge
1538
Delicias
22
Aznar Jimenez Gonzalo
1528
Delicias
23
Martori Flores Carlos
1522
Actur Rey Fernando
24
Aguado Biarge Alvaro
1515
Marcos Frechin
25
Fron Guiu Alba
1515
w
El Olivar
26
Alzugaray Serrano Daniel
1514
Marcos Frechin
27
Garicano Jaen Pablo
1513
Delicias
28
Boj Gil Pau
1510
Ibercaja
29
Juan Gambin Jose
0
Miralbueno
30
Sese Serrano Isaac
1510
St. Casablanca
31
Del Hoyo Artigas Antonio
1509
Ibercaja
32
Salmeron Alzola Alejandro
1508
Marcos Frechin
33
Rodriguez Artieda Diego
0
Rosales Del Canal
34
Aguilar Bobadilla Africa
0
w
Marcos Frechin
35
Andreu Garcia Jaime
1500
La Salle Montemolin
36
Mercader Domingo Hector
0
Delicias
37
Blasco Camacho Lizer
1500
Palacio De Pioneros
38
Cardesa Roche Lucas
1500
Monsalud
39
Chabarri Moreno Alejandro
1500
Delicias
40
Egido Pardos Diego
1500
Cuarteajedrez
41
Felices Romeo Alejandro
1500
Delicias
42
Fle Jimeno Guillermo
1500
Cuarteajedrez
43
Garcia Modrego Diego
1500
Rosales Del Canal
44
Gimeno Nadal Laura
0
w
Palacio de Pioneros
45
Gonzalez Rodriguez Julio
1500
Monsalud
46
Gracia Plou Sofia
1500
w
Delicias
47
Jimenez Lozano Lucia
1500
w
Delicias
48
Martinez Blanco Ruben
1500
Delicias
49
Martinez Julian Miguel
1500
Marcos Frechin
50
Pilatre Anakin
1500
Helios
51
Sierra Villarreal Marcos
1500
Dr. Azua
52
Uceda Mazon Alejandro
1500
Ibercaja
53
Vicente Casas Alberto
1500
Rosales Del Canal
54
Figuer Cortes Samuel
0
Marcos Frechin
55
Fuentes Garces Pedro Jon
0
Ibercaja
56
Luena Barrao Jorge
1500
Bilbioteca Rey
57
Ni Zhi Yang
1500
El Olivar
58
Primo Miranda Cesar
1500
Agrupacion
59
Sanchez Martinez Pablo
1500
Ibercaja
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use