4. Velká cena KHŠS – Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové kat. IV. 2010 a mladšíPoslední aktualizace11.01.2020 16:39:53, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 1 | | Kroulík Václav | CZE | 1575 | Region Panda, z.s. | 7 | 0 | 28 | 31 |
2 | 2 | | Krautschneider Daniel Jan | CZE | 1369 | Region Panda, z.s. | 6 | 0 | 30,5 | 33,5 |
3 | 11 | | Holubář Roman | CZE | 1039 | ŠŠPM Lipky HK | 5 | 0 | 29,5 | 31 |
4 | 7 | | Snopek Jan | CZE | 1086 | Region Panda, z.s. | 5 | 0 | 26,5 | 29,5 |
5 | 9 | | Bažant František | CZE | 1065 | Region Panda, z.s. | 5 | 0 | 25,5 | 28,5 |
6 | 38 | | Ulman Daniel | CZE | 0 | ŠK Dobruška | 5 | 0 | 23,5 | 26,5 |
7 | 4 | | Štěpán Michal | CZE | 1201 | TJ Slovan Broumov | 4,5 | 0 | 27,5 | 30 |
8 | 6 | | Lukášková Ellen | CZE | 1094 | Šachový klub Lípa, z.s. | 4,5 | 0 | 26,5 | 28 |
9 | 10 | | Reschel Josef | CZE | 1059 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem | 4,5 | 0 | 26 | 27,5 |
10 | 41 | | Vošmik Jáchym | CZE | 0 | Šachový klub Lípa, z.s. | 4,5 | 0 | 25,5 | 28,5 |
11 | 3 | | Zelba Josef | CZE | 1218 | Šachový klub Lípa, z.s. | 4,5 | 0 | 25 | 28 |
12 | 25 | | Morávek Petr | CZE | 0 | Šachový klub Lípa, z.s. | 4 | 0 | 30,5 | 34,5 |
13 | 16 | | Hrubá Michaela | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 4 | 0 | 26 | 28,5 |
14 | 18 | | Kašpar Josef | CZE | 0 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 4 | 0 | 25,5 | 27 |
15 | 8 | | Archlebová Iva | CZE | 1081 | TJ Jiskra Jaroměř | 4 | 0 | 24,5 | 26 |
16 | 5 | | Archlebová Eva | CZE | 1100 | TJ Jiskra Jaroměř | 4 | 0 | 24 | 27 |
17 | 15 | | Hlubučková Aneta | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 4 | 0 | 23,5 | 26 |
18 | 37 | | Toman Michal | CZE | 0 | Lípa | 4 | 0 | 22,5 | 24 |
19 | 26 | | Muzikář Lukáš | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 4 | 0 | 21 | 23 |
20 | 23 | | Marek Theodor | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 4 | 0 | 21 | 22,5 |
21 | 13 | | Fejfarová Anna | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 3,5 | 1 | 21,5 | 24 |
22 | 30 | | Petrovský Vojtěch | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 3,5 | 0 | 22,5 | 24 |
23 | 35 | | Šmejdová Adéla | CZE | 0 | TJ Náchod | 3 | 0 | 23,5 | 26 |
24 | 21 | | Kopysova Lenka | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 3 | 0 | 23,5 | 25 |
25 | 36 | | Švorčíková Antonie | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 3 | 0 | 23 | 26 |
26 | 22 | | Kovář Martin | CZE | 0 | Region Panda, z.s. | 3 | 0 | 23 | 24,5 |
27 | 20 | | Koláček Vojta | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 3 | 0 | 21,5 | 23 |
28 | 27 | | Novotný A Antonín | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 3 | 0 | 21 | 22,5 |
29 | 29 | | Pechanová Kristýna | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 3 | 0 | 20,5 | 22 |
30 | 32 | | Shejbal Tomáš | CZE | 0 | TJ TJ Jiskra Jaroměř | 3 | 0 | 19 | 20,5 |
31 | 24 | | Mikas David | CZE | 0 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 3 | 0 | 17,5 | 19 |
32 | 40 | | Verner Matěj | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 3 | 0 | 16,5 | 18 |
33 | 33 | | Suchý Jaroslav | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 2,5 | 0 | 18 | 19,5 |
34 | 39 | | Vancl Leoš | CZE | 0 | Region Panda, z.s. | 2,5 | 0 | 16,5 | 18 |
35 | 34 | | Svoboda David | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 2 | 0 | 19,5 | 21 |
36 | 31 | | Pham Khanh Nam | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 2 | 0 | 19 | 20,5 |
37 | 12 | | Brožová Lucie | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 2 | 0 | 18 | 20,5 |
38 | 28 | | Novotný B Antonín | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 2 | 0 | 17,5 | 19 |
39 | 17 | | Jiřík Marek | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 2 | 0 | 16 | 17 |
40 | 14 | | Halenar Hynek | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 2 | 0 | 12 | 13,5 |
41 | 19 | | Kociánová Eliška | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 1,5 | 0 | 17 | 18,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
|
|
|
|