Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:53:12
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
OÖ Donau Open Aschach Gruppe C
Son yeniləmə31.12.2019 16:39:48, Müəllif/Son yükləmə: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
1
Pleininger Gerhard
1641000
AUT
1642
2
Hölzle Manfred
16254538
GER
1479
3
Kaltenbach Wilhelm
1651536
AUT
1604
4
Brandstetter Karl
1643606
AUT
1585
5
Manaberger Markus
1635301
AUT
1565
6
Lasinger Melanie
1631977
AUT
1549
7
Ecker Herbert
1632442
AUT
1541
8
Sonntagbauer Manfred
1667629
AUT
1522
9
Schett Franz Mag.
1611135
AUT
1521
10
Baumgartner Gerhard
1651501
AUT
1507
11
Pfeffer Werner
1635115
AUT
1495
12
Niesswohl Werner
1617680
AUT
1491
13
Hofmann Robert Ing.
1620428
AUT
1472
14
Sturm Gabriel
1669125
AUT
1462
15
Stadlbauer Maximilian
1666517
AUT
1461
16
Heinzl Christoph
1669087
AUT
1456
17
Steinkellner Franz
1650947
AUT
1456
18
Schober Hermann
1616048
AUT
1441
19
König Johann
1656767
AUT
1428
20
Wimmer Michael
1664913
AUT
1416
21
Gritsch Borbala
774120
AUT
1412
22
Kroiss Siegfried
1663852
AUT
1398
23
Standhartinger Joachim
1665839
AUT
1396
24
Jankovic Hranislav
9201453
SRB
1388
25
Strassmair Christian
1656880
AUT
1384
26
Danninger Egon
1635026
AUT
1377
27
Woess Helmut
1626868
AUT
1374
28
Ochsenhofer Walter
1629069
AUT
1372
29
Steininger Rudolf Mag.
1648535
AUT
1372
30
Mistelbauer Bernhard
1671600
AUT
1371
31
Weber Karl
1642430
AUT
1370
32
Damberger Rudolf
16249852
GER
1366
33
Rauscher Günter
1652451
AUT
1351
34
Mamarina Franc
1667165
AUT
1350
35
Seebacher Sarah
1656830
AUT
1323
36
Rauscher Erwin
1618253
AUT
1298
37
Seidl Josef
12904694
GER
1298
38
Mitterholzer Helmuth
1631152
AUT
1288
39
Gruenwald Franz
1635069
AUT
1285
40
Schicho Michael
1664840
AUT
1273
41
Rauscher Brigitte
1653733
AUT
1271
42
Reininger Siegfried
1637983
AUT
1270
43
Mittermayr Johann
1656821
AUT
1245
44
Hoelzl Franz
1665383
AUT
1225
45
Deisenhamer Wilhelm
1626477
AUT
1218
46
Rieder Peter
1626744
AUT
1217
47
Praschl Michelle
1657933
AUT
1208
48
Dilly Julian
1668820
AUT
1201
49
Lehner Jakob
1669095
AUT
1154
50
Konyen Helmuth
1648810
AUT
1140
51
Lerch Kornelia
1669109
AUT
1109
52
Hersel Harald
1651927
AUT
811
53
Fischnaller Ian
AUT
0
54
Wurm August Anton
1633090
AUT
1366
55
Körner Philipp
AUT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri