No. | | Name | FideID | Rtg | FED | Club/City | Name |
1 | | Ács Ádám | | 0 | HUN | Farmos Matolcsy Miklós Általános Is | 1.korcsoport fiú |
2 | | Ács Nóra | | 0 | HUN | Farmos Matolcsy Miklós Általános Is | 1.korcsoport lány |
3 | | Ács Anna | | 0 | HUN | Farmos Matolcsy Miklós Általános Is | 2.korcsoport lány |
4 | | Ádám Vivien | | 0 | HUN | Biatorbágy Ritsmann Pál Német Nemze | 2.korcsoport lány |
5 | | Amtman Levente | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
6 | | Angyal Nóra | | 0 | HUN | Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium | 2.korcsoport lány |
7 | | Babella Máté | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 1.korcsoport fiú |
8 | | Balázsi Bence | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 2.korcsoport fiú |
9 | | Balogh Zétény | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 2.korcsoport fiú |
10 | | Baltás Borbála | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 2.korcsoport lány |
11 | | Bauer Soma | | 0 | HUN | Fóti Fáy András Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
12 | | Bebesi Bálint | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
13 | | Bergmann-Kiszely Bende | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 1.korcsoport fiú |
14 | | Berla Zoltán Máté | | 0 | HUN | Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általáno | 2.korcsoport fiú |
15 | | Bettenbuk Regő | | 0 | HUN | Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Által | 2.korcsoport fiú |
16 | | Biró Viktória | | 0 | HUN | Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola | 2.korcsoport lány |
17 | | Birta Zsófia | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport lány |
18 | | Bócz András | | 0 | HUN | Váci Juhász Gyula Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
19 | | Bognár-Incze Balázs | | 0 | HUN | Nagykovácsi Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
20 | | Bokor Dávid | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
21 | | Bóné Milán | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 2.korcsoport fiú |
22 | | Borhi-Bodócs Botond | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 1.korcsoport fiú |
23 | | Buczkó Olívia | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 1.korcsoport lány |
24 | | Buczkó Tamara | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 1.korcsoport lány |
25 | | Corseau Kincső | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport lány |
26 | | Császár Nikoletta Krisztina | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 2.korcsoport lány |
27 | | Czibula István | | 0 | HUN | Ócsai Halászy Károly Általános Isko | 2.korcsoport fiú |
28 | | Daróczi Botond | | 0 | HUN | Perbál Kis-forrás Német Nemzetiségi | 1.korcsoport fiú |
29 | | Dezső Edmond Bence | | 0 | HUN | Szadai Székely Bertalan Általános I | 2.korcsoport fiú |
30 | | Erdős Csongor Mihály | | 0 | HUN | Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Által | 1.korcsoport fiú |
31 | | Farkas Sára | | 0 | HUN | Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Ál | 1.korcsoport lány |
32 | | Fekete Janka | | 0 | HUN | Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium | 2.korcsoport lány |
33 | | Ferenczi Attila | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 2.korcsoport fiú |
34 | | Ficsor Ádám | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 1.korcsoport fiú |
35 | | Fodor Laura | | 0 | HUN | Pécel Szent Erzsébet Katolikus Álta | 1.korcsoport lány |
36 | | Fodor Tímea | | 0 | HUN | Pécel Szent Erzsébet Katolikus Álta | 2.korcsoport lány |
37 | | Galambos Máté | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 1.korcsoport fiú |
38 | | Görhöny Csanád | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 2.korcsoport fiú |
39 | | Grossman Márk | | 0 | HUN | Szentendre Dunakanyar Általános Isk | 2.korcsoport fiú |
40 | | Gulyás Atilla Turul | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 2.korcsoport fiú |
41 | | Gyócsi Tifani | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 2.korcsoport lány |
42 | | Hegedűs Nándor | | 0 | HUN | Dunaharaszti Hunyadi János Német Ne | 1.korcsoport fiú |
43 | | Hegedűs Zsombor | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 1.korcsoport fiú |
44 | | Hegyi Gergő | | 0 | HUN | Üröm Művészeti Iskola (ÖKO Iskola) | 2.korcsoport fiú |
45 | | Hernádi Álmos Noel | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 2.korcsoport fiú |
46 | | Hevesi Martin | | 0 | HUN | Budakeszi Prohászka Ottokár Katolik | 2.korcsoport fiú |
47 | | Holes Zsombor | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
48 | | Ihász Bence | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
49 | | Istenes Nimród | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 2.korcsoport fiú |
50 | | Jenei Barnabás | | 0 | HUN | Perbál Kis-forrás Német Nemzetiségi | 1.korcsoport fiú |
51 | | Juhász-Váci Péter | | 0 | HUN | Szentendre Dunakanyar Általános Isk | 2.korcsoport fiú |
52 | | Kádár Mihály | | 0 | HUN | Váci Juhász Gyula Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
53 | | Kalotai Péter | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
54 | | Kármán Dávid | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 1.korcsoport fiú |
55 | | Karosi Lilla | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 2.korcsoport lány |
56 | | Kemecsei Dávid | | 0 | HUN | Váci Juhász Gyula Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
57 | | Keresztesi Áron Bengedúz | | 0 | HUN | Váci Petőfi Sándor ltalános Iskola | 2.korcsoport fiú |
58 | | Kikillai Máté | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 2.korcsoport fiú |
59 | | Kikillai Anna Boglárka | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 1.korcsoport lány |
60 | | Kincses Dorka | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport lány |
61 | | Kiss Inez | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 1.korcsoport lány |
62 | | Koharek Dorottya | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 2.korcsoport lány |
63 | | Komlóssi Kristóf | | 0 | HUN | Dunakeszi Kőrösi Csoma Sűndor Által | 1.korcsoport fiú |
64 | | Koronkai-Kiss Ákos Zoltán | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 2.korcsoport fiú |
65 | | Kovács Olivér | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
66 | | Krizer Zsófia Ágnes | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 1.korcsoport lány |
67 | | Kukucska Szabolcs | | 0 | HUN | Budaörs 1. Számú Általános Iskola | 2.korcsoport fiú |
68 | | Laczó Marcell | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 2.korcsoport fiú |
69 | | László Dániel | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
70 | | Ledniczki Noémi | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 1.korcsoport lány |
71 | | Lénárt Kinga | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 2.korcsoport lány |
72 | | Lőrincz Nimród | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
73 | | Makara Kristóf | | 0 | HUN | Budaörsi Bleyer Jakab Német Nemzeti | 1.korcsoport fiú |
74 | | Mlinkó Zsófia Rózsa | | 0 | HUN | Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium | 1.korcsoport lány |
75 | | Mlinkó András | | 0 | HUN | Aszód Csengey Gusztáv Általános Isk | 2.korcsoport fiú |
76 | | Nagy Levente | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 2.korcsoport fiú |
77 | | Nagy Botond | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 1.korcsoport fiú |
78 | | Nagy Róbert | | 0 | HUN | Dunaharaszti II. Rákóczi ferenc Ált | 1.korcsoport fiú |
79 | | Nagy Johanna Kála | | 0 | HUN | Budaörsi 1. Számú Általános Iskola | 2.korcsoport lány |
80 | | Nanyista Petra | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 2.korcsoport lány |
81 | | Németh Laura | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 2.korcsoport lány |
82 | | Ollár László Kristóf | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 2.korcsoport fiú |
83 | | Örvendi Péter | | 0 | HUN | Ócsai Halászí Károly Általános Isko | 2.korcsoport fiú |
84 | | Ottova Zoltán | | 0 | HUN | Váci Juhász Gyula Általános Iskola | 2.korcsoport fiú |
85 | | Papp Bence | | 0 | HUN | Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általáno | 2.korcsoport fiú |
86 | | Pénzes Balázs | | 0 | HUN | Alsónémedi Széchenyi István Általán | 1.korcsoport fiú |
87 | | Péter Nimród | | 0 | HUN | Pécel Szent Erzsébet Katolikus Álta | 2.korcsoport fiú |
88 | | Putz Balázs | | 0 | HUN | Perbál Kis-forrás Német Nemzetiségi | 2.korcsoport fiú |
89 | | Reszegi Bence | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
90 | | Rigó Milán | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 1.korcsoport fiú |
91 | | Rónaszéki Samu | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
92 | | Rózsa Gellért Hunor | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 1.korcsoport fiú |
93 | | Salacki Marcel Gáspár | | 0 | HUN | Törökbálint Bálint Márton Általános | 2.korcsoport fiú |
94 | | Sári Kristóf | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
95 | | Schmidt Botond | | 0 | HUN | Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Által | 2.korcsoport fiú |
96 | | Sipos Zalán | | 0 | HUN | Budaörsi Bleyer Jakab Német Nemzeti | 1.korcsoport fiú |
97 | | Szabó Zalán | | 0 | HUN | Váci Juhász Gyula Általános Iskola | 2.korcsoport fiú |
98 | | Szalai Balázs | | 0 | HUN | Váci Juhász Gyula Általános Iskola | 2.korcsoport fiú |
99 | | Szántai Ákos | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 1.korcsoport fiú |
100 | | Szarvas Máté Tamás | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 1.korcsoport fiú |
101 | | Szarvas Nóra Orsolya | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 2.korcsoport lány |
102 | | Szécsi Vince Vajk | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 1.korcsoport fiú |
103 | | Sziklai Zita | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 1.korcsoport lány |
104 | | Szita Bendegúz | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 1.korcsoport fiú |
105 | | Takács-Taksonyi Botond | | 0 | HUN | Pécel Szent Erzsébet Katolikus Álta | 2.korcsoport fiú |
106 | | Tichy Áron | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 2.korcsoport fiú |
107 | | Törőcsik Ferenc | | 0 | HUN | Veresegyház Kálvin téri Református | 2.korcsoport fiú |
108 | | Tóth Emese | | 0 | HUN | Pécel Szent Erzsébet Katolikus Álta | 2.korcsoport lány |
109 | | Tóth Fanni | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 2.korcsoport lány |
110 | | Tóth Lili | | 0 | HUN | Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta | 2.korcsoport lány |
111 | | Varga Marcell Gábor | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 1.korcsoport fiú |
112 | | Varga Lilla | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport lány |
113 | | Varju Benedek | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 1.korcsoport fiú |
114 | | Veres Sándor | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
115 | | Veres Csongor | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
116 | | Vincze Máté András | | 0 | HUN | Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két | 1.korcsoport fiú |
117 | | Virág Levente | | 0 | HUN | Dunakeszi Szent István Általános Is | 2.korcsoport fiú |
118 | | Visnyovszky Ádám | | 0 | HUN | Veresegyház Fabriczius József Által | 2.korcsoport fiú |
119 | | Zala Botond Áron | | 0 | HUN | Érdligeti Általános Iskola | 1.korcsoport fiú |
120 | | Zátrok Ákos | | 0 | HUN | Albertirsa Tessedik Sámuel Általáno | 1.korcsoport fiú |
121 | | Zátrok Márk | | 0 | HUN | Albertirsa Tessedik Sámuel Általáno | 2.korcsoport fiú |
122 | | Zsiga László | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 2.korcsoport fiú |
123 | | Zsiga Julianna | | 0 | HUN | Váci Árpád Fejedelem Általános Isko | 1.korcsoport lány |