No. | | | Nombre | FIDE-ID | FIDE | EloN | Nombre |
1 | | | Miralles Portal Juan Jose | 54759897 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
2 | | | Aase Kasper | 54745900 | 0 | 0 | PROM ALICANTE |
3 | | | Abad Garcia Julio Manuel | 54700817 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
4 | | | Abad Gonzalez Jose Miguel | 22249460 | 1738 | 1797 | SEGUNDA AUT. SUR |
5 | | | Abellon Martin Jose Antonio | 54745004 | 0 | 0 | PROM VAL SUR, |
6 | | | Abellot Dura Jose Luis | 2293455 | 1863 | 1853 | SEGUNDA AUT. SUR |
7 | | | Acevedo Noguera Sara | 54747988 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
8 | | | Acuna Celada Ivan | 2221675 | 2165 | 2158 | SEGUNDA AUT. SUR |
9 | | | Adell Bello Vicente | 24598453 | 1267 | 1268 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
10 | | | Adell Bello Vicente | 24598453 | 1267 | 1268 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
11 | | | Agraz Munoz Ivan | 2298376 | 1844 | 1846 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
12 | | | Agraz Munoz Ivan | 2298376 | 1844 | 1846 | SEGUNDA AUT. CENTRO |
13 | | | Aguado Crespo Antonio | 22275290 | 1995 | 1980 | PRIMERA AUT. SUR |
14 | | | Agudo Pelayo David | 24510750 | 1545 | 1512 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
15 | | | Agues Montoliu Maria | 2281902 | 0 | 1848 | PRIMERA PROV ALI COSTA |
16 | | | Aguilar Guillamont Jesus | 2298384 | 1927 | 1885 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
17 | | | Aguilar Pamies Antonio | 22239162 | 1378 | 0 | SEGUNDA AUT. SUR |
18 | | | Aguilar Perez Jose Antonio | 54700825 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
19 | | | Aguilar Yzaguirre Carlos Miguel | 54700833 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
20 | | | Aguilar Yzaguirre Carlos Miguel | 54700833 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
21 | | | Aguilar Yzaguirre Carlos Miguel | 54700833 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CENT |
22 | | | Agullo Esteve Alvaro | 54747155 | 0 | 0 | PROM ALICANTE |
23 | | | Agullo Valcarcel Carlos | 2296128 | 1518 | 1530 | PRIMERA PROV ALI COSTA |
24 | | | Agullo Valcarcel Carlos | 2296128 | 1518 | 1530 | SEGUNDA AUT. SUR |
25 | | | Agusti Mari Carlos | 22218041 | 1839 | 1890 | SEGUNDA AUT. NORTE |
26 | | | Ahmed Hadzhimehmed Naim Ezel | 54748313 | 0 | 0 | PROM VAL CENTRO |
27 | | | Ahmia Tizit Abdelhakim | 54581370 | 1389 | 1390 | PRIMERA PROV ALI COSTA |
28 | | | Ahullana Marti Blai | 54748224 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
29 | | | Ainsa Jimenez Lucas | 54740185 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CENT |
30 | | | Ainsa Jimenez Lucas | 54740185 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
31 | | | Aja Gonzalo Paula | 54745870 | 0 | 0 | PROM VAL SUR, |
32 | | | Aja Gonzalo Paula | 54745870 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
33 | | | Alabort Pla Juan Pablo | 2286351 | 1950 | 1924 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
34 | | | Alamillo Sanz Ildefonso | 22267778 | 1742 | 1767 | SEGUNDA AUT. NORTE |
35 | | | Alamillo Sanz Ildefonso | 22267778 | 1742 | 1767 | PRIMERA AUT. NORTE |
36 | | | Alamo Brotons Raul | 54532680 | 1277 | 1307 | PROM ALICANTE |
37 | | | Alamo Daras Pau | 24581305 | 1404 | 1431 | PROM ALICANTE |
38 | | | Alamo Daras Pau | 24581305 | 1404 | 1431 | PRIMERA PROV ALI INT-SUR |
39 | | | Alarcon Garcia Jose David | 54724481 | 1568 | 1541 | PRIMERA PROV ALI INT-SUR |
40 | | | Alba Zaragoza Vicente | 22293329 | 1915 | 1911 | PRIMERA AUT. SUR |
41 | | | Alba Zaragoza Vicente | 22293329 | 1915 | 1911 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
42 | | | Albaladejo Jimenez Miguel Angel | 54560624 | 1441 | 1570 | PRIMERA PROV ALI INT-SUR |
43 | | | Albarracin Guillen Jose Manuel | 2281910 | 1829 | 1828 | SEGUNDA AUT. NORTE |
44 | | | Albarracin Guillen Jose Manuel | 2281910 | 1829 | 1828 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
45 | | | Albentosa Ferrada Adrian | 24580350 | 1244 | 1239 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
46 | | | Albentosa Ferrada Adrian | 24580350 | 1244 | 1239 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
47 | | | Albentosa Ferrada Adrian | 24580350 | 1244 | 1239 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
48 | | | Albentosa Ferrada Adrian | 24580350 | 1244 | 1239 | SEGUNDA PROV VAL CENT |
49 | | | Alberola Mulet Jairo | 2217163 | 2087 | 2056 | PRIMERA AUT. SUR |
50 | | | Alberola Pinol Ruben | 54747473 | 0 | 0 | PRIMERA PROV ALI COSTA |
51 | | | Alberola Reig Francisco | 2263599 | 1241 | 1323 | PRIMERA PROV ALI COSTA |
52 | | | Alberola Reig Francisco | 2263599 | 1241 | 1323 | PRIMERA PROV ALI INT-SUR |
53 | | | Albert Garrote Amadeo | 2224313 | 1780 | 1808 | PRIMERA AUT. SUR |
54 | | | Albert Garrote Amadeo | 2224313 | 1780 | 1808 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
55 | | | Albert Molla Jose Maria | 32083750 | 1610 | 1583 | PRIMERA PROV VAL SUR |
56 | | | Albert Seguer Eladio | 54744911 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
57 | | | Albi Garcia David | 54745470 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
58 | | | Albi Garcia David | 54745470 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
59 | | | Albi Garcia David | 54745470 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
60 | | | Albiach Peris Victor | 54700850 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
61 | | | Albiach Vicent Jose | 2248883 | 1708 | 1755 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
62 | | | Albiol Munoz Rafael | 54745322 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
63 | | | Albuixech Sanz Jorge | 22218149 | 1731 | 1729 | SEGUNDA AUT. CENTRO |
64 | | | Albuixech Soler Sergi | 24522678 | 1361 | 1393 | PRIMERA PROV VAL SUR |
65 | | | Albuixech Soler Jordi | 24511749 | 1386 | 1366 | PRIMERA PROV VAL SUR |
66 | | | Alcaide Suarez Arnau | 54563097 | 1521 | 1607 | SEGUNDA AUT. CENTRO |
67 | | | Aldeguer Barbera Jose Manuel | 54745012 | 0 | 0 | PRIMERA PROV ALI INT-SUR |
68 | | | Alecu Alexandru Gabriel | 54748348 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
69 | | | Aledo Yanguas Javier | 22247173 | 2005 | 2046 | DIVISION HONOR |
70 | | | Aledo Yanguas David | 22287108 | 2060 | 1943 | DIVISION HONOR |
71 | | | Alegre Romaguera Francesc | 54509939 | 1360 | 1410 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
72 | | | Alegre Sosa Santiago | 54561566 | 1297 | 1289 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
73 | | | Alegre Valero Jose Andres | 54700876 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
74 | | | Alegre Valero Jose Andres | 54700876 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
75 | | | Aleman Juan Jose Juan | 22292675 | 1872 | 1806 | SEGUNDA AUT. SUR |
76 | | | Alemany Maroto Vicente | 32023227 | 1781 | 1744 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
77 | | | Alexandrov Krassimirov Alex | 54747830 | 0 | 0 | PROM VAL CENTRO |
78 | | | Alfonso Ramirez Andres | 2248891 | 1442 | 1524 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
79 | | | Alfonso Ramirez Andres | 2248891 | 1442 | 1524 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
80 | | | Alfonso Senabre Manuel | 22239545 | 1570 | 1607 | PRIMERA PROV ALI INT-SUR |
81 | | | Alguacil Munoz Marc | 54700884 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
82 | | | Aliaga Lopez Ana | 54560942 | 0 | 1016 | PRIMERA PROV ALI COSTA |
83 | | | Almenar Montaner Vicente | 2271206 | 2015 | 2020 | PRIMERA AUT. NORTE |
84 | | | Alminana Alminana Ximo | 22275320 | 1539 | 1522 | PRIMERA AUT. SUR |
85 | | | Alminana Alminana Ximo | 22275320 | 1539 | 1522 | SEGUNDA AUT. CENTRO |
86 | | | Alminana Bas Juan | 54533961 | 1411 | 1407 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
87 | | | Alonso Gascon Eduardo | 24582255 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL SUR |
88 | | | Alonso Gascon Eduardo | 24582255 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
89 | | | Alonso Igual Ignacio | 2269813 | 1781 | 1776 | PRIMERA AUT. NORTE |
90 | | | Alonso Iserte Irene | 54725585 | 1232 | 0 | PRIMERA PROV VAL SUR |
91 | | | Alonso Iserte Irene | 54725585 | 1232 | 0 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
92 | | | Alpysbayev Timur | 24588466 | 1016 | 1043 | PROM ALICANTE |
93 | | | Alpysbayev Timur | 24588466 | 1016 | 1043 | PRIMERA PROV ALI COSTA |
94 | | | Alvarez Aranda Jesus | 32064063 | 1596 | 1637 | SEGUNDA AUT. CENTRO |
95 | | | Alvarez Aranda Jesus | 32064063 | 1596 | 1637 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
96 | | | Alvarez Gonzalez Juan Jose | 22275339 | 1593 | 1557 | SEGUNDA PROV VAL CENT |
97 | | | Alvarez Gonzalez Juan Jose | 22275339 | 1593 | 1557 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
98 | | | Alvarez Gutierrez Daniel | 32029594 | 1666 | 1661 | SEGUNDA AUT. NORTE |
99 | | | Alvarez Gutierrez Daniel | 32029594 | 1666 | 1661 | SEGUNDA AUT. CENTRO |
100 | | | Alvarez Usina Jordi | 24554421 | 1301 | 1289 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
101 | | | Alvarez Usina Jordi | 24554421 | 1301 | 1289 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
102 | | | Alvarez Usina Joan | 24554405 | 1114 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CENT |
103 | | | Alvarez Usina Joan | 24554405 | 1114 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CENT |
104 | | | Alvarez Usina Joan | 24554405 | 1114 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
105 | | | Alvarez Usina Joan | 24554405 | 1114 | 0 | PROM VAL CENTRO |
106 | | | Alvarez Usina Joan | 24554405 | 1114 | 0 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
107 | | | Alvarez Usina Joan | 24554405 | 1114 | 0 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
108 | | | Amador Hellin Jorge | 54748488 | 0 | 0 | PROM VAL CENTRO |
109 | | | Amat Cerda Andres | 2293498 | 1765 | 1801 | SEGUNDA AUT. SUR |
110 | | | Amaya Perez Angel Adrian | 54746027 | 0 | 0 | PRIMERA AUT. SUR |
111 | | | Amoros Juan Manuel | 22239197 | 1606 | 1648 | PRIMERA PROV ALI INT-SUR |
112 | | | Amoros Perez Manuel | 2247283 | 1657 | 1680 | PRIMERA PROV ALI INT-SUR |
113 | | | Andrada Sanchez Pedro Esteban | 24511480 | 1063 | 1051 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
114 | | | Andres Echeverria Javier | 54700892 | 0 | 0 | PROM VAL CENTRO |
115 | | | Andres Echeverria Javier | 54700892 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
116 | | | Andres Miguel Andres | 2246880 | 1566 | 1634 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
117 | | | Andres Miguel Andres | 2246880 | 1566 | 1634 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
118 | | | Angullo Gil Jose | 2278693 | 2025 | 1958 | PRIMERA AUT. NORTE |
119 | | | Angulo Lopez Victor Manuel | 54700906 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL SUR |
120 | | | Angulo Lopez Victor Manuel | 54700906 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
121 | | | Aniorte Rufete Jose Mariano | 54745250 | 0 | 0 | PRIMERA PROV ALI INT-SUR |
122 | | | Anton Ruiz Luis | 2247704 | 1559 | 1545 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
123 | | | Anton Ruiz Luis | 2247704 | 1559 | 1545 | PRIMERA PROV VAL-CAST |
124 | | | Antoneac Antoneac Pablo Silviu | 54563070 | 0 | 0 | SEGUNDA AUT. CENTRO |
125 | | | Antoneac Antoneac Pablo Silviu | 54563070 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
126 | | | Aparicio Hernandez Luis Javier | 2273284 | 2025 | 1969 | SEGUNDA AUT. NORTE |
127 | | | Aparicio Rodrigo Dario | 54709571 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CENT |
128 | | | Aparisi Arnandis Bernardo | 2223376 | 2003 | 1974 | SEGUNDA AUT. NORTE |
129 | | | Aparisi Arnandis Bernardo | 2223376 | 2003 | 1974 | PRIMERA AUT. NORTE |
130 | | | Apolo Sanchez Manuel | 2230585 | 1908 | 1887 | PRIMERA AUT. SUR |
131 | | | Apolo Sanchez Manuel | 2230585 | 1908 | 1887 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
132 | | | Aquino Jose Rodolfo | 2287048 | 2196 | 2187 | DIVISION HONOR |
133 | | | Aracil Garcia Jose | 32096283 | 1308 | 1305 | PRIMERA PROV ALI COSTA |
134 | | | Aracil Serra Javier | 2220601 | 2124 | 2104 | DIVISION HONOR |
135 | | | Arambul Ripolles Javier | 22275355 | 1787 | 1763 | SEGUNDA AUT. NORTE |
136 | | | Arance Gonzalez Luis | 2262487 | 1970 | 1954 | PRIMERA AUT. NORTE |
137 | | | Arce Tallada Ignacio | 2208504 | 1936 | 1906 | SEGUNDA AUT. NORTE |
138 | | | Archiles Conde Marc | 54585031 | 1258 | 1249 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
139 | | | Archiles Monserrat Victor | 54745462 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
140 | | | Arevalo Llacer Santiago | 24508829 | 1676 | 1913 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
141 | | | Arevalo Tiburcio Adrian | 54705452 | 0 | 0 | PRIMERA PROV VAL CENTRO |
142 | | | Arevalo Tiburcio Adrian | 54705452 | 0 | 0 | PROM VAL CENTRO |
143 | | | Argente Fayos Raul | 54506379 | 1279 | 1293 | SEGUNDA PROV VAL SUR |
144 | | | Argente Martorell Carlos | 54705460 | 1185 | 1213 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
145 | | | Arias De Castro Eloy | 54748089 | 0 | 0 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
146 | | FM | Arias Igual Alejandro | 2254905 | 2214 | 2200 | DIVISION HONOR |
147 | | | Arias Ruiz Manuel | 22239200 | 1238 | 1221 | PROM ALICANTE |
148 | | | Arias Valera Josue | 24558770 | 1133 | 1142 | SEGUNDA PROV VAL METRO |
149 | | | Arisyan Clara Kevin | 54579503 | 1152 | 1181 | SEGUNDA PROV VAL CAST |
150 | | GM | Arizmendi Martinez Julen Luis | 2205092 | 2499 | 2486 | DIVISION HONOR |