Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

ZŠ 1. stupeň Okresní kolo přeboru škol v ŠACHU 2019-2020

Poslední aktualizace02.12.2019 12:25:54, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 6 kolech

Poř.St.č.JménoRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
138Stibor Ondřej0ZŠ Chlumec A5,00,022,525,0
23Nacházel Václav1042ZŠ Chlumec A5,00,021,024,0
32Marek Marcel1096ZŠ a MŠ Povrly5,00,020,522,5
41Mánek Josef1144ZŠ a MŠ Povrly5,00,020,023,0
54Pavelka Ondřej1016ZŠ Chlumec A4,50,021,523,5
617Janda Jiří0ZŠ a MŠ Povrly4,50,020,022,0
733Morávková Anna0ZŠ Neštěmická UL4,50,013,515,0
87Bucha Matěj0ZŠ Chlumec B4,00,019,522,5
95Novák Lukáš1014ZŠ Chlumec A4,00,019,522,0
1015Hušek Filip0ZŠ a MŠ Povrly4,00,019,521,0
1120Johanides Adam0ZŠ E.Krásnohorské UL4,00,019,021,5
1227Losenická Anna0ZŠ Stříbrnická4,00,017,519,5
1342Toman Jakub0ZŠ a MŠ Libouchec4,00,017,018,5
1439Šíma Štěpán0ZŠ a MŠ Povrly4,00,016,017,5
1546Vochot Václav0ZŠ E.Krásnohorské UL4,00,013,014,5
1645Vlačiha Václav0ZŠ Anežky České, Ústí n.L.3,50,016,018,0
1726Kubín Samuel0ZŠ Vojnovičova UL3,50,015,017,0
1822Klikar Jiří0ZŠ Chlumec B3,00,020,023,0
1921Karban Zdeněk0ZŠ Stříbrnická3,00,018,520,5
2019Jeřábek Jakub0ZŠ Vojnovičova UL3,00,017,019,5
219Černohouz Martin0ZŠ Stříbrnická3,00,017,018,5
2224Kovařík Lukáš0ZŠ Vojnovičova UL3,00,017,018,5
2310Černohouz Michal0ZŠ Stříbrnická3,00,016,018,0
2443Tomšík Daniel0ZŠ a MŠ Libouchec3,00,016,017,5
2534Ondříček Jan Maxmilián0ZŠ Neštěmická UL3,00,016,017,5
2630Mizera Šimon Inocenc0ZŠ Chlumec B3,00,016,017,5
2714Husák Michal0ZŠ Neštěmická UL3,00,016,017,5
2818Jelínek Karel0ZŠ Stříbrnická3,00,015,517,0
296Altnerová Johana0ZŠ a MŠ Libouchec2,50,019,521,0
3041Šulc Richard0ZŠ E.Krásnohorské UL2,50,015,518,0
3128Melenová Adéla0ZŠ E.Krásnohorské UL2,50,015,015,5
3236Pecháček Štěpán0ZŠ E.Krásnohorské UL2,50,015,015,5
3347Žárská Amélie0ZŠ E.Krásnohorské UL2,50,014,015,5
3444Třešňáková Sofie0ZŠ Chlumec A2,50,014,015,5
3525Kubelka Josef0ZŠ Stříbrnická2,00,017,519,0
3616Chalušová Kristýna0ZŠ Neštěmická UL2,00,016,517,5
3740Štrougalová Klára0ZŠ Stříbrnická2,00,014,515,0
3812Glos Lukáš0ZŠ a MŠ Libouchec2,00,014,016,0
3937Sapkota Christopher0ZŠ Vojnovičova UL2,00,013,514,5
4023Kos Lukáš0ZŠ Vojnovičova NE tým2,00,013,013,5
4131Mlnařík František0ZŠ Vojnovičova UL2,00,012,013,5
4232Mlnaříková Klára0ZŠ Vojnovičova UL2,00,012,013,5
4335Pavelková Klára0ZŠ Chlumec A2,00,010,010,5
4429Miko David0ZŠ Neštěmická UL1,50,014,516,0
458Burda František0ZŠ Vojnovičova UL1,50,013,515,5
4611Falion Maxim0ZŠ E.Krásnohorské UL1,50,013,015,0
4713Hozdová Kristýna0ZŠ Chlumec B1,00,011,011,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)