Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

ZŠ 2. stupeň Okresní kolo přeboru škol v ŠACHU 2019-2020

Poslední aktualizace02.12.2019 12:40:46, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

1Gymnázium Jateční, Ústí n.L.18,50,078,586,560,2512
1Mrkvan, František5,50,020,523,521,253
2Šíp, Marek4,50,023,026,518,253
3Rejzek, Jáchym4,50,019,520,012,753
4Balej, Martin4,00,015,516,58,003
2ZŠ a MŠ Povrly17,50,081,592,061,0012
1Hampl, Nikola5,00,019,521,516,503
2Hrubec, Adam4,50,021,524,517,003
3Kolouch, Petr4,00,020,523,013,503
4Oláh, Dan4,00,020,023,014,003
3ZŠ Vojnovičova A, Ústí n.L.16,50,078,087,550,5012
1Čech, Jan4,50,017,519,011,503
2Vondra, Aleš4,00,020,523,513,503
3David, Ondřej4,00,020,023,013,003
4Businský, František4,00,020,022,012,503
4ZŠ a MŠ Libouchec A15,00,065,071,035,0012
1Jedličková, Natálie4,00,018,019,510,503
2Bohm, Martin4,00,015,516,59,003
3Krupička, Robert4,00,015,016,58,503
4Čížek, Josef3,00,016,518,57,003
5ZŠ Stříbrnická13,50,065,070,529,2512
1Kasper, Petr4,00,018,019,09,503
2Bůžek, Jakub3,50,015,016,57,753
3Dobešová, Kamila3,00,017,519,06,503
4Želina, Jan3,00,014,516,05,503
6Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Ústí n.12,50,074,081,034,2512
1Franěk, Petr4,00,017,519,511,003
2Borovanský, Simeon3,50,021,023,011,253
3Suchý, Matyáš3,00,017,518,57,003
4Klier, Jiří2,00,018,020,05,003
7ZŠ Vojnovičova B, Ústí n.L.12,50,058,566,028,2512
1Kocábek, Pavel3,50,016,518,57,753
2Mikulenka, David3,50,013,515,58,753
3Olbricht, Petr3,00,015,017,06,003
4Doležal, David2,50,013,515,05,753
8ZŠ Anežky České, Ústí n.L.10,50,069,076,528,7512
1Kapras, Petr4,00,019,521,512,003
2Lébr, Josef3,00,017,018,07,003
3Hanauer, Matěj Milan2,00,016,518,55,503
4Rada, Filip1,50,016,018,54,253
9ZŠ a MŠ Libouchec B10,00,061,067,018,7511
1Krejčí, Matyáš3,00,015,017,06,002
2Horáček, Ondřej3,00,015,016,56,503
3Čížková, Adéla2,00,017,019,04,003
4Rost, Vojta2,00,014,014,52,253
10ZŠ Chabařovice10,00,060,567,033,0012
1Werner, Hong Quan Dan5,50,024,028,025,503
2Tichý, Vojtěch3,00,013,014,06,003
3Dalihod, Jiří1,00,011,011,50,503
4Kolátor, Pavel0,50,012,513,51,003
11ZŠ a MŠ Tisá10,00,058,563,519,0012
1Mikš, Matěj3,00,017,518,55,503
2Wallach, Jindřich3,00,017,019,08,003
3Růžovský, Marek2,00,012,513,52,003
4Slavíčková, Leontina Julia2,00,011,512,53,503
12ZŠ E.Krásnohorské, Ústí n.L.10,00,046,051,026,259
1Nguyen, Huy Hoang5,00,020,523,518,003
2Jiroušek, Jan3,00,012,013,05,003
3Vonka, Albert2,00,013,514,53,253
13ZŠ Neštěmická, Ústí n.L.8,00,057,063,016,0013
1Moučková, Michaela2,50,011,012,54,253
2Blahuš, Michal2,00,017,019,05,503
3Šorčík, Vojtěch2,00,015,017,04,503
4Sýkora, Michal1,50,014,014,51,754
14ZŠ Chlumec8,00,043,046,015,009
1Kuželka, Vladimír3,50,018,019,08,503
2Chaloupka, Matěj2,50,09,510,03,003
3Šíf, Radovan2,00,015,517,03,503
15ZŠ SNP, Ústí n.L.5,00,019,521,516,003
1Kerej, Junus Tulengaliuly5,00,019,521,516,003

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement