Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Střední školy a učiliště Okresní kolo přeboru škol v ŠACHU 2019-2020

Poslední aktualizace02.12.2019 12:22:06, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 6 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Balín DanielCZE1834Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala A5,50,020,022,5
24Pavelka Hubert JanCZE1672Gymnázium Jateční A4,50,019,521,5
33Toman JanCZE1754Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala A4,50,019,021,0
42Šmíd PavelCZE1826Gymnázium Jateční A4,00,021,523,5
57Pech DavidCZE1617Gymnázium Jateční A4,00,021,523,0
68Mrišová EliškaCZE1491SPŠ Resslova A4,00,020,523,0
76Zahradník AlešCZE1628Gymnázium Jateční A4,00,020,022,5
89Polák MartinCZE1435SPŠ Resslova A4,00,018,020,0
910Sysel FrantišekCZE1431SPŠ Resslova A4,00,018,019,5
1011Slavík TomášCZE1418Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala A4,00,015,016,5
1113Rojt JiříCZE1343SPŠ Resslova A4,00,014,516,0
125Mašek DanielCZE1658SPŠ Resslova A3,50,018,521,0
1323Horák RadekCZE0SPŠS a SOŠST Čelakovského, Ústí n.L3,50,013,014,5
1426Korf ZdeněkCZE0SPŠS a SOŠST Čelakovského, Ústí n.L3,00,020,023,0
1531Šmatlák PetrCZE0SPŠ Resslova A3,00,016,519,0
1612Russo DavidCZE1374Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala B3,00,015,517,0
1714Adam DominikCZE1293SPŠS a SOŠST Čelakovského, Ústí n.L3,00,015,016,5
1815Endál JanCZE1095SPŠS a SOŠST Čelakovského, Ústí n.L3,00,014,515,0
1921Dokoupil FilipCZE0Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala B3,00,013,514,0
2016Albrecht MartinCZE0SPŠS a SOŠST Čelakovského, Ústí n.L2,50,019,521,0
2120Čermák RadimCZE0Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala B2,50,015,016,5
2217Beneš MatyášCZE0Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala A2,50,013,514,5
2328Kubec SamuelCZE0Gymnázium Jateční B2,50,012,514,0
2419Buriánek TomášCZE0SPŠ Resslova A2,00,017,018,5
2518Benett PatrikCZE0SPŠ Resslova B2,00,016,517,0
2624Kadleček TomášCZE0SPŠ Resslova B2,00,015,516,0
2722Gajdoš MatějCZE0Gymnázium Jateční B2,00,015,016,0
2829Procházka AlešCZE0SPŠ Resslova B2,00,012,013,5
2927Krob MatějCZE0Gymnázium Jateční B2,00,011,011,5
3025Kollmann AlexanderCZE0Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala B1,50,015,017,0
3130Procházka JosefCZE0Gymnázium Jateční B1,00,011,513,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)