Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Hradec Králové 2011 - STEN.cz OPEN 2. ročník mezinárodního šachového festivalu

Poslední aktualizace15.05.2011 13:40:43, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 w-we
11
GMIvanov Mikhail MFRUS242407,540,052,560,23
27
IMChudinovskikh Alexander M.FRUS227007,539,050,562,09
33
IMPlischki SebastianFGER23320Sc Stadthagen7,042,554,051,10
45
Golcman EvgenyS60FRUS229206,540,050,55-0,13
54
IMStrebkovs AndrejsFLAT231706,538,047,560,07
619
Seidl StepanU16FCZE20900Sokol Bedrichov6,536,047,561,99
712
Braun MarekFCZE21240Desko Liberec6,040,052,551,94
818
Malivanek JiriFCZE20970Tj So Chrudim6,040,050,542,52
930
Smolej LukasFCZE19450Sokol Hradec Kralove6,038,548,552,51
109
Meszaros LudekS60FCZE21750Sokol Tabor6,036,547,55-0,36
116
FMJedlicka AlesFCZE228802222 Sk Polabiny Pardubice5,541,052,05-0,35
1221
Jiruse JosefFCZE20410TJ Slavia Hradec Kralove5,535,546,030,49
1329
Pulpan JakubU16FCZE19590Sk 2222 Polabiny5,535,044,551,01
148
Kraus TomasU16FCZE22200Jiskra Horice5,534,545,04-1,72
1510
Cizinsky PetrU16FCZE215802222 Sk Polabiny5,534,044,05-0,64
1616
Snorek MilanS60FCZE21090SK AD Jicin5,533,043,540,10
172
IMPiankov EvgenijS60FUKR23500Issy-Les-Moulineaux5,040,051,54-2,30
1814
Vavra PavelS60FCZE21210Sk Zbrojovka Vsetin5,037,548,53-0,32
1922
Paldus PetrFCZE20370TJ Desko Liberec5,037,048,030,90
2027
Skokan FrantisekFCZE19740Sk Dobrovice5,032,542,03-1,13
2111
Fiedler BedrichFCZE21270Sk Lipa5,032,042,54-1,34
2234
Steiner PavelFCZE18970Slavia Hradec Kralove5,031,539,551,39
2360
Szuecs MatyasU16FCZE16920Sokol Hradec Kralove5,031,040,053,43
2423
Christensen HenrikFDEN20200Haslev5,030,040,05-0,87
2532
Flasar JaroslavU16FCZE19160TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi5,030,038,541,06
2636
Nemec OtakarFCZE18840Sk Lipa5,028,539,020,30
2715
Vojtech JaroslavS60FCZE21130Tj Dvur Kralove Nad Labem5,027,535,55-2,07
2838
Cermak MiroslavFCZE18710Ortex Hradec Kralove5,023,532,03-0,08
2928
Voelz StephanFGER19660Svm Wilkau-Hasslau (zwickau)4,535,543,530,71
3017
Dosedel JiriFCZE20980Tj Jiskra Litomysl4,533,543,53-1,77
3131
Smolik BorisFCZE19170Sokol Lom-Litvinov4,533,543,030,50
3244
Lesak OndrejFCZE18130Sk Decin4,532,042,041,17
3358
Svoboda FrantisekFCZE17150Caissa Trebic4,530,538,032,38
3448
Splitek LubosS60FCZE17920Sk Lipa4,529,538,530,21
3535
Horyna JosefS60FCZE18860Tj Sokol Vrsovice4,528,036,02-1,48
3652
Pulpan MatejU16FCZE17570Sk 2222 Polabiny4,526,035,041,05
3756
Rojikova LenkaU16wFCZE17240Sk Lipa4,033,041,522,36
3820
Kotva MilanS60FCZE20420Tj Slovan Moravska Trebova4,032,542,54-1,84
3937
Prachar JosefS60FCZE18750Porg Praha4,031,542,030,17
4041
Juchelka PetrFCZE18410Sk Bohemia Pardubice4,031,040,03-0,15
4146
Maliszewski JaroslawFPOL18070Oks Hutnik Szczecin4,030,539,031,20
4242
Saucuk MartinU16FCZE18300Sokol Nachod4,030,038,020,60
4353
Vorel BohuslavFCZE174402222 Sk Polabiny4,029,036,510,70
4454
Vochozka JindrichS60FCZE17340Slavia Hradec Kralove4,028,037,041,02
4562
Tuma JanU16FCZE16540TJ Jiskra Havlickuv Brod4,027,535,022,12
4655
Brhlik AntoninS60FCZE17270Tj Kavalier Sazava4,027,034,030,78
4726
Majerik VladimirS60FCZE19740Union Louny4,026,034,01-2,07
4840
Portych VaclavS60FCZE18660Sk Lipa4,024,531,52-1,66
4967
Kosar MatejU16NCZE01562Tj Sokol Cerveny Koatelec3,531,540,01
5068
Zitna AnetaU16w*CZE01550Ss Panda Rychnov Nad Kneznou3,531,539,52
5143
Tsapanidis VasilisFCZE18270Sk Lipa3,529,537,03-1,47
5251
Svec LudekS60FCZE17690Tj Desko Liberec3,529,038,52-0,91
5325
Sedlacek JanS60FCZE19840Ddm Trebechovice Pod Orebem3,529,036,02-1,66
5457
Johnova EliskaU16wFCZE17210Tj Jiskra Horice3,527,033,530,55
5539
Maly AntoninS60FCZE18700Tj Zce Plzen3,525,533,52-2,36
5661
Vacek JaroslavS60FCZE16730Sokol Cerveny Kostelec3,525,532,520,43
5724
Mazura TomasFCZE19890Sk Bohemia Pardubice3,031,039,53-2,33
5845
Kosina VladimirS60FCZE18110Sk Lokomotiva Brno3,031,039,02-0,80
5947
Dmitruk VolodymyrFUKR179703,028,535,53-0,38
6066
Kabelka OndrejU16FCZE13310Sk Ad Jicin3,027,534,012,27
6163
Kolibik JanFSVK16530Slovan Sliac3,024,030,510,22
6249
Von Keyserlingk ChandawFGER17860Sv Lokomotive Dresden2,530,038,52-1,38
6350
Novotny AlesU16FCZE17750Sk Rapid Pardubice2,528,035,50-1,05
6433
Nad BorisS60FCZE19110So Tj Dukla Praha2,526,033,51-4,20
6564
Langr JiriS60FCZE16500Ortex-Reta Hradec Kralove2,523,030,02-0,03
6613
Kastner OldrichFCZE21210Sk Rapid Pardubice2,035,045,020,12
6765
Svetinsky VladimirS60FCZE13880Sokol Cerveny Kostelec2,021,528,010,19
6859
Dvorak Jun. ZdenekFCZE17060Ddm Trebechovice P/Or1,524,030,51-3,03

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement
Advertisement