Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Hradec Králové 2011 - STEN.cz OPEN 2. ročník mezinárodního šachového festivalu

Poslední aktualizace15.05.2011 13:40:43, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Pořadí po 4 kole

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 w-we
15
Golcman EvgenyS60FRUS229203,55,510,03-0,13
21
GMIvanov Mikhail MFRUS242403,55,09,030,23
37
IMChudinovskikh Alexander M.FRUS227003,54,510,032,09
412
Braun MarekFCZE21240Desko Liberec3,54,59,531,94
53
IMPlischki SebastianFGER23320Sc Stadthagen3,54,59,031,10
66
FMJedlicka AlesFCZE228802222 Sk Polabiny Pardubice3,54,08,03-0,35
718
Malivanek JiriFCZE20970Tj So Chrudim3,06,010,522,52
88
Kraus TomasU16FCZE22200Jiskra Horice3,05,010,52-1,72
916
Snorek MilanS60FCZE21090SK AD Jicin3,05,09,520,10
109
Meszaros LudekS60FCZE21750Sokol Tabor3,04,58,52-0,36
112
IMPiankov EvgenijS60FUKR23500Issy-Les-Moulineaux3,04,08,53-2,30
19
Seidl StepanU16FCZE20900Sokol Bedrichov3,04,08,531,99
1368
Zitna AnetaU16w*CZE01550Ss Panda Rychnov Nad Kneznou3,04,08,02
1410
Cizinsky PetrU16FCZE215802222 Sk Polabiny3,04,07,53-0,64
154
IMStrebkovs AndrejsFLAT231703,03,58,030,07
1629
Pulpan JakubU16FCZE19590Sk 2222 Polabiny3,02,05,031,01
1722
Paldus PetrFCZE20370TJ Desko Liberec2,55,510,010,90
1830
Smolej LukasFCZE19450Sokol Hradec Kralove2,55,59,522,51
1911
Fiedler BedrichFCZE21270Sk Lipa2,54,59,02-1,34
21
Jiruse JosefFCZE20410TJ Slavia Hradec Kralove2,54,59,020,49
2128
Voelz StephanFGER19660Svm Wilkau-Hasslau (zwickau)2,54,08,020,71
2214
Vavra PavelS60FCZE21210Sk Zbrojovka Vsetin2,53,58,02-0,32
17
Dosedel JiriFCZE20980Tj Jiskra Litomysl2,53,58,02-1,77
2456
Rojikova LenkaU16wFCZE17240Sk Lipa2,53,07,022,36
2523
Christensen HenrikFDEN20200Haslev2,05,010,02-0,87
24
Mazura TomasFCZE19890Sk Bohemia Pardubice2,05,010,02-2,33
2715
Vojtech JaroslavS60FCZE21130Tj Dvur Kralove Nad Labem2,05,09,52-2,07
2813
Kastner OldrichFCZE21210Sk Rapid Pardubice2,04,510,020,12
2931
Smolik BorisFCZE19170Sokol Lom-Litvinov2,04,59,510,50
3054
Vochozka JindrichS60FCZE17340Slavia Hradec Kralove2,04,09,021,02
3120
Kotva MilanS60FCZE20420Tj Slovan Moravska Trebova2,04,08,52-1,84
3244
Lesak OndrejFCZE18130Sk Decin2,04,07,521,17
3366
Kabelka OndrejU16FCZE13310Sk Ad Jicin2,04,07,002,27
3426
Majerik VladimirS60FCZE19740Union Louny2,03,58,01-2,07
27
Skokan FrantisekFCZE19740Sk Dobrovice2,03,58,01-1,13
3642
Saucuk MartinU16FCZE18300Sokol Nachod2,03,57,510,60
3725
Sedlacek JanS60FCZE19840Ddm Trebechovice Pod Orebem2,03,57,01-1,66
3834
Steiner PavelFCZE18970Slavia Hradec Kralove2,03,56,521,39
3932
Flasar JaroslavU16FCZE19160TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi2,03,07,521,06
41
Juchelka PetrFCZE18410Sk Bohemia Pardubice2,03,07,52-0,15
4147
Dmitruk VolodymyrFUKR179702,03,05,52-0,38
4246
Maliszewski JaroslawFPOL18070Oks Hutnik Szczecin2,02,06,511,20
4333
Nad BorisS60FCZE19110So Tj Dukla Praha2,02,05,01-4,20
62
Tuma JanU16FCZE16540TJ Jiskra Havlickuv Brod2,02,05,012,12
4537
Prachar JosefS60FCZE18750Porg Praha1,54,59,510,17
4657
Johnova EliskaU16wFCZE17210Tj Jiskra Horice1,54,07,510,55
4758
Svoboda FrantisekFCZE17150Caissa Trebic1,54,07,502,38
4855
Brhlik AntoninS60FCZE17270Tj Kavalier Sazava1,54,07,010,78
4951
Svec LudekS60FCZE17690Tj Desko Liberec1,53,06,51-0,91
5036
Nemec OtakarFCZE18840Sk Lipa1,52,57,000,30
5152
Pulpan MatejU16FCZE17570Sk 2222 Polabiny1,05,09,011,05
5260
Szuecs MatyasU16FCZE16920Sokol Hradec Kralove1,04,59,513,43
64
Langr JiriS60FCZE16500Ortex-Reta Hradec Kralove1,04,59,51-0,03
5448
Splitek LubosS60FCZE17920Sk Lipa1,04,58,010,21
5535
Horyna JosefS60FCZE18860Tj Sokol Vrsovice1,04,58,00-1,48
45
Kosina VladimirS60FCZE18110Sk Lokomotiva Brno1,04,58,00-0,80
5743
Tsapanidis VasilisFCZE18270Sk Lipa1,04,08,01-1,47
5867
Kosar MatejU16NCZE01562Tj Sokol Cerveny Koatelec1,04,08,00
5949
Von Keyserlingk ChandawFGER17860Sv Lokomotive Dresden1,04,07,51-1,38
6050
Novotny AlesU16FCZE17750Sk Rapid Pardubice1,04,07,50-1,05
6163
Kolibik JanFSVK16530Slovan Sliac1,04,07,000,22
6253
Vorel BohuslavFCZE174402222 Sk Polabiny1,03,56,500,70
6339
Maly AntoninS60FCZE18700Tj Zce Plzen1,03,07,50-2,36
6459
Dvorak Jun. ZdenekFCZE17060Ddm Trebechovice P/Or1,03,05,51-3,03
6538
Cermak MiroslavFCZE18710Ortex Hradec Kralove1,02,57,00-0,08
6640
Portych VaclavS60FCZE18660Sk Lipa0,53,07,00-1,66
6761
Vacek JaroslavS60FCZE16730Sokol Cerveny Kostelec0,53,06,000,43
6865
Svetinsky VladimirS60FCZE13880Sokol Cerveny Kostelec0,03,06,000,19

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Advertisement
Advertisement