Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O JIHLAVSKÝ KOLÁČ - MLADŠÍ

Poslední aktualizace23.11.2019 15:26:50, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Jun Rostislav23719524CZE1368TJ CHS Chotěboř
2Srba Daniel23732105CZE1319Šachový klub Světlá nad Sázavou
3Kubátová Běta23724064CZE1293ŠK Kuřim, z.s.
4Policar Martin23734868CZE1243TJ Spartak Pelhřimov
5Bára Jan23716150CZE1242ŠK Dopravní podnik Praha
6Kubátová Ema23724072CZE1228ŠK Kuřim, z.s.
7Stejskal Jakub23731877CZE1218Gambit Jihlava
8Šťávová Lucie23715642CZE1171TJ + DDM Náměšť n/Oslavou
9Křivánek MatějCZE1165DDM Budík Moravské Budějovice
10Wasserbauer KvidoCZE1080TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11Mičánek Max23736100CZE1067TJ + DDM Náměšť n/Oslavou
12Havelková Kamila23719150CZE1026Gambit Jihlava
13Bednář JanCZE0ZŠ O. Březiny
14Blažek MojmírCZE0DDM Pelhřimov
15Brož Pavel23732024CZE0Šachový klub Světlá nad Sázavou
16Brsoyan AlexCZE0DDM Jihlava
17Brychta AdamCZE0DDM Telč
18Buňata JiříCZE0Humolec
19Čopak OndřejCZE0ZŠ O. Březiny Jihlava
20Hes JonášCZE0ZŠ O. Březiny Jihlava
21Hesová JolanaCZE0ZŠ O. Březiny Jihlva
22Hovhannisyan DavidCZE0Šachový klub Světlá nad Sázavou
23Junová AlexandraCZE0TJ CHS Chotěboř
24Koten DavidCZE0DDM Jihlava
25Landsman HynekCZE0TJ CHS Chotěboř
26Lauer Samuel SabestienCZE0ZŠ O. Březiny Jihlava
27Mankevich PatrikCZE0Šachový klub Světlá nad Sázavou
28Matejka SamuelCZE0TJ Spartak Pelhřimov
29Molák KryštofCZE0Šachový klub Světlá nad Sázavou
30Novotný AdamCZE0ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
31Ošmera AdamCZE0Spartak Velká Bíteš
32Pádivá TerezaCZE0Šachový klub Světlá nad Sázavou
33Rataj MarekCZE0TJ Jiskra Havlíčkův Brod
34Rokos DanCZE0ZŠ O. Březiny Jihlava
35Šedý Mikeš23736143CZE0Šachový klub Světlá nad Sázavou
36Šimek VáclavCZE0ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
37Šorf FilipCZE0 TJ Žďár n.S. z.s
38Špaček JaroslavCZE0TJ Žďár n. Sázavou
39Tvrdý KryštofCZE0DDM Jihlava
40Vacek FilipCZE0DDM Jihlava
41Vaněček TiborCZE0DDM Jihlava
42Vojtěch MetodějCZE0Spartak Velká Bíteš
43Vojtíšek ŠimonCZE0DDM Telč
44Zemánek MatyášCZE0ZŠ O. Březiny Jihlava
45Zvolánková LenkaCZE0ŠO TJ Sokol Oudoleň
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.10.2020 17:16
PixFuture exclusive partner, tiráž