Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:03:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
III Open chess Tretyakov memorial (Standard)
Viimeisin päivitys24.11.2019 14:16:40, Creator/Last Upload: Izmail Chess Federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
IM
Fingerov Dmitry
14109301
UKR
2281
2
IM
Chernetskiy Mykola
14115999
UKR
2258
3
IM
Gudok Viktor
14104539
UKR
2175
4
Mamedov Aflatun
14121840
UKR
2130
5
Russev Nikolay
14113040
UKR
2108
6
Saprikin Alexandr
13901958
MDA
2063
7
Afanasjev Anatoly
14118963
UKR
2057
8
IM
Chubar Vladimir
14101491
UKR
1974
9
Ruban Gennady A.
14161150
UKR
1908
10
Andreev Volodymyr
14121336
UKR
1880
11
Voikov Nikolai
14161192
UKR
1867
12
Garsky Vladyslav
34100270
UKR
1643
13
Tryfonova Liubov
34136614
UKR
1622
14
Varekha Anna
13909940
MDA
1612
15
Prach Oleksandr
14134659
UKR
1597
16
Russeva Viktoria
14151570
UKR
1502
17
Moyiseenko Vladislav
34110526
UKR
1427
18
Kozhukhar Ivan
14151529
UKR
1364
19
Lukyantseva Elena
14175517
UKR
1340
20
Apostolakii Irina
14166623
UKR
1321
21
Romanovsky Roman
14151561
UKR
1321
22
Movchan Nataliya
34116141
UKR
1261
23
Kovalyova Taisiya
14190427
UKR
1236
24
Russeva Mariia
14186357
UKR
1205
25
Andronenko Vladislav
14160978
UKR
0
26
Apostolakii Sveta
14160994
UKR
0
27
Bagaev Yury
UKR
0
28
Banul Oleksandr
34136738
UKR
0
29
Baturin Dmitrii
13912119
MDA
0
30
Boroshnev Yelisey
34142002
UKR
0
31
Bot Kyrylo
UKR
0
32
Buzhatskiy Serhii
34120920
UKR
0
33
Chilibiiskyi Daniil
34145044
UKR
0
34
Dakhno Anatoly
UKR
0
35
Dymytrova Anastasia
34145087
UKR
0
36
Edrasco Roman
13910051
MDA
0
37
Ermolenko Timofei
14164000
UKR
0
38
Khachyk Anton
14161052
UKR
0
39
Khrustalev Artem
34121056
UKR
0
40
Kniazian Kirill
14161060
UKR
0
41
Kolisnichenko Vladyslav
34146164
UKR
0
42
Kornev Nikolay
14163969
UKR
0
43
Kruts Hryhoriy
34139699
UKR
0
44
Kudria Mihail
14161095
UKR
0
45
Kuzhilniy Oleksandr
34110500
UKR
0
46
Lobanov Illia
34120971
UKR
0
47
Lukin Bogdan
34119710
UKR
0
48
Malyhin Artyom
14164043
UKR
0
49
Masiukevych Vyacheslav
34138560
UKR
0
50
Milakov Marko
UKR
0
51
Morenko Oleksandr
34136762
UKR
0
52
Obodovskyi Mykhailo
34120980
UKR
0
53
Oliynyk Elisey
UKR
0
54
Paster Ivan
14161133
UKR
0
55
Rybalka Vladislav
14161168
UKR
0
56
Sakhautdinova Amaliia
34141570
UKR
0
57
Semenov Andrii
34141588
UKR
0
58
Sergienko Artyom
34141596
UKR
0
59
Sergienko Tihomir
34142029
UKR
0
60
Sribranets Pavlo
34121862
UKR
0
61
Stoianov Roman
13912127
MDA
0
62
Stuley Alexander
14161184
UKR
0
63
Vataman Mihail
13912135
MDA
0
64
Veselkova Anna
34110542
UKR
0
65
Veselkova Alexandra
14189089
UKR
0
66
Yagovkin Tykhon
34141634
UKR
0
67
Yushkov Evgeniy
14189097
UKR
0
68
Zrazhevskiy Nikita
14167719
UKR
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot