Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O losinského kapra 2019

Poslední aktualizace16.12.2019 11:31:22, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11
GMPlat VojtechFCZE2521Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.8,00,052,558,0
24
IMZwardon VojtechFCZE2449Beskydska Sachova Skola Z.S.7,50,049,052,5
33
GMPacher MilanFSVK2471Cizinec7,00,552,056,0
45
GMSergeev VladimirFUKR2417Cizinec7,00,551,555,5
57
GMManik MikulasFSVK2336Cizinec6,50,050,054,0
62
GMZilka StepanFCZE25091. Novoborsky Sk6,50,049,053,5
76
IMZpevak PavelFS60CZE2350So Kunovice6,50,047,551,5
88
FMSorm DanielFS60CZE2334Tatran Litovel6,50,046,048,5
914
IMMichenka JozefFS60CZE2251Sachovy Klub Ostrava-Jih6,50,043,547,0
1012
IMPetran PeterFS60SVK2274Cizinec6,50,042,546,0
1125
Vaculik JakubFCZE2084Sk Velke Losiny6,00,048,052,0
1211
IMVesselovsky SergueiFS60CZE2316Beskydska Sachova Skola Z.S.6,00,046,049,0
139
CMBalacek TadeasFCZE2324Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.6,00,045,549,5
1416
Banasik KrzysztofFPOL2206Cizinec6,00,045,549,0
1513
Vanek LadislavFCZE2265Sokol Vrbno P/P6,00,044,549,0
1621
CMStrasil PavelFCZE2118Tatran Litovel6,00,044,548,0
1710
Karnik PavelFCZE2317Sachovy Klub Bruntal Z.S.6,00,044,048,0
1850
Chytil PetrFCZE1857Sachovy Klub Jesenik, Z.S.6,00,041,543,0
1917
Zavurka RomanFCZE2173Oddil Sachu Sportovniho Klubu5,50,046,550,0
2030
Kubat PavelFCZE2043Orel Jednota Orechov5,50,044,047,5
2115
FMJedlicka AlesFCZE22172222 Sk Polabiny, Z.S.5,50,043,547,5
2231
Bures VladimirFCZE2043Sk Velke Losiny5,50,043,046,5
2328
Zdrazil TomasFCZE2055Sachovy Klub Olomouc Z.S.5,50,042,045,0
2432
Gnida PatrikFCZE2042Sk Retezarna5,50,042,045,0
2538
Jires JiriFCZE1970So Mks Vyskov5,50,041,545,0
2635
Orgon DusanFSVK1993Cizinec5,50,041,545,0
2755
Vystrcil MartinFU20CZE1757Klub Sachistu Ricany 19255,50,041,044,5
2822
Maly MarekFCZE2117Sk Velke Losiny5,50,041,044,0
2918
WIMNovosadova KristynaFwCZE2154Beskydska Sachova Skola Z.S.5,50,040,544,5
3060
Hyrs MartinFCZE1726Sk Duras Bvk5,50,040,043,5
3127
FMValenta VitFCZE2056Sk Velke Losiny5,50,038,041,5
3245
Wrobel MaciejFPOL1929Cizinec5,50,038,041,0
3342
Otruba MarekFU20CZE1944Klub Sachistu Ricany 19255,50,037,540,0
3470
Stefanisin JanFCZE1650So Jiskra Rymarov5,50,036,539,0
3534
FMPacl VaclavFS60CZE2001Tj Slovan Havirov5,00,044,547,5
3624
Novy MartinFCZE2093Orel Jednota Orechov5,00,044,047,0
3740
Jecha PetrFCZE1945Tj Jiskra Jaromer5,00,043,547,5
3829
Goban MarekFSVK2053Cizinec5,00,042,545,5
3936
Plasek ZdenekFS60CZE1977Tj Sokol Praha-Vrsovice5,00,042,544,5
4020
FMBombek PeterFSVK2122Cizinec5,00,042,045,0
4185
Rosenbaumova LeaFwU20CZE15282222 Sk Polabiny, Z.S.5,00,040,544,5
4251
Kubicek PavelFCZE1854Orel Jednota Orechov5,00,038,542,0
4346
Smid JanFCZE1912Sokol Vizovice5,00,037,540,5
4449
Zedek FrantisekFCZE1882Lokomotiva Krnov5,00,037,040,0
45101
Kopestynski MichalFU20POL1210Cizinec5,00,036,039,0
4652
Senasi MartinFCZE1837Ask Blansko5,00,034,536,5
4774
Wilgosz TomaszFPOL1635Cizinec5,00,034,037,0
4819
FMLys JosefFS60CZE2150Sokol Brusperk4,50,043,046,0
4967
Hrabal MatejFU20CZE1659Oddil Sachu Sportovniho Klubu4,50,040,543,0
5044
Vlachopulos GeorgisFS60CZE1929Lokomotiva Krnov4,50,040,043,5
5123
WFMZpevakova JanaFwCZE2112Sk Stare Mesto4,50,039,542,5
5248
Ret Adam JosefFU20CZE1900Sachovy Klub Jicin Z.S.4,50,039,542,0
5333
Ruzicka ZdenekFS60CZE2020Sachovy Klub Loko Praha Z.S.4,50,039,042,0
5426
Navratil FrantisekFS60CZE20662222 Sk Polabiny, Z.S.4,50,038,542,5
5541
Mala AnnaFwCZE1944Sk Velke Losiny4,50,036,539,0
5639
Kozak PavelFS60CZE1964Sachovy Klub Jesenik, Z.S.4,50,036,037,5
57100
Wilgosz SzczepanFU20POL1241Cizinec4,50,035,539,0
5856
Klaban RomanFCZE1749Sk Velke Losiny4,50,035,539,0
5992
Valicek MartinFU20CZE1455Sachovy Klub Jesenik, Z.S.4,50,035,538,5
6054
Veznik MichaelFCZE1794Sk Duras Bvk4,50,034,536,0
6172
Macek OldrichFCZE1647T.J. Sokol Sumperk4,50,032,034,0
6269
Viktorin PetrFCZE1652Sk Velke Losiny4,00,040,043,0
6337
Bares JachymFCZE1974Agentura 64 Grygov4,00,039,543,0
6457
Zabloudil RadekFU20CZE1748So Mks Vyskov4,00,039,541,5
6579
Mlynek StanislavFU20CZE1587Slezan Opava4,00,037,540,5
6661
Wrobel EwelinaFwPOL1726Cizinec4,00,036,538,5
6780
Gregurkova NikolaFwU20CZE1584Agentura 64 Grygov4,00,036,039,5
6866
Novotny JanFCZE1664Sachovy Oddil Maratice, Z.S.4,00,036,038,0
6964
Zlamana AnnaFwU20CZE1693Tj Spartak Vlasim4,00,036,037,5
7091
Orgon PatrikFU20SVK1460Cizinec4,00,035,037,5
7159
Kropac ZdenekFS60CZE1729Sk 1921 Zabreh4,00,035,036,5
72103
Polach Ladislav st.NS60CZE1484Sk Velke Losiny4,00,034,537,0
7363
Vagner PatrikFCZE1704Tj Nachod4,00,034,036,0
7494
Orgon JakubFU20SVK1446Cizinec4,00,033,536,5
7583
Jerabkova JuliaFwCZE1559Sachovy Klub Mohelnice, Z.S.4,00,031,534,0
7684
Sysr PavelFS60CZE1537Tj Spartak Letohrad4,00,031,533,0
7776
Pindura VladimirFS60CZE1601Sk Sigmia Olomouc4,00,028,530,5
7889
Duda DanielFSVK1463Cizinec3,50,039,541,0
7947
Zdrahal VaclavFCZE1903Sk Petrin Plzen3,50,038,541,0
8043
Gawlas RomanFCZE1932Sk Retezarna3,50,038,540,5
8181
Klezl FrantisekFS60CZE1578Sk Velke Losiny3,50,038,041,5
8268
Luzik LiborFCZE1658Sk Velke Losiny3,50,038,040,0
8358
Oral JosefFS60CZE1737Sk Sigmia Olomouc3,50,036,538,0
8471
Otrubova KristynaFwU20CZE1650Klub Sachistu Ricany 19253,50,035,037,5
85105
Konsel FilipNCZE10003,50,033,536,0
8687
Janecek MiroslavFCZE1499Slezan Opava3,50,029,531,5
8798
Berka JiriFCZE1341Sk Velke Losiny3,50,028,530,0
8875
Slovak MartinFS60CZE1617So Jiskra Rymarov3,50,028,030,0
8953
Zpevakova KaterinaFwCZE1812Dolni Nemci3,00,039,041,0
9099
Gvizdova MichalaFwU20CZE1329Sachovy Klub Jesenik, Z.S.3,00,034,537,5
9182
Kubicek MartinFCZE1571Sk 1921 Zabreh3,00,034,036,0
9265
Lejsal SlavomirFCZE1679Sk Velke Losiny3,00,033,035,0
9377
Klus JanFS60CZE1599Lokomotiva Krnov3,00,032,534,0
9478
Telarik DanielFCZE1593Sk Bohunovice3,00,029,531,5
9586
Ramian ZdenekFS60CZE1512Sachovy Klub Ostrava-Jih3,00,028,530,0
9688
Malek JiriFS60CZE1477Sachovy Klub Jesenik, Z.S.3,00,027,529,0
9773
Bonnett FareydFCZE16393,00,027,028,5
98102
Polach Ladislav ml.NCZE1523Sk Velke Losiny2,50,032,034,5
9996
Haidenko MykolaFU20CZE1407Sachovy Klub Jesenik, Z.S.2,50,032,034,5
10095
Jerabek JanFCZE1411Sachovy Klub Mohelnice, Z.S.2,50,029,531,0
10162
Kincl DobromirFS60CZE1712Tj Sokol Skalicka Z.S.2,50,029,030,5
10297
Kraus PetrFCZE1394Tj Klasterec Nad Ohri2,00,028,029,5
103106
Smatera MiroslavNCZE10002,00,028,029,5
10490
Lorencova JitkaFwCZE1462Tj Spartak Letohrad2,00,027,529,0
105107
Vanicek DanielNU20CZE1000Sachovy Klub Jesenik, Z.S.2,00,026,528,0
106104
Kolarikova KarolinaNwU20CZE1000Sachovy Klub Jesenik, Z.S.2,00,023,023,5
10793
Vasek RostislavFS60CZE1448Sk Sigmia Olomouc1,51,026,528,0
108108
Vanicek VojtechNU20CZE1000Sachovy Klub Jesenik, Z.S.1,50,022,023,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)