Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Okresní kolo Přeboru škol UH 2019/2020 1.-5.třída

Poslední aktualizace29.11.2019 13:22:27, Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  2. ZŠ a MŠ Boršice (Rtg prům.:1039, PH 1: 23,5 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Krajíček Matěj1141CZE10111116,071067
2Kec Ondřej1016CZE101,021078
3Jurčík Oliver0CZE11111117,071007
4Jurčík Kryštof0CZE10111116,071009
5Novotná Gabriela0CZE0½1113,551000

Info o hráči

Krajíček Matěj 1141 CZE Rp:1539
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
116Skládal Tomáš0CZE4,0s 11
21Babula Matěj1470CZE7,0w 01
35Lukaštík Ondřej0CZE3,0s 11
49Popelka Svatopluk0CZE3,0s 11
540Číhal Adam0CZE2,0w 11
630Šimoník Matěj0CZE0,5w 11
725Fuglík Lukáš0CZE1,0w 11
Kec Ondřej 1016 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
134Válek Jiří Alexandr0CZE3,0w 12
22Medek Martin1156CZE6,0s 02
Jurčík Oliver 0 CZE Rp:1979
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
135Horák Erik0CZE1,0s 13
23Kohoutek Ondřej1050CZE4,0w 13
36Medek Robert0CZE2,0w 12
410Lörinc Lukáš0CZE4,0w 12
513Skopal Vojtěch0CZE4,0s 12
631Švehlík Vladislav0CZE0,5s 12
726Sadílek David0CZE2,0s 12
Jurčík Kryštof 0 CZE Rp:1490
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
117Ulrichová Ema0CZE3,0w 14
24Babula Tomáš1064CZE7,0s 04
37Horák Jonáš0CZE4,0s 13
411Tomek Stanislav0CZE3,0s 13
514Slanicayová Adéla0CZE0,0w 13
632Hauerland Tomáš0CZE2,0w 13
727Mikulka Šimon0CZE2,0w 13
Novotná Gabriela 0 CZE Rp:1349
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
38Kalivoda Petr0CZE3,0w 04
412Zpěvák František0CZE3,5w ½4
515Bartoň Tadeáš0CZE0,0s 14
633Pilka Jan0CZE4,0s 14
729Sluková Barbora0CZE0,0s 14

Nasazení hráčů

1. Kolo
Šach.6  ZŠ Unesco Uh.Hradiště AELO-2  ZŠ a MŠ BoršiceELO0 : 4
2.1
Skládal, Tomáš
0-
Krajíček, Matěj
11410 - 1
2.2
Válek, Jiří Alexandr
0-
Kec, Ondřej
10160 - 1
2.3
Horák, Erik
0-
Jurčík, Oliver
00 - 1
2.4
Ulrichová, Ema
0-
Jurčík, Kryštof
00 - 1
2. Kolo
Šach.2  ZŠ a MŠ BoršiceELO-1  ZŠ TGM MařaticeELO1 : 3
1.1
Krajíček, Matěj
1141-
Babula, Matěj
14700 - 1
1.2
Kec, Ondřej
1016-
Medek, Martin
11560 - 1
1.3
Jurčík, Oliver
0-
Kohoutek, Ondřej
10501 - 0
1.4
Jurčík, Kryštof
0-
Babula, Tomáš
10640 - 1
3. Kolo
Šach.9  ZŠ Za Alejí Uh.HradištěELO-2  ZŠ a MŠ BoršiceELO1 : 3
2.1
Lukaštík, Ondřej
0-
Krajíček, Matěj
11410 - 1
2.2
Medek, Robert
0-
Jurčík, Oliver
00 - 1
2.3
Horák, Jonáš
0-
Jurčík, Kryštof
00 - 1
2.4
Kalivoda, Petr
0-
Novotná, Gabriela
01 - 0
4. Kolo
Šach.8  ZŠ VlčnovELO-2  ZŠ a MŠ BoršiceELO½ :3½
1.1
Popelka, Svatopluk
0-
Krajíček, Matěj
11410 - 1
1.2
Lörinc, Lukáš
0-
Jurčík, Oliver
00 - 1
1.3
Tomek, Stanislav
0-
Jurčík, Kryštof
00 - 1
1.4
Zpěvák, František
0-
Novotná, Gabriela
0½ - ½
5. Kolo
Šach.2  ZŠ a MŠ BoršiceELO-5  ZŠ U Pálenice KunoviceELO4 : 0
2.1
Krajíček, Matěj
1141-
Číhal, Adam
01 - 0
2.2
Jurčík, Oliver
0-
Skopal, Vojtěch
01 - 0
2.3
Jurčík, Kryštof
0-
Slanicayová, Adéla
01 - 0
2.4
Novotná, Gabriela
0-
Bartoň, Tadeáš
01 - 0
6. Kolo
Šach.2  ZŠ a MŠ BoršiceELO-3  ZŠ BánovELO4 : 0
2.1
Krajíček, Matěj
1141-
Šimoník, Matěj
01 - 0
2.2
Jurčík, Oliver
0-
Švehlík, Vladislav
01 - 0
2.3
Jurčík, Kryštof
0-
Hauerland, Tomáš
01 - 0
2.4
Novotná, Gabriela
0-
Pilka, Jan
01 - 0
7. Kolo
Šach.2  ZŠ a MŠ BoršiceELO-4  ZŠ Staré MěstoELO4 : 0
2.1
Krajíček, Matěj
1141-
Fuglík, Lukáš
01 - 0
2.2
Jurčík, Oliver
0-
Sadílek, David
01 - 0
2.3
Jurčík, Kryštof
0-
Mikulka, Šimon
01 - 0
2.4
Novotná, Gabriela
0-
Sluková, Barbora
01 - 0