Campionat de Catalunya Escacs actius Edats Sub-14. Memorial Garcia Ilundain (238411)

OrganitzadorFederació Catalana d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigGM Magem Badals, Jordi (2200074)
Àrbitre principalIA Zaiats, Vladimir (14109344)
Deputy ArbiterNA Gallart Zafra, Jaume (2264420)
ÀrbitreAA Baiges Navarro, Albert (22218920), AA Caballero Maytin, Jesus (3509214), AA Ferrer Joyera, Oscar (24591777), AA Marches Rios, Joan Manuel (2227444), AA Valle Maytin, Luis Enrique (3503666)
Control de temps15 min + 5 sec
SeuPavelló Municipal, Avda. Camp d'Esports, 43700 El Vendrell (Tarragona)
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/12/07
Mitjana d'Elo1725
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització11.12.2019 23:50:26, Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

Selecció del torneigS8, S10, S12, S14, S20
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Rànquing dels equips, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Millors jugadorsper punts obtinguts, per percentatge
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

7. Ronda El 2019/12/07 A les 18:00

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
12Castillo Dalmau Arnau 20985 1 - 06 Martinez Gamiz Marc 19108
211Pujol Biosca Joan 18785 0 - 1 Bernado Lopez Roger 20753
36Funes Ostos Aitor 1963 ½ - ½4 Insa Pujolar Marti 182716
418De Lomas Busquets Alex 18024 0 - 14 Xifra Tome Bernat 20404
510Olcina Monells Jordi 18824 1 - 04 Jurado Coderch Heribert 19397
61Garcia Caro Juan Alber 2110 1 - 0 Pedra Marquina Joan 181017
75Sastre Martin Daniel 1966 ½ - ½ Pino Jacomet Arnau 173819
89Castro Estrella Joan Gabriel 1889 0 - 1 Parra Ordorica Arnau 185312
913Roqueta Maffei Oscar Nahuel 18533 ½ - ½ Mangues Rubia Alex 167424
1033Chiochia Daniel 15393 ½ - ½3 Vendrell Lara Gerard 184314
1115Juncosa Padros Ernest 18413 1 - 03 Pedra Marquina Alex 164228
1221Higueras Ruiz Blai 17203 ½ - ½3 Miralles Garcia Pol 163330
1331Ramirez Cortes Aaron 15933 ½ - ½3 Ramirez Cruz Alberto 146936
1429De Lomas Busquets Biel 1639 ½ - ½ Ionescu Ioan Adrian 171822
1538Masmitja Latorre Maria 1430 0 - 1 Kostov Trayan 167225
1640Pujolar Vidal Pol 1396 0 - 12 Padin Jimenez Oriol 169523
1742Garcia Mauricio Artur 13602 0 - 12 Canal Sala Pau 158532
1834Yao Chen Hong 15362 1 - 02 Rovira Abajas Lena 146037
1935Barat Serna Judit 1532 0 - 1 Gomez Rivera Sergio 166127
2039Camon Avion Jan 14161 1 - 01 Ravina Corestein Ciro Jose 139241
2126Rebollo Ordonez Dani 16681 1 bye
2220Rodriguez-Manzaneque Trejo Erick 17230 0 Sense emparellar