Campionat de Catalunya Escacs actius Edats Sub-8. Memorial Garcia Ilundain

OrganitzadorFederació Catalana d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigGM Magem Badals, Jordi (2200074)
Àrbitre principalIA Zaiats, Vladimir (14109344)
Deputy ArbiterNA Gallart Zafra, Jaume (2264420)
ÀrbitreAA Baiges Navarro, Albert (22218920), AA Ferrer Joyera, Oscar (24591777), AA Caballero Maytin, Jesus (3509214), AA Marches Rios, Joan Manuel (2227444), AA Valle Maytin, Luis Enrique (3503666)
Control de temps15 min + 5 seg
SeuPavelló Municipal, Avda. Camp d'Esports, 43700 El Vendrell (Tarragona)
Rating calculationEloN
Data2019/12/07
Mitjana d'Elo1323
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització07.12.2019 13:39:22, Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

Selecció del torneigS8, S10, S12, S14, S20
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 4 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

2. Ronda El 2019/12/07 A les 10:45

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
11Herman Gamazo Isaac 17051 1 - 01 Arellan Zavala Josep 130220
215Valle Luis Liam 13161 0 - 11 Roure Solà Oriol 15552
33Dea Ruiz Jofre 14891 1 - 01 Bru Montoya Pau 127631
428Jurca Szabo Gerard 12841 1 - 01 Najar Arrieta Oriol 14504
55Marsal Calvet Josep 14341 1 - 01 Beas Torres Aleix 126933
67Piñol Bosch Gerard 13541 0 - 11 Linares Miralles Jordi 125337
79Lopez Garriga Mateu 13411 1 - 01 Gili Fernandez Alvaro 124339
832Martinez Ayala Jan 12721 0 - 11 Torres Herrera Guillem 133810
941Puerto Fernández Alan 11721 0 - 11 Gonzalez Perez Cesc 131814
1036Rovira Abajas Pol 12601 0 - 1½ Garcia Iahn Nil 13906
1126Giribet Calafell Genís 1290½ 1 - 0½ Mejía Suárez Mathieu 131218
1238Zurano Lopez Eric 1253½ 1 - 00 Piñol Parra Oscar 13528
1311Badia Freixes Daniel 13360 1 - 00 Guillén Badia Biel 129923
1424Vera Gras Biel 12960 1 - 00 Grau Buscemi Loïc 133612
1513Sans Fuentes Joel Joan 13200 1 - 00 Serradell Muñoz Eloi 129225
1630Benitez Nuñez Mario 12790 0 - 10 Bonillo Laso Judith 131516
1717Alsina Casas Guillem 13130 1 - 00 Moreno Linares Ian 128827
1819Raviña Corestein Fausto 13040 1 - 00 Olivieri Gaspar Marco 128029
1934Ribera Serra Eloi 12690 1 - 00 Puerto Fernández Eloi 130221
2022Faixedas Climent Pol 13000 1 - 00 Nesdale Moalem Liam 126435
2140Cortes Bosquet Oriol 12320 1 bye