V Torneig d'Hivern Sant Boi d'Escacs Actiu

Darrera actualització04.01.2020 13:42:21, Creador/Darrera càrrega: jose manuel lucas navas

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 7 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Llista alfabètica de jugadors

Núm.NomIDEloFEDClub/Ciutat
1Altemir Gubankov Sebastian3576261783ESPSant Boi C.E.
2MKAyza Leon David118342356ESPAgusti, Centre D'esport
3Bada Navarra Jordi170732281ESPSant Boi C.E.
4Cabanillas Roca Christian259082036ESPLa Selva Del Camp, C.E.
5Cacho Lafuente Marc3798481437ESPPeon Negro, Club D'escacs
6MKCanal Oliveras Joan48152306ESPCatalunya C.E.
7Carrasco Gomez Adahara3555091693ESPLlinars, Club D'escacs
8Carrasco Gomez Ariadna3555101481ESPLlinars, Club D'escacs
9Carrasco Sanchez Manuel3555081833ESPLlinars, Club D'escacs
10MKCastells Briones Miquel59692164ESPSant Boi C.E.
11Castells Pagan Raul95301863ESPCastelldefels, C.E.
12FMCastillo Dalmau Albert227592443ESPVila Olimpica, Club D'escacs
13Castillo Dalmau Arnau264982121ESPVila Olimpica, Club D'escacs
14Castillo Garrido Alex232481734ESPVila Olimpica, Club D'escacs
15MKChalmeta Torredemer Josep56792153ESPSant Boi C.E.
16MKChalmeta Ugas Jordi74922255ESPFoment Martinenc C.E.
17FMChalmeta Ugas Ramon86822410ESPSant Boi C.E.
18Chavero Trujillo Luis164911997ESPSant Boi C.E.
19Columna Hernandez Victor3571541334ESPSant Boi C.E.
20Diaz Carrasco Sergio89422139ESPEl Prat, C.E.
21Escribano Rodriguez Pedro107982083ESPCalella C.E.
22Fernandez Fernandez Jordi3576771703ESPSant Boi C.E.
23Fernandez Lopez Mario3565081877ESPSant Boi C.E.
24Ferrandiz Iserte Albert135552097ESPMoli Nou C.C.
25Ferrer Joyera Oscar286721814ESPRiudoms Fischer, C. E.
26Freixas Bosch Josep3812932057ESPCatalonia-Joviat E.
27Gallego Montes Antoni60962039ESPPalleja C.E.
28Garcia Martinez Hector3808081723ESPPeon Negro, Club D'escacs
29Garcia Rodriguez Laia3844571370ESPMartorell C.E.
30Girones Batiste Jesus3581871898ESPCambrils U.E.
31Gomez Benitez David51152118ESPBarbera C.E.
32Gomez Soria Maximiliano3553221686ESPSant Boi C.E.
33MKGurrutxaga Telleria Jose Luis120701981ESPCastelldefels, C.E.
34MKIglesias Jorge132272373ESPLa Lira, C.E.
35Iglesias Pau Nil3836951241ESPLa Lira, C.E.
36IMJerez Perez Alfonso55242488ESPFoment Martinenc C.E.
37Jerez Soriano Antonio38111916ESPFoment Martinenc C.E.
38Lopez Armero Jose3833611700ESPPeon Negro, Club D'escacs
39Lozano Ruiz David3555412014ESPPalleja C.E.
40Luco Manubens Daniel103871935ESPIgualada -Ateneu
41Luco Perez Guillem3784951336ESPIgualada -Ateneu
42Marcer Casas Joan Anton3580981694ESPSant Boi C.E.
43Membrives Pino Didac3797691771ESPEl Prat, C.E.
44Montero Olmos Javier284511835ESPPalleja, Club Escacs
45MKMoreno Martin Daniel159502315ESPSant Boi C.E.
46Niubo Parramon Edgar3565981750ESPMollerussa
47Orellana Romero Daniel3785471665ESPPalleja C.E.
48Padin Jimenez Oriol270681684ESPLa Lira, C.E.
49Pau Giralda Olga117811874ESPLa Lira, C.E.
50Pautt Andrade Jose Gregorio3848962128ESPSant Boi C.E.
51MKPena Morales Hugo3835412376ESPCastelldefels, C.E.
52GMPerez Mitjans Orelvis218722514ESPCor De Marina Badalona, C.E.
53Planella Sanchez Javier195372009ESPRubinenca, Agrupacio D'escacs
54Planella Sanchez Jordi127742089ESPEsplugues L'avenc C.E.
55Planella Zavala Irene264551659ESPEsplugues L'avenc C.E.
56Planella Zavala Ivan237721880ESPEsplugues L'avenc C.E.
57Prats Alonso Oscar145672207ESPSant Boi C.E.
58Ramos Roldan Miquel Angel78732020ESPSant Boi C.E.
59Ribera Baztan Jose11342247ESPGeva-Cea C.E.
60Ribera Veganzones Josep Maria262752187ESPGeva-Cea C.E.
61Rodriguez Torres Rafael107122088ESPSant Boi C.E.
62Romeu Perulles Jaume56891990ESPMoli Nou C.C.
63Ros Alonso Joana234152111ESPSant Boi C.E.
64Ros Gorne Ramon247431753ESPSant Boi C.E.
65Roure Sola Oriol3809431577ESPMollerussa
66Ruiz Herrero Victor3808251869ESPMartorell C.E.
67Sans Piera Marti3844681855ESPArgentona C.P. Escacs
68Tafzi Tafzi Oubay3809981309ESPJake C.E.
69Tejedor Cros Andreu48341966ESPMartorell C.E.
70Terron Chueco David3570611531ESPCornella C.E.
71Torner Planell Josep Ramon34992189ESPCalaf C.E.
72Torralba Sanz Josep64802010ESPSant Joan C.E.
73Valarezzo Ricard Pedro22202000ESPCastelldefels, C.E.
74IMVidarte Morales Arturo42252430ESPPlatja D'aro, Club Escacs
75Vila Seuba Joan Carles71842135ESPSant Joan C.E.
76MKZohaib Hassan Mohamed213682376ESPAgusti, Centre D'esport