IX Obert de Nadal del Guinardó (Grup A)

Darrera actualització05.01.2020 14:14:02, Creador/Darrera càrrega: frederic corriguelas armillas

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

6. Ronda El 2020/01/02 A les 16:30

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
12GMPerez Mitjans Orelvis 2412 ½ - ½4 IMCruz Filemon 23294
21GMMunoz Miguel 2498 ½ - ½4 Garcia Ruiz Adrian 195512
33IMVehi Bach Victor Manuel 2339 1 - 0 Travesset Sagre Jan 195313
415MKBorrellas Comellas Josep 1919 0 - 1 MKHernandez Funes Ruben 22075
517Roca Planas Edgar 1914 0 - 1 Planella Sanchez Jordi 195910
66FMCapellades Subirana Marc 21493 ½ - ½3 Vargas Drechsler Carlos 195611
79Barcelo Sola David 20043 1 - 03 Fernandez Egea Andres 187324
841Juncosa Padros Ernest 1666 0 - 1 Cervello I Tost Roger 20477
914Fabregas Fontanet Antonio 1921 1 - 0 Soto Balastegui Victor 176633
1016Marin Aso Jose Luis 1917 1 - 0 Tardio Fran Emilio 172136
1118Povill Claros Laura 1898 ½ - ½ Marabajan Navas Saul 155945
1221Gonzalez Cobos Arnau 1886 ½ - ½ Dartmann Aubanell Catriona 165543
138Brugarolas Manzaneque Carlos 20212 0 - 12 Martinez Torras Pol 169737
1438Aleksanyan Israilyan Nicolas 16882 0 - 12 Ortiz Padro Pol 187922
1539Garcia Punzano Josep Lluis 16842 1 - 02 Alcaraz Lopez Francesc 185427
1631Franzoni Ladron De Guevara Enric 17982 1 - 02 Jimenez Alban Xavier Miguel 165147
1728Albero Figueras Emilio 1833 1 - 02 Custodio Criado Jofre 179232
1835Madrid Sole Antonio 1759 1 - 0 Lazaro Porta Angel 185926
1946Campins Barberia Jon 15481 0 - 1 Salazar Navas Josep 168140
2030Povill Batlle Ramon 18211 1 - 01 Erra Soler Gerard 176534
2125Cabot Muntane Jordi 18690 ½ - ½½ Hernandez Perez Xavier 188720
2219Balague Orduna Enric 1892 0 Sense emparellar
2323Diaz Nieto Alberto 18780 0 Sense emparellar
2429Bes Alvarez Alex 18283 0 Sense emparellar
2542Romeu Viladot Emili 1660 0 Sense emparellar
2644AFMIborra Polo Eric 1652 0 Sense emparellar