Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:58:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
IX Obert de Nadal del Guinardó (Grup A)
Darrera actualització05.01.2020 14:14:02, Creador/Darrera càrrega: Frederic Corriguelas Armillas
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
5. Ronda El 2019/12/31 A les 10:00
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
17
Roca Planas Edgar
1914
3½
0 - 1
3½
GM
Perez Mitjans Orelvis
2412
2
2
4
IM
Cruz Filemon
2329
3½
½ - ½
3
IM
Vehi Bach Victor Manuel
2339
3
3
12
Garcia Ruiz Adrian
1955
3
1 - 0
2½
Fabregas Fontanet Antonio
1921
14
4
5
MK
Hernandez Funes Ruben
2207
2½
1 - 0
2½
Marin Aso Jose Luis
1917
16
5
9
Barcelo Sola David
2004
2½
½ - ½
2½
Bes Alvarez Alex
1828
29
6
10
Planella Sanchez Jordi
1959
2½
1 - 0
2½
Marabajan Navas Saul
1559
45
7
13
Travesset Sagre Jan
1953
2½
1 - 0
2½
Soto Balastegui Victor
1766
33
8
19
Balague Orduna Enric
1892
2½
0 - 1
2½
MK
Borrellas Comellas Josep
1919
15
9
22
Ortiz Padro Pol
1879
2
0 - 1
2
FM
Capellades Subirana Marc
2149
6
10
24
Fernandez Egea Andres
1873
2
1 - 0
2
Brugarolas Manzaneque Carlos
2021
8
11
11
Vargas Drechsler Carlos
1956
2
1 - 0
2
Franzoni Ladron De Guevara Enric
1798
31
12
43
Dartmann Aubanell Catriona
1655
2
½ - ½
2
Povill Claros Laura
1898
18
13
44
AFM
Iborra Polo Eric
1652
2
½ - ½
2
Gonzalez Cobos Arnau
1886
21
14
32
Custodio Criado Jofre
1792
1½
½ - ½
1½
Garcia Punzano Josep Lluis
1684
39
15
35
Madrid Sole Antonio
1759
1½
0 - 1
1½
Juncosa Padros Ernest
1666
41
16
36
Tardio Fran Emilio
1721
1½
1 - 0
1½
Romeu Viladot Emili
1660
42
17
47
Jimenez Alban Xavier Miguel
1651
1½
½ - ½
1
Lazaro Porta Angel
1859
26
18
40
Salazar Navas Josep
1681
1
½ - ½
1
Albero Figueras Emilio
1833
28
19
38
Aleksanyan Israilyan Nicolas
1688
1
1
bye
20
1
GM
Munoz Miguel
2498
3½
0
Sense emparellar
21
7
Cervello I Tost Roger
2047
2½
0
Sense emparellar
22
20
Hernandez Perez Xavier
1887
½
0
Sense emparellar
23
23
Diaz Nieto Alberto
1878
0
0
Sense emparellar
24
25
Cabot Muntane Jordi
1869
0
0
Sense emparellar
25
27
Alcaraz Lopez Francesc
1854
2
0
Sense emparellar
26
30
Povill Batlle Ramon
1821
1
0
Sense emparellar
27
34
Erra Soler Gerard
1765
1
0
Sense emparellar
28
37
Martinez Torras Pol
1697
2
0
Sense emparellar
29
46
Campins Barberia Jon
1548
1
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió