IX Obert de Nadal del Guinardó (Grup A)

OrganitzadorPeona i Peó, Club d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Àrbitre principalFrederic Corrigüelas Armillas
Deputy ArbiterMireia Ramon Herráez
Control de temps1h 30min + 30 seg increment
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/12/27 Al 2020/01/05
Mitjana d'Elo1883
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització05.01.2020 14:14:02, Creador/Darrera càrrega: frederic corriguelas armillas

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

2. Ronda El 2019/12/28 A les 16:30

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
114Fabregas Fontanet Antonio 19211 0 - 11 GMMunoz Miguel 24981
22GMPerez Mitjans Orelvis 24121 1 - 01 Marin Aso Jose Luis 191716
322Ortiz Padro Pol 18791 ½ - ½1 IMVehi Bach Victor Manuel 23393
44IMCruz Filemon 23291 1 - 01 Bes Alvarez Alex 182829
56FMCapellades Subirana Marc 21491 1 - 01 Custodio Criado Jofre 179232
633Soto Balastegui Victor 17661 1 - 01 Cervello I Tost Roger 20477
710Planella Sanchez Jordi 19591 1 - 01 AFMIborra Polo Eric 165244
812Garcia Ruiz Adrian 19551 1 - 01 Jimenez Alban Xavier Miguel 165147
943Dartmann Aubanell Catriona 16551 ½ - ½½ Vargas Drechsler Carlos 195611
1039Garcia Punzano Josep Lluis 1684½ 0 - 1½ Travesset Sagre Jan 195313
1137Martinez Torras Pol 1697½ ½ - ½½ MKBorrellas Comellas Josep 191915
1245Marabajan Navas Saul 1559½ 0 - 1½ Roca Planas Edgar 191417
1318Povill Claros Laura 1898½ ½ - ½½ Gonzalez Cobos Arnau 188621
1435Madrid Sole Antonio 1759½ 1 - 0½ Romeu Viladot Emili 166042
1541Juncosa Padros Ernest 1666½ 0 - 10 MKHernandez Funes Ruben 22075
168Brugarolas Manzaneque Carlos 20210 ½ - ½0 Albero Figueras Emilio 183328
1730Povill Batlle Ramon 18210 0 - 10 Barcelo Sola David 20049
1831Franzoni Ladron De Guevara Enric 17980 0 - 10 Balague Orduna Enric 189219
1920Hernandez Perez Xavier 18870 ½ - ½0 Erra Soler Gerard 176534
2024Fernandez Egea Andres 18730 1 - 00 Tardio Fran Emilio 172136
2138Aleksanyan Israilyan Nicolas 16880 1 - 00 Cabot Muntane Jordi 186925
2227Alcaraz Lopez Francesc 18540 1 - 00 Salazar Navas Josep 168140
2346Campins Barberia Jon 15480 1 bye
2423Diaz Nieto Alberto 18780 0 Sense emparellar
2526Lazaro Porta Angel 18590 0 Sense emparellar