II CAMPEONATO SUDAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR 2019 - U15 - MASC

OrganizátorXADREZFOZ
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnajaPEDRO DE M. CAETANO
Hlavný rozhodcaAI PEDRO DE MENDONCA CAETANO
Deputy ArbiterHUGO CAETANO
RozhodcaAI-H FERNANDEZ,AA-R MACEDO,AA-S BELONI,AA-R-RISSAO, AA-P MORAIS, AA-J GATELLI,AA-J GREGORIO,AA-M TAKAHASHI
Bedenkzeit30 min + 30 sec. de incremento ou 60 min K.O.
MiestoFOZ DO IGUACU - PR - BR
Rating calculation -
Od - do2019/12/13 - 2019/12/15
Ø rating1293
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 13.12.2019 22:15:03, Creator/Last Upload: ia pedro caetano

Výber turnajaU7F, U9F, U11F, U13F, U15F, U17F, U7M, U9M, U11M, U13M, U15M, U17M
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBRA, PAR
Overview for groupsMS, PAR, PR, SC, SP
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 2 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3/6 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFGrKlub
1
Woichinevski Joao Vinicius Peruchi22707182BRA1724SCACX-Içara
2
Stroher Victor Augusto22738274BRA1529SCBom Jesus Sto Antonio/Blumenau
3
De Souza Augusto Felipe Moura22719652BRA1500PRClube de Xadrez de Ibiporã
4
Da Veiga Pedro Miguel Back22711015BRA1433SCACX-Içara
5
De Vasconcellos Natan De Mattia22729569BRA1428SCACX-Içara
6
Silva Kelvyr Peres22719725BRA1374PRClube de Xadrez de Ibiporã
7
Ferreira Kauan Mariani22711023BRA1364SCACX-Içara
8
Alves Gabriel CarísimoBRA0PRXadrezFoz
9
Bernini Rafael FelicianoBRA0SPE. E. Lea Rosa/Assis
10
Castilho Angelo Gabriel Fernand2191172BRA0MSE. Manoel F. de Lima/Maracaju
11
Cury Neto Adilson22730125BRA0PRXadrezFoz
12
da Costa Eduardo MelloBRA0SCEEB Rudolfo Meyer/Joinville
13
Da Silva Luiz Matheus22720332BRA0PRInst. José G. Vieira/Londrina
14
Eckert Rafael RohlingBRA0SCC. Cônsul Carlos Renaux/Brusque
15
Ferreira Gabriel VentorimBRA0SPC. Objetivo/São Paulo
16
Franco Cristobal David MongesPAR0PARC Ferlonichess/CDE
17
Fukuioshi ThiagoBRA0MSE. Cambarai/Maracaju
18
Laurindo Carlos Júnior ManarinBRA0SCACX-Içara
19
Mulher Erick Cristiano WinckBRA0PRXadrezFoz
20
Nogueira Werisson Goncalves22719458BRA0PRCAIA/XADREZFOZ
21
Pilger Kewin Yury MuckeBRA0SCE. Manoel A. de Freitas/B. Velha