II CAMPEONATO SUDAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR 2019 - U07 - MASC

OrganizátorXADREZFOZ
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnajaPEDRO DE M. CAETANO
Hlavný rozhodcaAI PEDRO DE MENDONCA CAETANO
Deputy ArbiterHUGO CAETANO
RozhodcaSAVANA BELONI, RICARDO RISSAO, PAULO MORAIS, JACSON GATELLI, JEFFERSON GREGORIO, MAURICIO TAKAHASHI
Bedenkzeit30 min + 30 sec. de incremento ou 60 min K.O.
MiestoFOZ DO IGUACU - PR - BR
Rating calculation -
Od - do2019/12/13 - 2019/12/15
Ø rating1196
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 04.12.2019 04:07:34, Creator/Last Upload: ia pedro caetano

Výber turnajaU7F, U9F, U11F, U13F, U15F, U17F, U7M, U9M, U11M, U13M, U15M, U17M
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaARG, BRA, PAR, PER
Overview for groupsARG, MS, MT, PAR, PE, PER, PR, RS, SC, SP
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFGrKlub
1
Calcada Lucas Galvan22746099BRA1438PRAlfa Plus/Ponta Grossa
2
Torales G. Ivan Alejandro B.3710785PAR1032PARA. de Ajedrez Bobby Fischer/Luque
3
Solaeche G. Axel Jose3709426PAR1024PARSan Miguel Arcángel /CDE
4
de la Torre Arthur Alejandro BandeiraBRA0PEC. CBV/Recife
5
Levermann Arthur FrantzBRA0RSGaspar Bartholomay/Sta Cruz do Sul
6
Aguero Martinez Benicio189146ARG0ARGJuan E. Dring/Formosa
7
de Oliveira DaviBRA0PRC. Expressão/Foz
8
González Enzo Mathias ViñalesPAR0PARClub Coop. Universitaria/PY
9
Alves Enzzo Gabriel RibeiroBRA0PRE. Expressão/Foz
10
da Silva Felipe Fernando CandidoBRA0SPEMEIF Prof. Guiomar N. de Mello/Ass
11
Pinho Felipe Maldonado Leite22756817BRA0MSE. Maple Bier/Campo Grande
12
dos Santos Gabriel ConteBRA0SCCOC/Lages
13
da Silva Gabriel Victor PiccolliBRA0PRExpressão/Foz
14
Calixto Heitor Martinez22758534BRA0PRE. Luiz Marques Castelo/Ibiporã
15
da Silva Henrique Marques OliveiraBRA0SCE. Barao do Rio Branco/Blumenau
16
Muniz Henrique RochaBRA0SPColégio Família Stella/Osasco
17
dos Santos João Gabriel VargasBRA0PRC. Olimpus/Arapongas
18
dos Passos Kauan José RodriguesBRA0PRC. Ibiporã/Ibiporã
19
Mariani Kim PaulBRA0SCC. Maria Montessori/Florianópolis
20
Casalaspro Mathias AndréBRA0SPC. Eugênio Montale/SãoPaulo
21
Vuolo Ricardo GislonBRA0SCACX-Içara
22
Araujo Caycho Thiago Facundo3866068PER0PERC. De la Inmaculada Jesuitas/Lima
23
Vincenzi TiagoBRA0MTC. CAD/Sinop
24
De Oliveira Tobias Luiz Carvalho22764429BRA0MTC. CAD/Sinop