II CAMPEONATO SUDAMERICANO DE AJEDREZ ESCOLAR 2019 - U09 - FEM

OrganizátorXADREZFOZ
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnajaPEDRO DE M. CAETANO
Hlavný rozhodcaAI PEDRO DE MENDONCA CAETANO
Deputy ArbiterHUGO CAETANO
RozhodcaSAVANA BELONI, RICARDO RISSAO, PAULO MORAIS, JACSON GATELLI, JEFFERSON GREGORIO, MAURICIO TAKAHASHI
Bedenkzeit30 min + 30 sec. de incremento ou 60 min K.O.
MiestoFOZ DO IGUACU - PR - BR
Rating calculation -
Od - do2019/12/13 - 2019/12/15
Ø rating1198
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 08.12.2019 02:21:00, Creator/Last Upload: ia pedro caetano

Výber turnajaU7F, U9F, U11F, U13F, U15F, U17F, U7M, U9M, U11M, U13M, U15M, U17M
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaBRA, PAR
Overview for groupsMS, PAR, PR, PY, RJ, SC, SP
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFGrKlub
1
Nunes Nicole22730338BRA1145SCC. Evangélico/Jaraguá
2
Castilho Ana Beatriz Fernandes22741518BRA0MSE. João B. L. Braga/Maracaju
3
Portillo Arriola Andrea Magali3710726PAR0PARCoop. Universitaria/Encarnación
4
Sanches Antonela TrentiniBRA0SPD’Incao Instituto de Ensino/Bauru
5
Bacelar Bianca Queiroz da MataBRA0RJC. Santa Mônica/RJ
6
de Araujo Bianca RuizBRA0PRCaia/XADREZFOZ
7
Frassetto EduardaBRA0SCEducandário Imac. conceição/Florian
8
Rodrigues Elise GabrielaBRA0PRE.M. Ana Boch Macagnan/Fco Beltrão
9
Ramos Fernanda CabreiraBRA0SCC. Barão/Blumenau
10
Pecoraro Fernanda Rebello PinhoBRA0SPC. Sta Maria/São Paulo
11
dos Santos Giovanna AlvesBRA0PRC. Expressão/Foz
12
Ishimura Julia MazzetoBRA0SPC. Albert Sabin/São Paulo
13
Shikasho Kariny KaoriBRA0MSE. Mun. Nagen Jorge Saad/Campo Gran
14
Nascimento Larissa D'AgostimBRA0SCACX-Içara
15
Castilho Lorena MariaBRA0SPEMEIF Prof. Guiomar N. de Mello/Ass
16
Vieira Luiza Lessing22762043BRA0SCEscola da Ilha/Florianópolis
17
Rigueto Maria Heloisa BoeingBRA0PREsc. Madalena Postel/Manoel Ribas
18
Yassuda Mariana Mayumi ShiguematsuBRA0MSE. Visconde de Cairu/Campo Grande
19
da Costa Mariana Nara SantanaBRA0SCE.M.Horacina Soares Francisco/Penha
20
Valdez Gimenez Mayda Belen3711617PAR0PYFerlonichess/Ciudad del Este
21
Woichinesvski Rafaela Peruchi22737430BRA0SCACX-Içara
22
Bacelar Rafaela Queiroz da MataBRA0RJC. Santa Mônica/RJ
23
Doria Sara Fiusa de SampaioBRA0SPSt. Nicholas School/São Paulo
24
Torres Caballero Sofia Anabela3709434PAR0PARA. Bobby Fisher/CDE
25
Hattori SumireBRA0MSE. Visconde de Cairi/Campo Grande
26
Pinto Yasmin Zaika De Souza22751807BRA0PRC. Alfa Plus/P. Grossa