Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Юні таланти 2019 9 етап

Viimeisin päivitys19.11.2019 11:25:18, Creator/Last Upload: lviv region cf

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgsp.TypKerho/Kaupunki
1Бокало Святослав 2UKR1800U07Гись Т. (Black&White)
2Ботош Дмитро 2UKR1800U09Ромашов А.В. (ДЮСШ Дебют)
3Веселовський Дмитро 2UKR1800U09Костів М.Т. (ЛША)
4Винничук Северин 2UKR1800U09Гись Т. (Black&White)
5Войналович Денис 2UKR1800U09Костів М.Т. (ЛША)
6Гавкер Маркіян 2UKR1800U09Ромашов А.В. (ДЮСШ Дебют)
7Гарасим Данило 2UKR1800U09Савчук Ю. (ЛША)
8Гордон Роман 2UKR1800U09Нощенко І. (Е2-Е4)
9Дацюк Данило 2UKR1800U09Грабінський В.О. (ДЮСШ Дебют)
10Левкут Лука 2UKR1800U09Мелешко В. (Е2-Е4)
11Міщук Мар'ян 2UKR1800U09Палагіцька Н. (Івано-Франківський к
12Пенцко Станіслав 2UKR1800U09Грабінський В.О. (ДЮСШ Дебют)
13Переворська Олександра 2UKR1800wU09Костів М.Т. (ЛША)
14Петришин Данило 2UKR1800U09Щербаков В.П. (ДЮСШ Дебют)
15Саврун Яна 2UKR1800wU09Мелешко В. (Е2-Е4)
16Салюк Борис 2UKR1800U07Костів М.Т. (ЛША)
17Сироїжка Роман 2UKR1800U09Терлецький О.М. (ДЮСШ Дебют)
18Стойко Олег 2UKR1800U09Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
19Стояновський Назар 2UKR1800U09Савчук Ю. (ЛША)
20Телюк Анастасія 2UKR1800wU07Грех А.І. (Е2-Е4)
21Франчук Володимир 2UKR1800U09Гись Т. (Black&White)
22Чернов Давид 2UKR1800U09Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
23Чунис Юрій 2UKR1800U09Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
24Шабаранський Юрій 2UKR1800U09Лопадчак М.І. (Брюховичі)
25Янків Богдан 2UKR1800U09Ромашов А.В. (ДЮСШ Дебют)
26Авілова Вікторія 3UKR1700wU09Нощенко І. (Е2-Е4)
27Ардель Юліан 3UKR1700U07Грех А.І. (Е2-Е4)
28Бесага Олександр 3UKR1700U09Матвійчук А.В. (НШК)
29Бобак Ігор 3UKR1700U09Марак О. (КЗ ЦПО м.Самбір)
30Бурикін Роман 3UKR1700U09Нощенко І. (Е2-Е4)
31Ваврик Андріан 3UKR1700U09Костів М.Т. (ЛША)
32Винничук Лев 3UKR1700U07Гись Т. (Black&White)
33Ганус Андрій 3UKR1700U09Нощенко І. (Е2-Е4)
34Гичкевич Віталій 3UKR1700U09Нощенко І. (Е2-Е4)
35Гішта Назар 3UKR1700U09Музичук Н. (ДЮСШ Старт)
36Губка Франческа 3UKR1700wU07Губка Р.Б. (ДЮСШ Тризуб Плюс)
37Данильченко Юрій 3UKR1700U09Грех А.І. (Е2-Е4)
38Довгалюк Захар 3UKR1700U09Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
39Карпінець Захар 3UKR1700U07Терлецький О.М. (ДЮСШ Дебют)
40Кісь Тарас 3UKR1700U09Костів М.Т. (ЛША)
41Ковалишин Юліана 3UKR1700wU07Грех А.І. (Е2-Е4)
42Конюшко Володимир 3UKR1700U07Грех А.І. (Е2-Е4)
43Крук Микола 3UKR1700U07Гись Т. (Black&White)
44Крук Роман 3UKR1700U07Гись Т. (Black&White)
45Кульчицька Анастасія 3UKR1700wU09Щербаков В.П. (ДЮСШ Дебют)
46Купецький Макар 3UKR1700U09Лещишак І.С. (БДЮТ Червоноград)
47Мазурик Андрій 3UKR1700U09Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
48Маньковський Богдан 3UKR1700U09Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
49Марусин Яна 3UKR1700wU07Лопадчак М.І. (Брюховичі)
50Марцюняк Олег 3UKR1700U07Музичук Н. (ДЮСШ Старт)
51Матвеєв Юрій 3UKR1700U09Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
52Микитюк Назар 3UKR1700U09Лопадчак М.І. (Брюховичі)
53Мозола Яна 3UKR1700wU07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
54Молибога Марко 3UKR1700U07Ромашов А.В. (ДЮСШ Дебют)
55Молчанов Роман 3UKR1700U07Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
56Мошинський Андрій 3UKR1700U07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
57Наконечна Єлизавета 3UKR1700wU09Грех А.І. (Е2-Е4)
58Намєстніков Віталій 3UKR1700U07Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
59Намєстніков Сергій 3UKR1700U09Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
60Огоновський Матвій 3UKR1700U09Музичук Н. (ДЮСШ Старт)
61Поліщук Олексій 3UKR1700U09Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
62Попова Анастасія 3UKR1700wU07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
63Пюрик Євгеній 3UKR1700U07Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
64Ростикус Вероніка 3UKR1700wU09Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
65Семків Богдан 3UKR1700U07Хабінець І. (Теребовля)
66Сербін Дмитро 3UKR1700U09Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
67Сербін Микола 3UKR1700U09Доскоч М. (ДЮСШ Дебют)
68Соломонюк Богдан 3UKR1700U09Лопадчак М.І. (Брюховичі)
69Сорока Павло 3UKR1700U07Палагіцький В. (Івано-Франківський
70Сьома Юрій 3UKR1700U09Савчук Ю. (ЛША)
71Третяк Ігор 3UKR1700U07Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
72Тюрін Ростислав 3UKR1700U09Кутира М.А (БДЮТ м.Соснівка Фортеця
73Феджага Роман 3UKR1700U09Кравець І.Ю. (ДЮСШ Дебют)
74Ціх Владислав 3UKR1700U07Лещишак І.С. (БДЮТ Червоноград)
75Шепшелей Станіслав 3UKR1700U09Палагіцький В. (Івано-Франківський
76Альохін Матвій 4UKR1600U09Кутира М.А (БДЮТ м.Соснівка Фортеця
77Балух Аліна 4UKR1600wU07Доскоч М., Красногор Ю. (ЛША)
78Белей Анна 4UKR1600wU07Білиця О. (Ралівка)
79Бігус Павло 4UKR1600U09Гладиш Є.Й. (Пустомити)
80Бокало Василь 4UKR1600U07Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
81Витошко Орест 4UKR1600U09Лещишак І.С. (БДЮТ Червоноград)
82Вишенко Марія 4UKR1600wU09Лесик П. (Жовківський ШШФ Дебют)
83Гап'юк Устим 4UKR1600U07Бабій І. (Тернопіль)
84Гвардєєв Арсен 4UKR1600U07
85Гетьманчук Мілена 4UKR1600wU07Щербаков В.П. (ДЮСШ Дебют)
86Горбань Марко 4UKR1600U07Мелешко В. (Е2-Е4)
87Грех Анастасія 4UKR1600wU07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
88Гринів Олександр 4UKR1600U07Лещишак І.С. (БДЮТ Червоноград)
89Гусак Василь 4UKR1600U09Дідух І.В. (ШКДМ)
90Завадовський Максим 4UKR1600U09Нощенко І. (Е2-Е4)
91Зворська Олеся 4UKR1600wU07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
92Ізотова Анастасія 4UKR1600wU09Марак О. (КЗ ЦПО м.Самбір)
93Кіцера Назарій 4UKR1600U09Терлецький О.М. (ДЮСШ Дебют)
94Ковалишин Олександр 4UKR1600U07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
95Колос Кирило 4UKR1600U09Мелешко В. (Е2-Е4)
96Коляджин Роман 4UKR1600U07Костів М.Т. (ЛША)
97Корчевський Володимир 4UKR1600U07Салига А. (Сокальська СЗШ№3)
98Крок Данило 4UKR1600U09Гладиш Є.Й. (Пустомити)
99Кулинич Ілля 4UKR1600U09Дідух І.В. (ШКДМ)
100Лазор Софія 4UKR1600wU07Ромашов А.В. (ДЮСШ Дебют)
101Лапчук Максим 4UKR1600U09Марак О. (КЗ ЦПО м.Самбір)
102Левкович Володимир 4UKR1600U09Костів М.Т. (ЛША)
103Лесик Максим 4UKR1600U07Лесик П. (Жовківський ШШФ Дебют)
104Максимонько Нестор 4UKR1600U07Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
105Максимонько Остап 4UKR1600U09Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
106Матвіїшин Максим 4UKR1600U09Музичук Н. (ДЮСШ Старт)
107Микитюк Ігор 4UKR1600U07Лопадчак М.І. (Брюховичі)
108Панченко Петро 4UKR1600U07Мельник В. (Шахова школа Мельника)
109Підкович Андрій 4UKR1600U09Матвійчук А.В. (НШК)
110Піхур Олег 4UKR1600U09Нощенко І. (Е2-Е4)
111Поверляк Дмитро 4UKR1600U09Білиця О. (Ралівка)
112Поліщук Данило 4UKR1600U07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
113Попович Роксолана 4UKR1600wU07Грех А.І. (Е2-Е4)
114Рожко Денис 4UKR1600U09Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
115Романів Маркіян 4UKR1600U07Губка Р.Б. (ДЮСШ Тризуб Плюс)
116Романчук Ігор 4UKR1600U07Лещишак І.С. (БДЮТ Червоноград)
117Романчук Лук'ян 4UKR1600U07Савчук Ю. (ЛША)
118Русин Андрій 4UKR1600U07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
119Свачій Анастасія 4UKR1600wU09Костів М.Т. (ЛША)
120Собко Яромир 4UKR1600U09Бібо І. (Шахова Майстерня)
121Соколов Максим 4UKR1600U07Лещишак І.С. (БДЮТ Червоноград)
122Степанов Данило 4UKR1600U09Бібо І. (Шахова Майстерня)
123Тіхонов Максим 4UKR1600U07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
124Тлумак Остап 4UKR1600U09Костів М.Т. (ЛША)
125Трофимлюк Юстин 4UKR1600U07Бабій І. (Тернопіль)
126Туз Артур-Адріан 4UKR1600U09Терлецький О.М. (ДЮСШ Дебют)
127Хом'як Михайло 4UKR1600U09Костів М.Т. (ЛША)
128Чайковський Олексій 4UKR1600U07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
129Чорний Андрій 4UKR1600U09Матвійчук А.В. (НШК)
130Чорній Оля 4UKR1600wU07Матвієнко М.І. (Е2-Е4)
131Шабаранська Ірина 4UKR1600wU09Лопадчак М.І. (Брюховичі)
132Шевчук Роман 4UKR1600U07Савчук Л.В. (Шахові Леви)
133Шевчук Юрій 4UKR1600U09Марак О. (КЗ ЦПО м.Самбір)
134Шира Андрій 4UKR1600U07
135Юних Дарина 4UKR1600wU09Костів М.Т. (ЛША)
136Юних Юрій 4UKR1600U07Костів М.Т. (ЛША)
137Ярема Ярослав 4UKR1600U07Марак О. (КЗ ЦПО м.Самбір)
138Яремків Оксана 4UKR1600wU07Бібо І. (Шахова Майстерня)
139Березюк Дарина брUKR1500wU09Чудовець М.Б. (ДЮСШ Тризуб Плюс)
140Берендєєв Мирон брUKR1500U07Білиця О. (Ралівка)
141Берендєєва Єлизавета брUKR1500wU09Білиця О. (Ралівка)
142Бондар-Творювський Лука брUKR1500U07Бібо І. (Шахова Майстерня)
143Гичкевич Остап брUKR1500U07Нощенко І. (Е2-Е4)
144Грабар Юрій брUKR1500U09Гладиш Є.Й. (Пустомити)
145Демчук Артем брUKR1500U09Медведик Г. (Бродівська ДЮСШ)
146Досвядчинський Станіслав брUKR1500U09Білиця О. (Ралівка)
147Дунець Соломія брUKR1500wU07Мацейко М., Борецький С. (ЛША)
148Іваськевич Любомир брUKR1500U09Чудовець М.Б. (ДЮСШ Тризуб Плюс)
149Карпів Вероніка брUKR1500wU09Кутира М.А (БДЮТ м.Соснівка Фортеця
150Кіпень Святослав брUKR1500U07Кутира М.А (БДЮТ м.Соснівка Фортеця

Näytä koko lista