Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 14:54:06
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Квалификационный шахматный турнир "Осенние звёзды-2019" 3 разряда
Last update 10.11.2019 12:57:46, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Club/City
1
Богдан Арсений
BLR
1400
ШШ "Мастер"
2
Богуш Ксения
BLR
1400
ШШ "Ферзь"
3
Болтач Богдан
BLR
1400
ШШ "Ферзь"
4
Булдович Роман
BLR
1400
ШШ "Мастер"
5
Буховко Злата
BLR
1400
ШШ "ИгРоК"
6
Ватыль Игорь
BLR
1400
ШШ "Ферзь"
7
Гойко Любовь
BLR
1400
ШШ "Мастер"
8
Довгун Владимир
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
9
Жилинский Влад
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
10
Жукова Елизавета
BLR
1400
ШШ "Мастер"
11
Игнатович Ярослав
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
12
Карпинский Михаил
BLR
1400
ШШ "Мастер"
13
Климочкин Кирилл
BLR
1400
ШШ "Ферзь"
14
Кравчук Евгений
BLR
1400
ШШ "Ферзь"
15
Кулицкий Вадим
BLR
1400
ШШ "Мастер"
16
Лебедь Савелий
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
17
Малюш Алиса
BLR
1400
ШШ "Ферзь"
18
Минько Владислав
BLR
1400
УО "ГГОДТДиМ"
19
Мирук Артем
BLR
1400
ШШ "Ферзь"
20
Новодворский Егор
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
21
Норман Михаил
BLR
1400
ШШ "ИгРоК"
22
Песецкий Эдгар
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
23
Петруций Дмитрий
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
24
Петручик Филипп
BLR
1400
ШШ "Мастер"
25
Пихтова Анжелина
BLR
1400
ШШ "Мастер"
26
Рожко Александр
BLR
1400
ШШ "Мастер"
27
Савицкий Ярослав
BLR
1400
ШШ "ИгРоК"
28
Солоневич Платон
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
29
Степанов Максим
BLR
1400
ШШ "Мастер"
30
Степанычев Глеб
BLR
1400
ШШ "Ферзь"
31
Суслов Михаил
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
32
Суслов Ярослав
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
33
Таращик Никита
BLR
1400
ШШ "Дабкус"
34
Телков Артем
BLR
1400
ШШ "Alfazero"
35
Тимощенко Иван
BLR
1400
ШШ "Мастер"
36
Трус Дарья
BLR
1400
ШШ "Мастер"
37
Шевколович Егор
BLR
1400
УО "ГГОДТДиМ"
38
Яковец Марья
BLR
1400
ШШ "Мастер"
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use