Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Jogos Escolares de Macaiba - JEMAs 2019 - Sub17 Misto - LBX

Posledná aktualizácia 14.11.2019 15:45:40, Creator/Last Upload: jussier cabral mesquita

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloKlub
1
Da Cruz Isabel Souza240782BRA1918EE Paulo Nobre
2
Da Silva Jose Lailson Moreira240759BRA1902Macaiba/Rn
3
De Araujo Joao Pedro Alves240763BRA1896Macaiba/Rn
4
De Melo Karina Lima241416BRA1895EE Paulo Nobre
5
Da Cruz Ismael Souza240783BRA1888EE Paulo Nobre
6
Santos Jose Carlos Silva241510BRA1880EM Jose Arinaldo
7
Santos Igor Thales Cardoso240077BRA1859Escola Ativa
8
Soares Jose Francinaldo Da Cunha240813BRA1859Macaiba/Rn
9
Lima Luiz Eduardo Gomes S.241117BRA1847Macaiba/Rn
10
Santos Jose Vitor Bezerra240879BRA1843EM Jose Arinaldo
11
Bezerra Thiago Santos240805BRA1842Macaiba/Rn
12
De Abreu Washington Felipe Alves241615BRA1841EM Jose Arinaldo
13
Do Nascimento Francisco Ramon Alves240815BRA1840EE Dr. Severiano
14
Da Rocha Eduardo Kerveny P.240758BRA1837EE Dr. Severiano
15
Da Silva Andrey Gomes241474BRA1834Agricola
16
Gomes Jonathan Davidson Da Silva241762BRA1829Macaíba/Rn
17
De Araujo Gustavo Gabriel Alves240781BRA1823EE Dr. Severiano
18
De Lima Ana Beatriz Rodrigues241413BRA1815EM Santa Luzia
19
Do Nascimento Thayna Rayane Soares241906BRA1815EE Paulo Nobre
20
Bernardino Pedro Henrique De Lima241753BRA1814EM Santa Luzia
21
De Melo Railson Antunes Santos241616BRA1814EE Dr. Severiano
22
Galdino Alan Wellington240725BRA1807EE Dr. Severiano
23
Pinheiro Lucas De Moura240917BRA1804Macaiba/Rn
24
Alves Matheus Lucas dos SantosBRA1800EM Jose Arinaldo
25
Da Rocha Luiz Davi AlvesBRA1800EM Jose Arinaldo
26
Da Silva Anderson AlvesBRA1800EM Santa Luzia
27
Da Silva Edenildo FelipeBRA1800EM Jose Arinaldo
28
Da Silva Lucas Henrique241623BRA1800EE Paulo Nobre
29
Da Silva Maria Paula Gomes241408BRA1800EM Santa Luzia
30
De Abreu Wellington YudiBRA1800EM Jose Arinaldo
31
De Carvalho Alice Mariane Lima AraujoBRA1800Colegio Equipe
32
De Carvalho Natalia Emilly AraujoBRA1800Colegio Equipe
33
De Macedo Laura BarbosaBRA1800Escola Ativa
34
De Sousa Luis Miguel241760BRA1800EM Santa Luzia
35
Do Nascimento Maria Rita Costa240848BRA1800EE Paulo Nobre
36
Dos Santos Raissa SouzaBRA1800EM Santa Luzia
37
Gomes Damiao Felipe SilvaBRA1800CERU
38
Nascimento Venicio Ariel Da Silva241764BRA1800Macaíba/Rn
39
Otacilio GuilhermeBRA1800EM Bartolomeu Fagundes
40
Rocha Lucas Felipe Teixeira Brito241704BRA1800EE Dr. Severiano
41
Silva Ana Clara de MenezesBRA1800EM Santa Luzia
42
Fernandes Radyja Amador240971BRA1796EE Paulo Nobre
43
Gomes Gabriel Bernardo241621BRA1788EM Jose Arinaldo
44
Da Silva Ingrid Beatriz Martins240580BRA1780EE Paulo Nobre
45
Barbosa Luize Karollyne Dantas241394BRA1761EE Henrique Castriciano
46
Dos Santos Wagner Alexandre240910BRA1731EE Dr. Severiano