Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O krále a královnu Symfonie 2019 Poděbrady - 7.ročník mladší žáci

Poslední aktualizace09.11.2019 18:19:02, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Topenčík BrunoH12CZE1344ŠK Spartak Čelákovice6,50,0630,5
27Kammová KateřinaD12wCZE1144ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.6,00,0630,0
38Mikšíček MatějH12CZE1103ŠK Spartak Čelákovice6,00,0626,0
420Kaplanová DominikaD12wCZE1021ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,50,0537,5
517Hrebíček TiborH10CZE1028ŠK Český Brod5,00,0533,0
66Martínek DenisH12CZE1175Šachový klub Bohnice5,00,0531,0
75Mrázek ŠtěpánH10CZE1177TJ Bohemia Poděbrady5,00,0530,5
83Zeman Daniel NikolasH12CZE1195TJ Spartak Vlašim5,00,0527,5
94Kubíčková LindaD12wCZE1194ŠK Spartak Čelákovice5,00,0526,0
1054Čížek RomanH12CZE1000Šachový klub Rožďalovice5,00,0525,5
119Čeřovský LukášH12CZE1092ŠK Spartak Čelákovice5,00,0428,5
122Čanda VítH12CZE1225ŠK Spartak Čelákovice4,50,0428,0
1343Pačesný EliášH12CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,50,0328,0
1410Fajmon HerbertH12CZE1087ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,00,0431,0
1514Všetečka MichalH12CZE1071DDM Sokol Nymburk4,00,0428,5
1649Urbánek ŠtěpánH12CZE1000Šachový klub Rožďalovice4,00,0428,5
1753Zeman Tomáš MathiasH12CZE1000TJ Spartak Vlašim4,00,0427,5
1827Engelthalerová ŠárkaD12wCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,00,0427,0
1918Vaňáček JanH10CZE1028ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,00,0427,0
2021Plachý JaroslavH12CZE1016ŠK Český Brod4,00,0427,0
2148Svobodová KláraD12wCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,00,0424,5
2215Hock DanielH12CZE1047ŠK Milovice4,00,0422,0
2346Rambousková KláraD12wCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,00,0422,0
2412Čížek PetrH12CZE1082Šachový klub Rožďalovice4,00,0328,5
2534Kubíček VojtěchH12CZE1000Sokol Pečky4,00,0327,5
2635Kříž VojtěchH12CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,00,0323,5
2713Sedmihradský VojtěchH10CZE1081ŠK Spartak Čelákovice3,50,0327,0
2829Hervert JanH10CZE1000ZŠ Sadská3,50,0326,0
2955Šimon JakubH10CZE1000Sokol Pečky3,50,0219,5
3023Dedič DominikH10CZE1000ŠK Milovice3,00,0330,0
3119Jeníková SabinaD10wCZE1024ŠK Spartak Čelákovice3,00,0327,5
3228Hampl JanH12CZE1000TJ Jiskra Jaroměř3,00,0327,0
3333Kubíček JakubH12CZE1000Sokol Pečky3,00,0324,0
3430Hodek RomanH10CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,00,0322,5
3550Vlasáková AnnaD10wCZE1000Sokol Pečky3,00,0322,0
3625Dokoupilová PetraD12wCZE1000ZŠ Sadská3,00,0322,0
3744Petrovský VojtěchH12CZE1000TJ Jiskra Jaroměř3,00,0321,5
3811Lasák OndřejH12CZE1085ŠK Český Brod3,00,0321,5
3939Muzikář LukášH12CZE1000TJ Jiskra Jaroměř3,00,0217,0
4051Vostruha AlešH10CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,00,0120,0
4131Jüptner Josef BlahoslavH10CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,50,0222,5
4236Křížová EliškaD10wCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,50,0222,0
4326Drábková HelenaD10wCZE1000ZŠ Sadská2,50,0221,5
4422Charous FrantišekH12CZE1000Sokol Pečky2,50,0221,0
4556Štégl RadekH10CZE1000Sokol Pečky2,50,0220,0
4652Všetečka MarekH10CZE1000DDM Sokol Nymburk2,50,0220,0
4738Moustafa YassenH10CZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,50,0217,0
4845Petrus OndřejH10CZE1000ZŠ Sadská2,00,0223,0
4940Nechvátal ZdeněkH10CZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,00,0217,5
5042Pavézka DanH10CZE1000ZŠ Sadská2,00,0118,5
5141Novotný AntonínH10CZE1000TJ Jiskra Jaroměř2,00,0116,5
5247Suchý JaroslavH10CZE1000TJ Jiskra Jaroměř2,00,0015,5
5337Matušek ErvínH12CZE1000DDM Sokol Nymburk1,50,5120,0
5432Kružík JosefH10CZE1000Sokol Pečky1,50,5118,0
5516Kostenko MarekH12CZE1033ŠK Spartak Čelákovice1,00,0124,5
5624Dokoupilová MarieD10wCZE1000ZŠ Sadská1,00,0016,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)