Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:52:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
SNCL Division 1
Viimeisin päivitys01.03.2020 20:31:22, Creator/Last Upload: Scotland chess federation (License 2)
Search for player
Haku
Aakkosellinen pelaajaluettelo
Nr
Nimi
FideID
Rtg
FED
Joukkue
pö.
1
FM
Abdulla Murad
2403757
2248
SCO
Bon Accord A
6
2
Allor Chukwuka
8500908
2136
NGR
Stepps
2
3
Babin Andre
2403854
1865
SCO
Dundee A
5
4
Bell Alan D
2402254
1970
SCO
Edinburgh West
5
5
FM
Berry Neil M
2400650
2158
SCO
Edinburgh 1
1
6
Bhopal Raj
2404443
1947
SCO
Edinburgh 1
4
7
Bozinakis Pavlos
4210298
2196
GRE
Dunfermline Knights
1
8
Brechin Hugh R
2461307
2060
SCO
Edinburgh 1
3
9
CM
Bremner Adam
2400847
2180
SCO
Edinburgh 1
2
10
IM
Bryson Douglas M
2400073
2322
SCO
Stepps
1
11
Coffey Patrick
410764
2065
SCO
Hamilton A
9
12
Donohue Tom
2401959
1959
SCO
Hamilton A
7
13
CM
Dunn Andrew
401960
2104
ENG
Wandering Dragons A
3
14
Farrell Neil R
2400588
2173
SCO
Edinburgh West
6
15
Findlay David J
2400278
2109
SCO
Dundee A
1
16
Forero Gonzalo
2409046
1579
SCO
Dunfermline Knights
8
17
Gillies Alex
2404621
1986
SCO
Stepps
4
18
Grant Jonathan I M
2400294
2194
SCO
Edinburgh West
3
19
Gray Euan
2405180
2017
SCO
Bon Accord A
3
20
Harwood Duncan J
417564
2025
ENG
Bon Accord A
4
21
Heron Donald
416282
1847
SCO
Wandering Dragons A
5
22
Hogg Stephen W
2402122
2064
SCO
Dundee A
2
23
Hulme William
2461293
1900
SCO
Stepps
5
24
Jennings Richard L
2404435
1934
SCO
Bon Accord A
5
25
Kane Robert
420468
1815
ENG
Edinburgh 1
9
26
Lothian Robert
2401835
2046
SCO
Bon Accord A
2
27
Macconnell David J
2407035
1873
SCO
Hamilton A
2
28
Maxwell Daniel
2403277
2106
SCO
Bon Accord A
1
29
Mcbride John
2461633
1739
SCO
Dunfermline Knights
5
30
Mccormack Derek
2406306
1812
SCO
Hamilton A
4
31
Mccusker Andrew
2404281
1830
SCO
Hamilton A
3
32
Mcquillan Stephen G
2406110
1978
SCO
Hamilton A
1
33
IM
Muir Andrew J
2400138
2204
SCO
Hamilton A
6
34
Muir Phil S
2409704
1719
SCO
Stepps
6
35
Mulholland Arthur L
2402475
1600
SCO
Hamilton A
5
36
Neave George
2401630
2116
SCO
Edinburgh West
4
37
Nolan Graeme A
2401320
2130
SCO
Stepps
3
38
O`connor Jamie
2409445
1646
SCO
Dunfermline Knights
6
39
FM
Olson Hamish
2404257
2297
SCO
Bon Accord A
7
40
CM
Ophoff Jacques
14301075
2253
SCO
Dundee A
6
41
IM
Orr Mark J L
2500035
2142
IRL
Wandering Dragons A
2
42
IM
Pritchett Craig W
2400065
2270
SCO
Edinburgh West
2
43
FM
Redpath Joe
2401380
2281
SCO
Edinburgh West
1
44
Ridge Michael
2401894
1884
SCO
Edinburgh 1
5
45
Robertson Ian C
2400685
2044
SCO
Dunfermline Knights
2
46
Rutherford Willie
2401045
1935
SCO
Edinburgh 1
6
47
Saxton Gavin
2401770
1763
SCO
Dunfermline Knights
4
48
Skettos Nicolas
5900670
1972
CYP
Dunfermline Knights
3
49
Sloan Elliot S
2403625
1853
SCO
Wandering Dragons A
4
50
Smith Calum V
2400707
1603
SCO
Dunfermline Knights
7
51
Spencer Edwin A
2401568
2025
SCO
Dundee A
4
52
Stocklose Sven
14306948
1923
RSA
Edinburgh 1
7
53
Sykes Chris
2401649
1777
SCO
Edinburgh 1
8
54
Taylor Ewan
2402572
1842
SCO
Wandering Dragons A
6
55
Turner Max N
447722
2018
ENG
Wandering Dragons A
1
56
Tweedie Christopher
2401657
2073
SCO
Hamilton A
8
57
Wright Andrew G
2408392
2032
SCO
Dundee A
3
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot