Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Národní Open 2019

Poslední aktualizace02.11.2019 13:25:48, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15Šeterle MatějU20CZE1674ŠK 64 Plzeň7,00,547,052,0
21Kurek PavelU20CZE1789Klub šachistů Říčany 19257,00,546,050,0
32Holásek VítCZE1779Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.6,50,051,055,5
44Štěpán VojtěchU20CZE1680TJ Jawa Brodce6,50,045,550,0
510Brůna MatoušU16CZE1617TJ Desko Liberec6,50,044,048,0
67Mach PetrCZE1667TJ Kobylisy6,50,042,046,5
712Blažek TomášU16CZE1592TJ Desko Liberec6,00,049,554,0
816Řezáč JosefU20CZE1520TJ Klášterec nad Ohří6,00,047,050,5
933Kovář PavelU14CZE1371SK OAZA Praha6,00,046,050,5
109Buk PavelCZE1630Sokol Buštěhrad6,00,044,046,5
113Jodas DanielU16CZE1716ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.6,00,042,546,5
1211Horák VojtěchU20CZE1608TJ Lanškroun6,00,042,045,5
1323Jelínek OliverU16CZE1466ŠK Řevnice6,00,040,543,5
1417Vojíř VáclavU16CZE1516ŠK Spartak Chodov6,00,040,044,0
158Kubík MiroslavCZE1636CHESS MOST5,50,045,049,5
1622Kleker JiříU14CZE1486Klub šachistů Štětí5,50,043,047,0
1714Kalousová JulieU20wCZE1565TJ Lanškroun5,50,042,546,0
1834Čuvala TiborU14CZE1366Sokol Buštěhrad5,50,042,044,5
1927Hampl NikolaU14CZE1405ŠK Spartak Ústí nad Labem5,50,041,545,0
2019Langmajerová JanaU20wCZE1508ŠK 64 Plzeň5,50,041,544,0
2143Lev LukášU14CZE1263Klub šachistů Štětí5,50,039,542,5
2247Luci JakubU20CZE1253TJ Desko Liberec5,50,039,041,5
2313Bulva FrantišekU20CZE1575ŠK Svitavy5,00,046,050,0
2425Tvaroh VítězslavU16CZE1420Sokol Buštěhrad5,00,045,549,0
2520Václavík PatrikU16CZE1501ŠK Svitavy5,00,044,548,0
2628Matej ErikU14CZE1403SK OAZA Praha5,00,044,547,5
2726Hadrava LukášU16CZE1413Sokol Buštěhrad5,00,044,046,5
286Buřita DobroslavCZE1668Šachový klub Frýdlant, z.s.5,00,041,044,0
2924Kubíček DanielU14CZE1441ŠK Spartak Čelákovice5,00,040,542,5
3037Kobr MatějU14CZE1360Region Panda, z.s.5,00,038,040,0
3115Čuvala OtaCZE1532Šachový klub Zdice5,00,037,541,0
3246Tregler JanU16CZE1258TJ Kobylisy5,00,037,039,0
3344Do Quang HuyU14CZE1262ŠK Líně5,00,037,039,0
3418Biolková JanawCZE1508Agentura 64 Grygov5,00,036,538,5
3560Novák DavidU16CZE1158ŠK Líně4,50,044,048,0
3631Maršík MatějU16CZE1386TJ Desko Liberec4,50,042,045,0
3751Les JiříU14CZE1229ŠK 64 Plzeň4,50,038,541,0
3848Bludský HynekU10CZE1250ŠK 64 Plzeň4,50,038,541,0
3929Holásková VeronikaU20wCZE1402Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.4,50,037,039,5
4072Paták VojtěchU12CZE1068TJ Kobylisy4,50,037,039,0
4132Zlámaná TáňaS60wCZE1374Klub šachistů Říčany 19254,50,036,038,0
4254Veny JakubU14CZE1196TJ Neratovice4,50,036,038,0
4341Novák OndřejU12CZE1287ŠK 64 Plzeň4,50,035,538,5
4462Macan TomášU14CZE1131Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.4,50,035,538,0
4530Hrabě VojtěchU14CZE1402ŠK Praha-Smíchov4,50,035,537,5
4636Mošovský JakubU16CZE1363Sokol Buštěhrad4,50,035,035,5
4739Hladík KarelU20CZE1309TJ Desko Liberec4,50,033,536,5
4835Křelina JanU14CZE1363Šachový klub Frýdlant, z.s.4,00,042,045,0
4940Kohout FilipU16CZE1294TJ Kobylisy4,00,039,041,5
5021Seiner FrantišekS60CZE1490TJ KRALUPY, z.s.4,00,038,542,5
5156Brázda ZdeněkU14CZE1189ŠK Svitavy4,00,037,538,0
5245Sedlák JakubU14CZE1261TJ Lanškroun4,00,036,038,5
5352Buchta JosefU14CZE1201TJ Desko Liberec4,00,035,037,5
5449Bludský VítU10CZE1250ŠK 64 Plzeň4,00,034,037,0
5542Kýr MichalU16CZE1264ŠK Svitavy4,00,034,036,5
5661Hoang Mính Khán JanU14CZE1142SK OAZA Praha4,00,030,532,5
5769Martínek OndřejU12CZE1086TJ Kobylisy4,00,027,029,0
5864Lána VincentU12CZE1103TJ Lanškroun3,50,035,536,0
5966Mehes LukášU12CZE1100Sokol Buštěhrad3,50,035,037,5
6077Procházka LeošCZE0nereg.3,50,034,036,5
6138Tran Tuan AnhU14CZE1310Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.3,50,030,533,0
6259Novotný FrantišekU14CZE1161Sokol Buštěhrad3,50,030,032,0
6353Tichý RichardU14CZE1199Sokol Buštěhrad3,50,029,532,0
6455Beaufort OliverU14CZE1191ŠK Řevnice3,50,029,531,5
6550Viták TomášU16CZE1235TJ Desko Liberec3,50,027,528,0
6674Petrok DanielU20CZE1045TJ Kobylisy3,00,036,538,5
6778Zajíček JanU20CZE0TJ Desko Liberec3,00,035,037,5
6857Sadil AntonínU12CZE1180TJ Kobylisy3,00,033,035,5
6965Holásek TomášU12CZE1100Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.3,00,032,034,0
7067Bohuňovská TerezaU20wCZE1098ŠK Svitavy3,00,030,030,5
7170Janoušková EliškaU10wCZE1084ŠK Líně3,00,025,025,5
7268Němec MikulášU10CZE1087Klub šachistů Říčany 19252,50,034,037,0
7358Sehnoutka VojtěchU12CZE1176Klub šachistů Říčany 19252,50,033,036,5
7473Heusler DavidU12CZE1058SK OAZA Praha2,50,033,035,0
7571Málek AlexU12CZE1079ŠK 64 Plzeň2,50,030,531,0
7663Pokorný JiříU14CZE1110TJ Lanškroun2,00,033,535,5
7776Načeradský MilošU20CZE0TJ Desko Liberec1,50,026,527,0
7875Holub PetrU10CZE0ŠK Praha-Smíchov1,00,025,526,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)