Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

VELKÁ CENA MOSTU v rapid šachu čtyřčlenných družstev 2019 VII. ročník šachového turnaje - Memoriál Antonína Rakušana

Poslední aktualizace19.10.2019 16:23:23, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠK Spartak Ústí n.L. A (Rtg prům.:1457, PH 1: 20,5 / PH 2: 79)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Werner Hong Quan Dan1696CZE237026641½1101½5,071500
2Toman Jan1532CZE2370264810010114,071314
3Mrkvan František1428CZE23721626111½1116,571281
4Mikulka Martin Michael1170CZE2373080311011015,071110

Info o hráči

Werner Hong Quan Dan 1696 CZE Rp:1647
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
149Jusko Jindřich1372CZE5,5w 11
233Hampl Nikola1385CZE2,5s ½1
351Václavík Jan1755CZE5,0w 11
45Kleker Jiří1440CZE3,0s 11
513Šťastný Jakub1676CZE7,0s 01
654Hübl Dominik1290CZE3,0w 11
745Jirásko Miroslav1581CZE5,0w ½1
Toman Jan 1532 CZE Rp:1362
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
128Partyková Nikola0CZE1,0s 12
234Kerej Junus Tuleugaliuly1289CZE4,0w 02
363Veverka Vladimír1590CZE4,0s 02
47Jirotová Eliška1333CZE4,0w 12
514Lieber Lukáš1533CZE7,0w 02
655Vyslyšel Petr1394CZE4,0s 12
717Jindra Jakub1057CZE1,0s 12
Mrkvan František 1428 CZE Rp:1715
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
13Kinter Matěj0CZE1,0w 13
235Rejzek Jáchym1389CZE2,0s 13
352Semová Lada1424CZE5,0w 13
46Lev Lukáš1565CZE5,5s ½3
515Mikoláš Petr1466CZE4,0s 13
656Slívová Linda1121CZE3,0w 13
750Machka Vít0CZE4,0w 13
Mikulka Martin Michael 1170 CZE Rp:1298
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
14Jonáš Jan0CZE2,0s 14
236David Ondřej1200CZE6,0w 14
353Burger Jonáš1283CZE6,0s 04
48Kulhavý Jiří0CZE3,0w 14
516Kalynčuková Kateřina1073CZE1,0w 14
657Vaněrka Vojtěch1211CZE6,0s 04
718Rodig Filip0CZE4,0s 14

Nasazení hráčů

1. Kolo
Šach.2  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO-10  Louny - Dečín KOMBIELO4 : 0
2.1
Werner, Hong Quan Dan
1696-
Jusko, Jindřich
13721 - 0
2.2
Toman, Jan
1532-
Partyková, Nikola
01 - 0
2.3
Mrkvan, František
1428-
Kinter, Matěj
01 - 0
2.4
Mikulka, Martin Michael
1170-
Jonáš, Jan
01 - 0
2. Kolo
Šach.5  ŠK Spartak Ústí n.L. BELO-2  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO1½:2½
2.1
Hampl, Nikola
1385-
Werner, Hong Quan Dan
1696½ - ½
2.2
Kerej, Junus Tuleugaliuly
1289-
Toman, Jan
15321 - 0
2.3
Rejzek, Jáchym
1389-
Mrkvan, František
14280 - 1
2.4
David, Ondřej
1200-
Mikulka, Martin Michael
11700 - 1
3. Kolo
Šach.2  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO-1  ŠK Teplice „A“ELO2 : 2
1.1
Werner, Hong Quan Dan
1696-
Václavík, Jan
17551 - 0
1.2
Toman, Jan
1532-
Veverka, Vladimír
15900 - 1
1.3
Mrkvan, František
1428-
Semová, Lada
14241 - 0
1.4
Mikulka, Martin Michael
1170-
Burger, Jonáš
12830 - 1
4. Kolo
Šach.4  KŠ Štětí „A“ELO-2  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO½ :3½
2.1
Kleker, Jiří
1440-
Werner, Hong Quan Dan
16960 - 1
2.2
Jirotová, Eliška
1333-
Toman, Jan
15320 - 1
2.3
Lev, Lukáš
1565-
Mrkvan, František
1428½ - ½
2.4
Kulhavý, Jiří
0-
Mikulka, Martin Michael
11700 - 1
5. Kolo
Šach.3  TJ DDM Klášterec n/Ohří „A“ELO-2  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO2 : 2
1.1
Šťastný, Jakub
1676-
Werner, Hong Quan Dan
16961 - 0
1.2
Lieber, Lukáš
1533-
Toman, Jan
15321 - 0
1.3
Mikoláš, Petr
1466-
Mrkvan, František
14280 - 1
1.4
Kalynčuková, Kateřina
1073-
Mikulka, Martin Michael
11700 - 1
6. Kolo
Šach.2  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO-6  ŠK Teplice „B“ELO3 : 1
1.1
Werner, Hong Quan Dan
1696-
Hübl, Dominik
12901 - 0
1.2
Toman, Jan
1532-
Vyslyšel, Petr
13941 - 0
1.3
Mrkvan, František
1428-
Slívová, Linda
11211 - 0
1.4
Mikulka, Martin Michael
1170-
Vaněrka, Vojtěch
12110 - 1
7. Kolo
Šach.2  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO-8  Klášterec - Děčín KOMBIELO3½: ½
1.1
Werner, Hong Quan Dan
1696-
Jirásko, Miroslav
1581½ - ½
1.2
Toman, Jan
1532-
Jindra, Jakub
10571 - 0
1.3
Mrkvan, František
1428-
Machka, Vít
01 - 0
1.4
Mikulka, Martin Michael
1170-
Rodig, Filip
01 - 0