Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:11:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
51. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2019/20 - Landesliga A
Son yeniləmə07.03.2020 21:52:17, Müəllif/Son yükləmə: schucker
Oyunçu və ya komanda axtarın
Axtar
Lövhə cütlənmələri
5. Tur da 2020/01/11 da 16.00
Bo.
3
Brixen/Milland
Rtg
-
10
SC Naturns Jambo
Rtg
3 : 3
1.1
Sader Michael
2128
-
FM
La Manna Andrea
2156
0 - 1
1.2
Brenninger Daniel
2061
-
Unterthurner Hans
1923
1 - 0
1.3
Kofler Thomas
1972
-
Naegele Norbert
1817
1 - 0
1.4
Wisthaler Lukas
1861
-
Gurschler Gregor
1768
½ - ½
1.5
Hellweg Stephan
1770
-
Gurschler Thomas
1869
0 - 1
1.6
Kofler Oswald
1807
-
Naegele Raimund
1612
½ - ½
Bo.
4
ASC J. Richter/LASK BZ
Rtg
-
2
SK Deutschnofen/Alpengourmet
Rtg
1½:4½
2.1
FM
De Eccher Stefano
2178
-
FM
Dappiano Andrea
2272
½ - ½
2.2
FM
Franchini Gabriele
2230
-
FM
Zamengo Fulvio
2303
0 - 1
2.3
Moncher Stefano
2181
-
FM
Micheli Carlo
2236
0 - 1
2.4
Bevilacqua Maurizio
2048
-
Gallana Marco
2192
0 - 1
2.5
Billio Atto
2033
-
Tonina Filippo
1965
0 - 1
2.6
Buglisi Massimo
1930
-
Thurner Markus
1892
1 - 0
Bo.
5
SK Ehrenburg
Rtg
-
1
SC Naturns Jambo II
Rtg
5 : 1
3.1
Hengl Christian
2156
-
Gurschler Markus
1591
½ - ½
3.2
Jedinger Andreas
2099
-
Seppi Alexander
1514
1 - 0
3.3
Steger Gerhard
1909
-
Illmer Markus
1557
1 - 0
3.4
Babinetz Rainer
1940
-
Christanell Anton
1488
1 - 0
3.5
Gruber Alexander
1828
-
Wielander Wolfgang
1492
1 - 0
3.6
Mairhofer Lino
1723
-
Koellemann Simon
1514
½ - ½
Bo.
6
ASD Arci Scacchi BZ
Rtg
-
9
SG Kaltern/Tramin
Rtg
1½:4½
4.1
Perino Alberto
1858
-
FM
Barp Alberto
2404
0 - 1
4.2
De Nisi Roberta
1781
-
FM
Seresin Francesco
2303
+ - -
4.3
D'Ambrosio Luca
1761
-
IM
Bertagnolli Alexander
2346
0 - 1
4.4
Rinaldo Gaetano
1714
-
Zucchelli Massimo
2150
0 - 1
4.5
Borgese Alessio
1537
-
Comai Samuele
1897
0 - 1
4.6
Rizzardi Roberto
1493
-
Dallaglio Giovanni
1917
½ - ½
Bo.
7
SK Klausen/Raiffeisen Untereisacktal
Rtg
-
8
SC Gröden
Rtg
2½:3½
5.1
FM
Schacher Gerd
2278
-
Moroder Stephan
2143
1 - 0
5.2
Seebacher Michael
1978
-
Demetz Rainer
2170
½ - ½
5.3
Seebacher Reinhard
1909
-
Bernardi Ruben
2101
½ - ½
5.4
Schrott Johann
1812
-
Moroder Thomas
1984
0 - 1
5.5
Schrott Ernst
1867
-
Grossi Christian
1858
½ - ½
5.6
Haller Quentin
1797
-
Casadio Niccolo
1879
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri