Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Festival Carolina Dent I Ciclo

Viimeisin päivitys17.10.2019 21:23:56, Creator/Last Upload: oscar angulo

Aloitusranking

Nr NimiKerho/Kaupunki
1
Abarca Jimenez AlonsoSaint Jude
2
Alvarado Medina NoemyEscuela Concepción Alajuelita
3
Alvarez Guzman JosueEscuela Concepción Alajuelita
4
Badilla Cascante Kevin SteffEscuela Santa Marta
5
Barquero Knabben José LucasYorkin School
6
Barrantes Castro ViolethEscuela Carolina Dent
7
Cardenas Goddard GonzaloYorkin School
8
Chaves Solis SantiagoPococi
9
Chaves Solis SofiaPococi
10
Cola Arena Juan LucaGreenland School
11
Conejos Mesen CristopherCCDR La Union
12
Cordero Ibarra SofiaSaint Jude
13
Coronado Rojas SebastianCCDR La Union
14
Delgado Eduarte IsabellaSaint Jude
15
Dorado Artavia DiegoSaint Jude
16
Espinoza Fernandez MatiasCCDR La Union
17
Gamboa Guillen FabiolaSaint Jude
18
Garcia Fajardo SamuelSaint Jude
19
Garita Contreras AxelEscuela Concepción Alajuelita
20
Gonzalez Fallas JahbethFiladelfo Salas Cespedes
21
Harreison Hernandez EmanuelEscuela Carolina Dent
22
Hernandez Ortiz MerelynEscuela Carolina Dent
23
Hernandez Perez JavierColegio los Angeles
24
Hernandez Rivas VayalethEscuela Concepción Alajuelita
25
Jimenez LuisanaSaint Jude
26
Leiton Rivas LuciaEscuela Republica Dominicana
27
Leiton Rivas SaraEscuela Republica Dominicana
28
Leon Bermudez MarceloGreenland School
29
Leon Bermudez SaúlGreenland School
30
Lopez Gonzalez Ian EduardoEscuela Santa Marta
31
Lopez Hangen Miguel AngelEscuela Anglo Americana
32
Mecsiel Ortega IsmaelEscuela Carolina Dent
33
Monestel Sequeira AlbertoYorkin School
34
Montero Palacios SebastianEscuela Concepción Alajuelita
35
Morales Fata SaidSaint Jude
36
Morales Reyes MatthewCentro Educativo El Carmelo
37
Navarro Mora SantiagoEscuela Republica Dominicana
38
Oliver Quiros Andres VinicioEscuela Santa Marta
39
Ortega Espinoza Jose LuisEscuela Concepción Alajuelita
40
Patterson Marin EthanGreenland
41
Piedra Monge JosemaríaYorkin School
42
Quesada Rodriguez AdiaEscuela Concepción Alajuelita
43
Ramos Rodriguez DanielEscuela Anglo Americana
44
Rivera Chinchilla SamuelEscuela Carolina Dent
45
Rodriguez Fernandez IsaacCCDR La Union
46
Rojas Rojas Ian JafetEscuela Santa Marta
47
Salazar Carballo ConstanzaSagrado Corazón de Jesus
48
Salazar Raven TomasSaint Jude
49
Salman JohnnySaint Jude
50
Sandoval Salas MaverickEscuela Carolina Dent
51
Sequeira EymiEscuela Ricardo Jimenez
52
Sequeira Gomez IsaacSaint Jude
53
Sequeira Mercado Carlos SamuelEscuela Ricardo Jimenez
54
Tobal Rocha Jefferson EmanuelEscuela Santa Marta
55
Valverde Herrera Ana LauraColegio la Salle
56
Valverde Villalobos IsabellaILPPAL
57
Vega Lalagarza MoisesEscuela Carolina Dent
58
Villalobos Jimenez FernandoYorkin School
59
Yglesias Mora Jose MiguelYorkin School
60
Viquez Blanco GlorianaSaint Jude