Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

VI Sunway Sitges International Chess Festival - Group B (Id.234914)

Darrera actualització24.12.2019 16:38:20, Creador/Darrera càrrega: lópez rodríguez, eduardo

Vista de jugadors de EST

EST
Núm. Ini.NomFIDEEloNFED12345678910Pts.OrdreGrup
38GMKulaots Kaido25380EST1½0011½½½05,0147Group A
2Medar Marti19950EST11101111½18,52Group B
10Turu Indrek19320EST110111011½7,54Group B
30Medar Marti22180EST10½0101014,540Night Bltz 14
53Turu Indrek19110EST0010011014,053Night Bltz 14

Resultats de la darrera ronda per a EST

Rd.T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
1046117
IMSarkar Justin23605 1 - 05 GMKulaots Kaido2538
38
1019
Gutierrez Palomino Albert19357 0 - 1 Medar Marti1995
2
10386
Sai Alagappan S15917 ½ - ½7 Turu Indrek1932
10
92330
Medar Marti2218 1 - 0 Pajeken Jakob Leon IM2009
46
92853
Turu Indrek19113 1 - 03 Bergame Alain1763
67

Detalls de jugadors EST

Rd.Núm. Ini.NomFIDEEloNFEDPts.Res.
GM Kulaots Kaido 2538 EST Rp:2291 Pts. 5,0
1192WFMRepresa Perez Mireya21712218ESP4,5w 1
2116FMSorensen Hampus23640SWE5,5s ½
3122FMAlexiadis Hristos23460GRE5,0w 0
4153WIMRakshitta Ravi22600IND4,5s 0
5250Pedashenko Anatoly20080RUS4,5w 1
6157FMIngebretsen Jens E22550NOR4,5s 1
7108IMRaja Rithvik R23810IND6,0w ½
883FMBryakin Mikhail24280RUS5,5s ½
9125IMSidhant Mohapatra23380IND5,5w ½
10117IMSarkar Justin23600USA6,0s 0
Medar Marti 1995 EST Rp:2102 Pts. 8,5
173Orti Boix Miguel16631686ESP4,0w 1
250Poumey Philippe17770FRA3,5s 1
337Perez Puyal Jose Joaquin18241846ESP3,5w 1
453Rathina Sabapathi A17590IND8,5s 0
521Cuvelier Annelies18850BEL6,5w 1
638Fernandes Avelino18220ANG7,0s 1
739Casares Bonals Ainhoa18211810ESP6,0w 1
886Sai Alagappan S15910IND7,5s 1
95Roch Florian19790FRA7,0w ½
109Gutierrez Palomino Albert19351956ESP7,0s 1
Turu Indrek 1932 EST Rp:1956 Pts. 7,5
182Goris-Schouwstra Adry16240NED3,0w 1
256Sanchez Martin Marc17411778ESP5,5s 1
353Rathina Sabapathi A17590IND8,5w 0
470Carulla Pons Carlos16821740ESP4,0s 1
533Creixell Bermudo Robert18341819ESP6,0w 1
67Holliman Bob19500USA6,0w 1
75Roch Florian19790FRA7,0s 0
842Gaisbauer Rene18060GER6,0s 1
971Hiren K G16680IND7,0w 1
1086Sai Alagappan S15910IND7,5s ½
Medar Marti 2218 EST Rp:1870 Pts. 4,5
175Said Abdel Monem Mohamed16020EGY0,0- 1K
23Erigaisi Arjun GM26040IND7,5s 0
359Tanmay Chopra18600IND5,5w ½
438Manu David Suthandram R FM21070IND5,0s 0
571Yaniv Ori16490ISR3,5w 1
670Hiren K G16680IND4,5s 0
780Sai Alagappan S14860IND3,0w 1
852Rohit S19170IND5,5s 0
946Pajeken Jakob Leon IM20090GER3,5w 1
Turu Indrek 1911 EST Rp:1641 Pts. 4,0
19Sadhwani Raunak IM24900IND6,5s 0
280Sai Alagappan S14860IND3,0w 0
385Raghava Madhavan13420IND3,0s 1
470Hiren K G16680IND4,5w 0
559Tanmay Chopra18600IND5,5w 0
686Manmay Chopra12680IND2,5s 1
779Vishal Choudary B AIM14900IND2,0w 1
863Kabhilan S17890IND5,0s 0
967Bergame Alain17630FRA3,0w 1