Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

VI Sunway Sitges International Chess Festival - Group B (Id.234914)

Darrera actualització24.12.2019 16:38:20, Creador/Darrera càrrega: lópez rodríguez, eduardo

Vista de jugadors de ARM

ARM
Núm. Ini.NomFIDEEloNFED12345678910Pts.OrdreGrup
4GMMelkumyan Hrant26680ARM½11½½½½½1½6,552Group A
15GMPetrosyan Manuel26130ARM½1½1½½010½5,5103Group A
36GMHarutyunian Tigran K.25400ARM1011½1½½0½6,070Group A
130FMDavtyan David Arm.23270ARM10100110015,0149Group A
20Davtyan David Arm. FM20260ARM11001½10½5,023Night Bltz 14

Resultats de la darrera ronda per a ARM

Rd.T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
101450
IMKrzyzanowski Marcin25066 ½ - ½6 GMMelkumyan Hrant2668
4
1030104
IMLopez Mulet Inigo2382 ½ - ½ GMHarutyunian Tigran K.2540
36
104415
GMPetrosyan Manuel26135 ½ - ½5 IMSankalp Gupta2365
115
1088130
FMDavtyan David Arm.23274 1 - 04 Ezquerro Luque Albert2102
216
91358
Arjun C Krishnamachari1860 ½ - ½ Davtyan David Arm. FM2026
20

Detalls de jugadors ARM

Rd.Núm. Ini.NomFIDEEloNFEDPts.Res.
GM Melkumyan Hrant 2668 ARM Rp:2531 Pts. 6,5
1158FMKholopov Alexander A.22530RUS5,0w ½
2172CMPrraneeth Vuppala22210IND5,0s 1
385IMBharath Subramaniyam H24200IND6,0w 1
467IMSong Raymond24680TPE6,5s ½
549GMGirish A. Koushik25060IND6,0w ½
664IMYankelevich Lev24720GER6,5s ½
775IMKjartansson Gudmundur24480ISL5,5w ½
869GMKobo Ori24570ISR5,5s ½
972IMHaldorsen Benjamin24550NOR5,0w 1
1050IMKrzyzanowski Marcin25060POL6,5s ½
GM Petrosyan Manuel 2613 ARM Rp:2421 Pts. 5,5
1169WIMPriyanka Nutakki22300IND4,0s ½
2155Lever Erwan22582269FRA3,5w 1
382IMSardana Rishi24280AUS6,0s ½
4109WGMVaishali R23760IND6,0w 1
564IMYankelevich Lev24720GER6,5s ½
670IMVogel Roven24570GER6,0w ½
768IMJanik Igor24660POL6,0s 0
8105IMMieles Palau Daniel23820ECU5,5w 1
988IMKacharava Nikolozi24160GEO6,0s 0
10115IMSankalp Gupta23650IND5,5w ½
GM Harutyunian Tigran K. 2540 ARM Rp:2476 Pts. 6,0
1190Halmeenmaki Tuomo21830FIN4,5w 1
2114FMEsplugas Esteve Vicenc23662323ESP4,5s 0
3160FMGaliana Fernandez Adrian22512302ESP4,5w 1
4116FMSorensen Hampus23640SWE5,5s 1
583FMBryakin Mikhail24280RUS5,5w ½
673IMCernousek Lukas24540CZE6,0s 1
75GMSasikiran Krishnan26560IND6,5w ½
865GMKarthik Venkataraman24700IND7,0s ½
959IMGines Esteo Pedro Antonio24832468ESP6,5w 0
10104IMLopez Mulet Inigo23822472ESP6,0s ½
FM Davtyan David Arm. 2327 ARM Rp:2186 Pts. 5,0
1287Shakhmatov Roman18240KAZ3,0s 1
250IMKrzyzanowski Marcin25060POL6,5w 0
3245WFMKamalidenova Meruert20190KAZ5,5s 1
454IMBarseghyan Harutyun24980FRA5,5w 0
5214Machlik Endre21050NOR5,5s 0
6226Fogel Pierre20780BEL3,5w 1
7201Minko Dmitry21470RUS4,0s 1
870IMVogel Roven24570GER6,0w 0
9207Zhukenov Aituar21270KAZ5,0s 0
10216Ezquerro Luque Albert21022082ESP4,0w 1
Davtyan David Arm. FM 2026 ARM Rp:2049 Pts. 5,0
164Bolognese Leonardo17870ITA2,0s 1
252Rohit S19170IND5,5w 1
37Tabatabaei M.Amin GM24990IRI8,0s 0
439Ajay Karthikeyan FM21030IND4,5w 0
556Gugan G18660IND5,0s 1
644Itzhaky Shmuel20220ISR3,5w ½
759Tanmay Chopra18600IND5,5s 1
835Gines Esteo Pedro Antonio IM21410ESP6,0w 0
958Arjun C Krishnamachari18600IND5,0s ½